Lauren W Reanna ~ Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 11. 01.
1
0
V4 karakter
-
LV karakter
Lauren W Reanna
V2 karakter
--
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Lauren>
Középső név: <W>
Keresztnév: <Reanna>
Születési hely és idő: <1987.12.05, Los Santos Medical Center>
Anyja neve: <Gabriel Maria>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ X ]
Állampolgárság(ok):
<amerikai Állampolgár>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Spanyol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<1987. December 05, Kóbe városa. Ez az a város, ahol Reanna meglátta a napvilágot. És hogy milyen szülők mellett nőtt fel, akiktől örökölte jellemvonásait? Reanna édesanyja, [I][I][I]Gabriel Maria[/I][/I][/I] Los Angelesben született, jó anyagi körülmények között, egy szerető családban. Reanna gyerek korától fogva nyugodt, higgadt természetű lány volt, egy igazán szerethető egyéniség. [I][I][I]Maria[/I][/I][/I] felnőtt korára elhatározta, hogy bejárja az egész világot, így jutott el többek közt Spanyolországba, Oroszországba, és még sok másik országba, majd legvégül Japánba. Az utolsó útja során ismerkedett meg Reanna édesapjával, Lauren W Lorenzo-val. [I][I]Lorenzo [/I][/I]szegény körülmények között született Japánban, Kóbe városában. Gyerekkorában szüleivel rengeteget vitatkozott, végül 12 éves korában kidobták otthonról, egyedül folytatta életét a nagyvilágban. Ennek köszönhetően rendkívül indulatos, néha már-már agresszív srác vált belőle. Később, annak érdekében, hogy elterelje a gondolatait, és nem utolsó sorban saját eltartása céljából elkezdett autókat, motorokat szerelni. Amikor Gabriel és [I][I]Lorenzo[/I][/I] megismerték egymást, egy igazi szerelem vette kezdetét, nem sokkal később megszületett egyetlen gyermekük, Reanna. Az ő születését követően nem sokkal, 3 évvel később Las Venturasba költözött a család. Reanna ekkor még azt se igazán tudta, vagy értette, hogy hova és miért mennek, csak [I][I]Las Venturasba [/I][/I]érkezéskor jött rá, hogy ez nem Japán. Hiányolta a régi környezet, és azok jellegzetességeit, de kis idő elteltével beletörődött, hogy itt kell folytatnia az életét.[I].[/I]>
Motivációs levél:
<https://imgur.com/8sHjVwz>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<[I][I]Egyetemi diploma[/I][/I]>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Ambulance>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Medical High School[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]Las Venturas Amateur Ambulance School[/I][/I]>
Képzés időtartama:
< 4 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<[I][I]Los Santos Medical Center[/I][/I]>
Munkaviszony kezdete és vége:
<[I][I]2019.11.14- 2021.06.24[/I][/I]>
Munkaköri leírás:
<Ambulance Driver / Helper>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Hangulat , összhang felejthetetlenül rossz volt , nem éreztem ott jól magam.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas Hilf Street 54.>
Telefonszám: <387612002242>
E-mail cím: <laurewreanna@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Roland>
Életkorod: <14>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Nemrég kezdtem el játszani , talán 2 hete.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<See Game System szerverein nem voltam frakcióba , több szerveren voltam "mentős".>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Feltételezem , hogy nem elegendővel , de úgy érzem egy esélyt adok magamnak.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Remek a csapatszellemem .>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Sziasztok! Kedves olvasó , bemutatkoznék ! Roland-nak hívnak 14 éves vagyok. Kedvenc időtöltésem a gépezés , motorozás , illetve szeretek barátokkal lenni. Jelenleg 8.os vagyok és hamarosan készülök a felvételimre. Viszont mostanába rengeteg időm van ezáltal úgy érzem tudnám teljesíteni a heti követelményeket ,és megfelelek ezeknek. Kis korom óta követem rendszeresen a motorsportot , kedvenc pilótám Fernando Alonso a(z) f1 világából. Jelenleg tervbe van , hogy a való életbe is versenyezzek , viszont motor téren . Kiskori álmom , nem adom fel . >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Megértő , magabiztos , határozott. Sokszor komolytalan , lusta , tulzásba viszek dolgokat.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
< https://imgur.com/a/tPgpJnJ >


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
< Nyomó Kötés : Nagyobb vérzés esetén , vérkeringést ezzel zárom el. Sapka kötés: Mikor az ember fejét kell körbe kötni >
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
< Egy zsebkendővel elzárom a kijáratot, míg a felületi seb beforr.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Megkérdezném hogy milyen a látása, és ha nem ment be teljesen a szembe, akkor óvatosan egy csipesszel megkeresem a szilánkot és lassu mozudlattal kiveszem, majd szemcseppet csöpögtetek a szemébe, a nedvesség miatt.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Kéz törés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Másik sofőrt azonnal kisegítem , majd átsegítem az állapotát stabilizálom , szükséges eszközöket adok neki ( vödör pl ). Majd aki eszméletét vesztette megnézem , hogy légutak tisztál / légzése van-e. Ezek után egy szív dobogást is néznék. Ha ezek rendben vannak akkor kisegítem óvatosan. Nemvégül akinek a légzése nehéz , mellkas ellenőrzés. Ezek után rádión szólok , hogy esetkocsira lenne szükség.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/11/03
Aláírás: Lauren W Reanna
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Lauren W Reanna, Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.
Naomi Mills Recruitment Bureau, Office of Human Resources Las Venturas Medical Services​
 
  • Tetszik
Reactions: Qwanter

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Lauren W Reanna,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elfogadtuk.
72 órán belül keressen fel minket. Amennyiben nem tud abban az esetben jelezze felénk és egy új időpontot egyeztetünk.

Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.