[Laurence R David] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kdavid15

Újonc
2019. 01. 26.
20
10
22
Magyarország, Baranya
V2 karakter
David R Laurance
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Laurence R David
Születési hely, idő: New Jorsie 2000.06.20
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223513799
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos 32.
Legmagasabb végzettsége: Szak rendvédelmi iskola
Eddigi munkahelyei: Bányászat, Kamionos, Üzemanyag szállító, ORFK

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Laurence R David vagyok, 22 éves, 2000.06.20-án születtem. Szüleimtől elköltöztem a bátyámmal New Jersie-ből szerencsét próbálni, mivel abban a városban nem történik semmi. A bátyámmal évek óta nem beszéltünk egy veszekedés után. Miután letettem még New Jersie-ben az iskolát, itt szerencsét próbáltam a rendőrség szervezetén belül, viszont nézet eltérésem támadt a vezetőséggel, s új tagjainkkal, így egy idő után nem jártam be dolgozni, így inkább leadtam a szolgálatot. Több évig mindenféle munkát vállaltam, a kemény fizikai munkától a szállításig, a rákászat, farmon növény termesztő.. minden voltam már. De meguntam, nagyon hiányzik ez a munka, hogy védjem a polgárokat, szolgáljam a rendet, az egyenruha.. és az a feszült helyzet melybe gyakran beleestem.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Dávid-nak, Öcsi-nek
Mennyi idős vagy: 21
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szak Iskola (Pincér és Gipszkartonszerelő)
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 28137 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nincs
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nincs
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 5 DB-al. Először is nem volt RP-hez megfelelő komoly nevem, ezt a kérelmet elutasították, majd a többiben pedig családba belépénél kellett nevet változtatnom, ezt 1x elutasították, a többiben pedig vagy elírás volt, vagy pedig nem volt túl angolos.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy húszon éves, az élet más területeiben nem tapasztalt személyt, aki imádja szórni a pénzt, de megkeresni is. Nem tud túlságosan megbízni ember társaiban csalódásai miatt, s inkább más dolgokban keres örömöt mint sem a pár keresésben. Viszont csapatban dolgozni, papírmunkát végezni szeret, a vezetéssel is így van. Nagyon megfontoltan vezet pont azért mert szörnyen kétbalkezes. Néha szétszórt és a fejét is elhagyná ha nem lenne a nyakára varrva. Egy kiforratlan humorérzékkel rendelkezik, amivel néha néha át lép egy határt, ritkán nem érzik benne a humort, a lényegét, és szörnyen kínos számára elmesélni a lényegét. Mivel szörnyű a tájékozódó képessége, ezért csak GPS-el és iránymutatással tud közlekedni. (Ergo egy szerencsétlen karaktert alakítanék, de próbálok egy közép szintet találni ahol nem tolom túl a karaktert, remélem sikerülni is fog.)
Miért pont rád essen a választásunk?
Van már több rendvédelmi frakcióban tapasztalatom. Voice szervereken inkább, de már itt is tagja voltam az ORFK-nak korábban, azaz nem kellene teljes mértékben mindent megtanítani, valamint szófogadó vagyok, szeretek feladatokat teljesíteni melyet mások kiadnak rám, kivéve a rendőrség körüli futást, azt utálom.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Jelenlegi vezetés alatt még nem voltam.
Javítottam a mintát. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Laurence R David!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.11.14 20:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.11.14 20:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Nincs.
 
  • Imádom
Reactions: Kdavid15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.