Laura Kolobzeg, Yardley Gamble, Jaquaan Lawrence --> Kray N Emily #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Laura Kolobzeg, Yardley Gamble, Jaquaan Lawrence >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Kray N Emily >

Panasz pontos megfogalmazása:
< PG >

Bizonyítékok:
<
>

Megjegyzés:
< Amikor elkezdtük, még nem volt ott senki. A videó kb 4 perccel a rablás megkezdése után indul. A hangot nem tudtam leszedni. Ha nincs fent Admin, az még nem jelenti azt, hogy bármit meg lehet tenni következmények nélkül. A PK-hoz csak az érintett felek és a bíráló Adminisztrátor szólhat hozzá.>
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panaszt én fogom bírálni, várom az érintett hozzászólását.

Kray N Emilly - RP megtagadása
Jaquann Lawrence - Adminnal való fenyegetés
Laura Kolobzeg, Yardley Gamble, Jaquaan Lawrence - forgalmas helyen való rablás.
Alfon Vireira - Miért bíztattad a PG-re Emilly-t? Szerinted ez menő?

Ezekre is választ várok.
 

kixter

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
230
363
16
V4 karakter
nil rivera
LV karakter
rasim bayraktar
Hellóka! Én azt gondolom, hogy az nem igazán vehető fenyegetésnek amit Jaquann írt miközben a másik fél RP-t tagad és PG-zik, illetve olyankat írkál, hogy nem félek a fegyvertől meg, hogy őt nem raboljuk ki mert így sincs semmije. Megírtam neki, hogy nem fenyegetésnek szántam csupán úgy gondoltam rá, hogy egy utolsó esélyt adok neki az rpbe lépésbe de ő erre sem volt hajlandó, elég kellemetlen ha ez fenyegetésként jött le ugyanis nem az volt a cél.

A forgalmas helyen való rablásról pedig, hogy ez a rész tudtunkkal nem forgalmas, illetve az egész egy 10 másodperc lett volna ha a kedves hölgy rendesen RP-zett volna és mivel már este 23:00 óra volt elég kevesen jártak arra szóval szerintem az sem annyira mérvadó indok, sőt a másik fél szabályszégese mellett, ez az apró szerintem kihágásnak sem minősülő dolog eltörpül.

Amennyiben szükséges azokról a dolgokról tudok logot küldeni mikor például azt írta Emily, hogy őt nem raboljuk ki mert így sincs semmije.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Porupatrik

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
Én is ugyanazt tudom írni mint @kristofxd Szerintem sem minősül forgalmas helynek, főleg olyan későn. Ha nem húzta volna az időt, akkor senki nem látott volna. Az első kocsi csak 2-3 perccel a fegyverrántás után jött el. Annyi idő alatt simán beülhetett volna a kocsiba, ahogy kérjük és nem látott volna senki.
 
  • Tetszik
Reactions: kixter

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
Sziasztok, nekem nagyon nem volt közöm az ügyhöz, IC semmit nem mondtam, csak OOC köszöntem, és amikor odaértem akkor is PG volt már, ha jól értettem, és csak azért mondtam, hogyha már egy 5-10 perce megy, akkor már ne szálljon be, felesleges. Meg úgyis admin ügy lett volna belőle, ezért is mondtam, hogy inkább ne szálljon be.
 

ynwtomi

Újonc
2022. 01. 27.
70
224
Sárvár
V4 karakter
Cesar Cespedes 🇲🇽
LV karakter
Jessica Doyle 💔
V2 karakter
Bryan Collins 💋
Hali, én úgy gondolom hogy igazából ez nem számít fenyegetőzésnek mivel én csak a barátaimnak mondtam hogy hívjunk admint mert egyszerűen bármit mondhattunk az Emilynek semmit nem tett, az volt a válasza hogy őt nem érdekli a fegyverünk erre szerintem bárki hívott volna ki admint de nem volt már egysem késő este, ezért raktuk PK-ra az ügyet.
4.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort! @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: kixter

Forika Emil

Újonc
2022. 01. 30.
14
18
V2 karakter
Emilly Nick
Sziasztok,én véleményem szerint,az egy dolog hogy igy viselkedtem,de meg volt az okom is rá,mivel elötte közlekedtem rendesen az uton,és random 2x nekem jöttetek,erre én ki szálltam és szépen meg kérdeztem hogy direkt csináljátok,vagy tényleg nem láttok,milyen rablás ez hogy semmi rp semmi sehol hogy ellenkezek e vagy hasonlo,ki lövitek a kerekemet hogy ne tudjak tovább menni?hogy müködik ez?Na és a déli benzinkutrol beszéljek?-Fogtátok magatokat meg vártátok tankoljak,ahogy ki nyitottam az ajtot,hogy üljek be,a csomagtartombol mindent ki vettetek,és csodálkoztok mértvagyok ilyen?

antoon válasza:
Kérlek frissítsd az IG neved a 'Felhasználó részletek' fül alatt (https://forum.see-game.com/account/account-details)
 
Utoljára szerkesztve:

Forika Emil

Újonc
2022. 01. 30.
14
18
V2 karakter
Emilly Nick
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont.
Az is milyen dolog,hogy egy emberre rá álltok és egész éjjel követtetek?Itt meg most ti vagytok akik panaszkodtok?könnyü igy bárkit is ki rugatni a szerverröl,mivel egyedül voltam senki nem tartja a hátát miattam,itt be adjátok hogy mi hogyan volt,persze hinni fogja mindenki mivel többen voltatok és pont azt a részt vettétek le ahol én hibáztam, a ti hibátokrol nincsen semmi ugy-e? akármi is lessz a sorsom az jusson eszetekbe,hogy ti hogyan viselkedtetek velem,hogy meg volt e az okom igy viszonyulni hozzátok,ja és a tetovált emberke IC-n hogy beszéltél volt velem a parton ? "cicám""dugunk e" stb saját személyi jogaimat meg sértetted.
 

kixter

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
230
363
16
V4 karakter
nil rivera
LV karakter
rasim bayraktar
az egy dolog hogy igy viselkedtem,de meg volt az okom is rá,mivel elötte közlekedtem rendesen az uton,és random 2x nekem jöttetek,
Ilyen egyeltalán nem történt, illetve nem emiatt raboltunk ki, mi nekünk már az volt a cél, hogy kiraboljunk valakit és pont te voltál az.

,milyen rablás ez hogy semmi rp semmi sehol hogy ellenkezek e vagy hasonlo
Minden szükséges ElőRP megvolt amiről esetlegesen még bizonyitékot és tudunk küldeni. Az, hogy ellenkezele meg hasonló, nem hiszem, hogy 2 bandás illetve egy nő fegyvereket szegez rád és bármi módú ellenkezést mutatnál IRL.

Na és a déli benzinkutrol beszéljek?-Fogtátok magatokat meg vártátok tankoljak,ahogy ki nyitottam az ajtot,hogy üljek be,a csomagtartombol mindent ki vettetek,és csodálkoztok mértvagyok ilyen?
Arról is megvolt a szükséges RP, hogy kivettük a dolgokat, illetve te még fenyegettél is, hogy ment a kép és hasonlók. Az pedig, hogy miért vagy ilyen, én nem értelek, ez az egész a sikertelen rablás után történt ami azért volt sikertelen mivel PG-ztél illetve RP-t tagadtál. Szerintem ennek semmi köze nincs ehhez.

Az is milyen dolog,hogy egy emberre rá álltok és egész éjjel követtetek?Itt meg most ti vagytok akik panaszkodtok?könnyü igy bárkit is ki rugatni a szerverröl,mivel egyedül voltam senki nem tartja a hátát miattam,itt be adjátok hogy mi hogyan volt,persze hinni fogja mindenki mivel többen voltatok és pont azt a részt vettétek le ahol én hibáztam, a ti hibátokrol nincsen semmi ugy-e?
Az, hogy mi kit követünk az teljesen IC ügy, az pedig, hogy a mi hibáink. Véleményem szerint nem hibáztunk semmit, amennyiben mégis, ott állt előtted a lehetőség, hogy lefotózdd, vagy esetlegesen levideózd.

akármi is lessz a sorsom az jusson eszetekbe,hogy ti hogyan viselkedtetek velem,hogy meg volt e az okom igy viszonyulni hozzátok,ja és a tetovált emberke IC-n hogy beszéltél volt velem a parton ? "cicám""dugunk e" stb saját személyi jogaimat meg sértetted.
Ez amit ide írtál ez pedig már teljesen non-szenz. Az, hogy te OOC szabályszegéseket követsz el ahhoz miért kapcsolódik az IC? Illetve az, hogy személyi jogaidat sértjük az is teljesen IC ügy (Nem mellesleg ez meg sem történt)

Várom a bíráló admin válaszát.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panaszolt felek HSZ-eiben leírt dolgokra:
Attól, hogy a másik fél szabályt szeg a szerveren, egyáltalán nem jogosít és főként nem befolyásolja azt a dolgot, hogy nektek mit lehet elkövetni és mit nem. Legyen az bármekkora szabálytalanság, nektek a szabályzathoz tartva magatokat kell játszni minden esetben. A hely kétséget kizáróan forgalmas, és nem csak abból a szempontból, hogy ott mennek át a legtöbben SF-be, hanem főútról beszélünk, és a szabályzat alapján TILOS a főutakról/közeléből (is) rabolni. Az idő pedig nem változtat a szabálypont állapotán.

Emilly hozzászólásaira:
Amennyiben veled IC konfliktusa van valakinek és nem hajlandó leakadni rólad hosszú időn át, akkor jelezd legközelebb egy adminnak, hisz az sem helytálló, hogy egy játékosnak csak ebből áll a szerveren töltött ideje. A szerveren kértem tőled ezekre bizonyítékot, azt írtad hogy azoknál amiket ide leírtál, nem tudsz több dolgot küldeni. Személyi jogsértés pedig teljes mértékben a Ti dolgotok, abba nem avatkozunk bele.

Adminnal való fenyegetésre: Függetlenül attól, hogy mit követ el az illető, nem kell bejelentened az admin hívását. Ha van fent a szerveren, akkor hívd oda -mindenkinek megvan hozzá a joga és lehetősége- és megkezdjük az ügyet. Ha pedig nincs ,akkor sem kell bejelenteni. Bejelentés nélkül ugyanúgy megnyitható ez a PK, és akkor nem lett volna belőle probléma.

Alfons Vireira:
A jövőben megkérlek, hogyha nincs normális hozzászólni valód egy adott cselekményhez a szerveren OOC chatre, akkor inkább hanyagold. Leginkább ne bíztasd az RP megtagadására a másik felet, mert ha ez előfordul a jövőben, Te is ugyanebben a helyzetben leszel és büntetésben részesülhetsz.

[AdminJail]: Balage bebörtönözte Kray N Emilly-t 600 percre.
[AdminJail]: Indok: RP megtagadása [PK]

[OfflineJail]: Balage bebörtönözte Jaquann Lawrence-t 160 percre.
[OfflineJail]: Indok: Adminnal való fenyegetés + Forgalmas helyről való elrablás[PK]

[OfflineJail]: Balage bebörtönözte Laura Kolobzeg-t 100 percre.
[OfflineJail]: Indok: Forgalmas helyről való elrablás [PK]

[AdminJail]: Balage bebörtönözte Yardley Gamble-t 100 percre.
[AdminJail]: Indok: Forgalmas helyről való elrablás [PK]
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.