Laura Kraus jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KuRu

Újonc
See Game Helpdesk
v2
2019. 11. 01.
45
35
V4 karakter
Laura el Fuentes
V2 karakter
Laura Kraus


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Hello. Filip-nek hívnak 23 éves vagyok. 2 műszakban dolgozom jelenleg ezért változóan akár délelőtti, délutáni vagy esti órákban is elérhető/aktív vagyok a szerveren. Sok jó embert megismertem már itt az évek alatt és remélem hogy, még ugyan ennyit megfogok. Pár barátot is sikerült találnom a szervernek köszönhetően ezért mindig szívesen jövök fel.

Mióta játszol a szerveren?

2017-08-04

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Orosz frakcio leader, Irish Frakció leader, Rajna leader segéd.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Tagja voltam illegális frakciók közül: Yakuza, Orosz maffia, Irish, Rajna. Legális frakciók: SCCS.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még nem

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni a játékosoknak és a későbbiekben adminisztrátor lenni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Hogy segíthetek az játékosoknak megoldani a problémájukat és ezzel a legjobb játékélményt adni nekik.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Napi 3-4 órát, hétvégenként akár 5-6 óra is lehet.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
OOC chat en jelzem neki az általa elkövetett szabálytalanságot és hogyan lett volna helyes hogy legközelebb tudja. Ha figyelmen kívül hagy a megfelelő bizonyítékokkal felkeresnék egy adminisztrátort.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Elsőnek IC megoldást keresnék a problémára. Ha felmerül nonrp az ügy kapcsán jelezném egy adminisztrátornak az eseményeket.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Jelezném hogy, a probléma megoldásához keressen fel egy adminisztrátort. Amenyiben tudom a probléma menetét a számára szükséges adminisztrátor szintjét is tudatom vele.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Jelzem egy legalább 1.szintű adminisztrátor-nak.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
OOC chat-en figyelmeztetem hogy, az általa használt rp nem elegendő, és egy legalább 4-5 szavas mondatot használjon ami tükrözi a történteket.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Vissza adnám neki ezt az összeget, mivel a vagyonátruházást tiltja a szabályzat.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Jelezném felé hogy, a kérdésére nem tudok választ adni, amenyiben elérhető más S.G.H is hozzá irányítanám, ha ez nem lehetséges megkérném hogy, keressen fel egy adminisztrátort.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Elmondanám hogy, amit kér az nem lehetséges, utána tájékoztatnám a szerveren elérhető több pénzszerzési lehetőségről is.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Az rp szituáció és a rp ben betöltött szerepemtől függően jelezném az adminisztrátornak hogy, tudok e menni vagy nem tudom elhagyni az rp szituációt jelenleg. Tájékoztatnám nagyából mennyi idő lenne mire elérhető leszek.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza a munkák és az iratok miatt. Autósiskola hogy, jogosítványt szerezhessen. Szerelőtelepek. Kórház ha bármi sérülés érné. Horgászatra kialakított partszakaszok. Az általa választott munka telephelye. Pláza ahol minden tárgyat beszerezhet amire szüksége lehet.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat

Egy olyan hobbi amit akár munka mellett is lehet csinálni és remek fizetés kiegészítésnek is. Egy kisebb öszeg szükséges az elején a horgász felszerelések megvásárláshoz. De egy kis kitartással hamar megtérül ez a befektetés. Több partszakasz is ki van alakítva a horgászok számára ahol stégek, szemetesek, vagy árusok vannak amik megkönnyítik a horgászatot. A horgász kézikönyv tartalmaz több hasznos információt is a halakról, ez kezdőknek mindenféleképpen hasznos lehet. A horgászathoz némi ügyességre is szükség van. De hamar megtanulható ha kitartóan próbálkozunk. A kifogott halakat egy öreg halász vásárolja meg Angel Pine ban.


Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kamionozás

Elsőnek is szükség lesz hozzá egy jogosítványra, majd a városházán kiállítanak egy ADR vizsga lapot ami szintén kellhet a zavartalan munkavégzéshez. Ezután Blue Berry-ben a gyár telepen a kamionos depóban tudunk munkajárművet igényelni. Ha ezt sikeresen elvégeztük utána el kell mennünk valamelyik cég telephelyére ahol fuvarokat tudunk vállalni. Ha megékeztünk a kiválasztott telephelyre (pl: DPD,Amazon,TNT...) utána a műszakvezetőt kell megkeresnünk a fuvarok elvállalásához. Ha ezzel végeztünk a megrakodott kamiont csak le kell szállítanunk épségben a megadott telephelyre.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Méhészet

Elsőnek meg kell keresnünk a számunkra leg ideálisabb méhészetet. Ezután ott kell bérelni egy telket ahova a méhe farmot létesítjük majd. Ha a telek és az épület is megvan szükségünk lesz egy utánfutóra és egy autóra ami alkalmas utánfutót húzni. Az utánfutót a méhecske ABC hez kell vinnünk. Itt meg kell vásárolni a méhészethez szükséges és a számunkra hasznos eszközöket is.
Ha megvettünk mindent ami kell át kell menni a méhészet raktárába (az épület mögé) és ott kell a futóra pakolni az eszközöket. Több fordulóra is szükség lesz ehhez. Ha mindent a helyszínre szállítottunk az itatót meg kell tölteni vízzel és ez után már csak hagyni kell a méheket hogy, tegyék a dolgukat. Ehhez egy nagyobb mennyiségű anyagi tőkére lesz szükség de ha mindent úgy teszünk ahogy, azt kell ez a befektetés is hamar megtérül.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Voltam, de az utolsó 2021 ben történt, azóta nem kaptam ujat]


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Voltam egy félreértés miatt]

 
Utoljára szerkesztve:

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Több mint 5 éves barátság köt össze minket...
Emlékszem amikor 3-as szinten oda jöttél hozzám és első percben tudtam hogy te leszel a következő leaderem...
Ott voltál mellettem folyamatosan.
Rosszban mindíg számíthattam rád...
Ha fele annyira jól végzed el az S.G.H. feladatokat mint mellettem a frakció vezetést akkor nyert ügyed van..


Kívánom hogy sikerüljön barátom!
 

KuRu

Újonc
See Game Helpdesk
v2
2019. 11. 01.
45
35
V4 karakter
Laura el Fuentes
V2 karakter
Laura Kraus
Több mint 5 éves barátság köt össze minket...
Emlékszem amikor 3-as szinten oda jöttél hozzám és első percben tudtam hogy te leszel a következő leaderem...
Ott voltál mellettem folyamatosan.
Rosszban mindíg számíthattam rád...
Ha fele annyira jól végzed el az S.G.H. feladatokat mint mellettem a frakció vezetést akkor nyert ügyed van..


Kívánom hogy sikerüljön barátom!
Köszi a bíztató szavakat, igyekszem mindent a legjobb képességem szerint intézni.:sneaky:
 

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Szia, Filip!

Szép lap lett, nekem tetszik!

Hajrá, sok sikert! 😎

Rcky
 
  • Imádom
Reactions: KuRu

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Elfogadva, kérlek válassz az alábbi linken egy időpontot a meghallgatásra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.