Laura Tavzadze jelentkezési lapja a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joel01

Újonc
2020. 04. 08.
19
0
LV karakter
Lara S Cortez
V2 karakter
Felix S Bernstein
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Laura Tavzadze
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:
18400 játszott perc.
IC SZINT: 19-es szint.

KOROD: 15 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): --- https://imgur.com/a/slNwvNq ---

EDDIGI FRAKCIÓID:
SCCS,Irish Covenant.
TÁVOZÁSAID OKA: Annak idején elég sok volt az edzésem,fontos volt a tanulás 8. osztályba ezért eléggé inaktív voltam.Nem tudtam elég energiát és időt fektetni a játékra ezért nem akartam nyektetni az egészet mert felesleges lett volna,1-ik nap fent voltam aztán kihagytam 3-4 napot. Nem láttam értelmét hogy a leadereket és saját magamat szivassam mert egy rang upot nem tudtam elérni,sőt még a leadandót sem tudtam összeszerelni
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2020 októberje és 2021 januárja között.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Lisa von Jager,Lily Gonzalez talán ezeket használtam.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: fent leirtam mindent.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen,rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen,rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok!15 éves vagyok,elég aktiv vagyok igy hogy mindenre jut időm! Szeretem a csapatmunkát,és az embereket akik együttműködnek velem. Rengeteg időt töltöttem már a szervereken. Megfordultam már mind a 3 see szerveren szerelőként igy eléggé tapasztalt vagyok. 2-3 éve rendszeresen MTA-zom. Szabadidőm felét a gépnél töltöm igy ha valami gond van próbálok mindenkinek segiteni és a legjobbat kihozni magamból!

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szerintem egy elég jól művelt frakció,rengeteg pénzt hoz. Jó fejek a leaderek <3. Pontosabb indokom nincs de az biztos hogyha a frakcióban vagyok akkor jól érzem magam, és minden a helyén van.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Remélem tetszett ez a kis lap, a Jaileim nagy része akkor volt amikor kezdtem a szervert és még tanulgattam a szabályokat! Illetve megköszönöm hogyha eltekintetek a Bann-tól is hisz mostmár tisztalappal kezdem a játékot és próbálok minden szabályt betartani! Mindenkinek jár egy új esély!Illetve még a névváltások is elég problémások voltak mert annak idején eléggé elrontottam azokat mert hetente uj nevem volt...​
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.01.28. 20:00 Amennyiben az időpont nem megfelelő, az említett időponttól számított 48-órán belül keressen fel egy vezetőségi tagot.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.