Laura Mayers - Karrierlehetőségre jelentkezés [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Flashie.

Újonc
2021. 02. 18.
3
0
V2 karakter
Laura Mayers

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Nagy József a teljes nevem de jobban szretem a nicknamem, ami a Flash. 20 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1 hete kb ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem. A link a képhez: https://imgur.com/a/9EBfOb7 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 5-6 óra és tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Mint említettem Nagy József a nevem, 9 éve rp-zem. Anno nyitottam saját szervert is, ami mondhatni befutott, illetve fejlesztőként tevékenykedtem egyéb szervereken. Focizom karrierszűren, ami annyit takar, hogy rengeteg a szabad időm, amikor nem eddzésem van vagy esetlegesen meccsem. RP tudásom nem tökéletes de nem is rossz egy tizes skálán szerintem nyolcas-kilences. Értelmes vagyok ,megértő, együttműködő.~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Laura Mayers ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos, 2001.01.22. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Los Santosi Gépkezelői Egyetem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, amiben jól érzem magam és jókat tudok nevetni munka közben, illetve a házamhoz is közel van a munkalehetőség. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Laura Mayers a nevem, 20 éves vagyok és SanFierróban élek. Jelenleg egyedülálló vagyok gyerekeim nincsenek. Jelenelg álláskereső ember vagyok, aki megbízható és hosszútávú munkalehetőséget keres. A volt férjem szerelő volt és eléggé sok mindent tanultam tőle és szívesen kipróbálnám magamat egy komplett megértő szakmában tapasztalt emberek között, hisz mindig van mit tanulni. Gyorsantanulok és megértő vagyok, illetve szeretem azt, amit csinálok. Helyesírásom megfelelő, tehát ha esetlegesen műszakivizsgát kell kiállítani vagy bármi ilyesmi, akkor a helyesírással biztosan nem lesz gond. A munkához való elvárásom: Versenyképes fizetés, együttműködő csapat, segítőkész csapat. Amennyiben tetszik a jelentkezési lapom kérem jelezzen vissza bármilyen formában. ~

Aláírás:

Laura Mayers

 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Kevés játszott perc, + stílus a fix&drive dolgozók felé. - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.