Laura O Healy Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KuRu

Újonc
See Game Helpdesk
v2
2019. 11. 01.
45
35
V4 karakter
Laura el Fuentes
V2 karakter
Laura Kraus
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Laura O Healy
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 70538
IC SZINT: 38

KOROD: 22 éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Orosz Leader, Yakuza Leader, Irish Leader, RC Leader, LZ tag.
TÁVOZÁSAID OKA: Időhiány, esetenként egy-két számomra ellenszeves tag a frakcióba.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: (-)
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: (-)

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra átlagosan.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra, de akár egész nap elérhető vagyok.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Munkámból adodóan sokat ingázok, viszont olyan időben is fent tudok lenni amikor mások nem. Akár este 10 től reggel 6 ig is. Sokmindent láttam már itt a szerveren, nagyából tisztában vagyok a dolgokkal. Meló után mikor hazaérek a 12 órás műszakból, nincs kedvem nagyon akciózni ezért is valami nyugisabb fk-t kerestem.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Eddig csak illegális frakciókban voltam ben, szeretném megismerni a legális oldalt is.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy végig olvastad.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.08.20 - 16:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Florencia Andres​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.