Laura D Brooks jelentkezése az Országos Rendőr-főkapitánysághoz!

Déviid

Barangoló
2019. 01. 11.
80
46
Szatmárnémeti
V4 karakter
David D Brooks
V2 karakter
Laura D Brooks
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 13 éves vagyok. >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< Körülbelül 2 éve játszom, és 46000+ játszott perccel rendelkezem. >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/3Xg0Hik
Igen voltam, de úgy gondolom elég régen voltak. A DM jail az szerintem jogtalan volt de, ha kell akkor eltudom mondani, hogy mi volt. >


[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/3Xg0Hik
Nem voltam. >


[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Hétköznap suli időben kb. 4-5 órát tudnék fent lenni, de hétvégén akár 7-8 at is. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< 2x SCCS - Hát az egyik az nagyon régi, kb. 1 éve volt de onnan kiléptem, mivel kb 3-4 hónapot bent voltam, és meguntam. Illetve voltam nemrég , akkor azért léptem ki, mivel 1 hónapot bent voltam és untam, hogy semmi RP nincsen.
Rendőrség - Itt körülbelül fél éve voltam, nagyon élveztem de sajnos suli miatt ki kellet lépnem, Zászlósig jutottam.
Taxi - Itt még akkor voltam, amikor elkezdtem V2-zni 1 és fél éve, kb. 2 hetet voltam csak sajnos leader váltás lett és kirúgtak mindenkit a frakcióbol.
Honvédség - Itt körülbelül a Taxi után voltam, olyan 1 éve és 4 hónapja, de innen 3 nap után kiléptem, mivel nem tetszett az, hogy nem lehet igazoltatni.
Voltam még pár illegál frakcióba, de azoknak már elfelejtettem a nevét. Egy biztos voltam az Orosz Maffiába, ott is leader váltás miatt rúgtak ki. >


[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Mivel az egyik legélvezetesebb frakciónak tartom a szerveren, igazoltatások, üldözések minden van benne ami kell, nagyon sokat lehet benne RP-zni is stb. Nemrég voltam SCCS-ben, onnan azért léptem ki mivel untam azt, hogy semmi RP nem volt, és úgy voltam hogy most írok egy olyan lapot, amivel felvesznek a Rendőrséghez. Tehát most megpróbálom, ha nem sikerül az sem probléma. :) >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Mivel úgy gondolom, hogy megvan már az elegendő játszott percem ahhoz, meg a megfelelő RP tudásom ahhoz, hogy újra rendőr lehessek. Naponta viszonylag elég sok időt fent tudnék lenni, és ezt mind a rendőrség javára fordítanám. Nagyon sok rendőrt szereltem, addig ameddig szerelő voltam, és kb. mindegyik nagyon jó fej volt. Szóval ez a kedvenc frakcióm, a társaim is jó fejek ergó jól érezném magamat a frakcióban. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/a/KQcBDFC >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (legalább 5 teljes mondat)
< Dávidnak hívnak, Erdélyben születtem, és jelenleg itt is élek. 13 éves vagyok, imádom a focit. Hetente 2-3 edzésem van és alig várom, hogy jöjjön a következő. Nem szoktam tanulni, de ahhoz képest jók a jegyeim az iskolába, és szeretek is járni a haverok miatt. Az iskola tőlem 15 kilómeterre van, faluból járok városba és rohadtul nem szeretek buszozni, és reggel 6 kor felkelni. Kedvenc órám a Torna óra mivel nagyon sokat focizunk, és a Torna tanárunk is játszik velünk. Ha hazaérek a suliból, általában beülök a gép elé, és MTA-zok vagy, ha edzésem van akkor oda készülök. A szüleimnek is nagyon sokat kell segítenem, a kertben illetve anyám néha megkér 1-2 apróságra, hogy segítsek neki a konyhában, amit nem igazán szeretek. MTA-zás közben, mindig zenét hallgatok így jobban élvezem a játékot. MTA-zás után általában felnézek youtubera és megnézem, hogy kik vannak élő adásban és, ha esetleg úgy van akkor bele is nézek egy kettőbe és van amikor 1-2 óra is eltellik a nézéssel. Nagyon sokat biciklizek, minden hétvégén elmegyünk egy jó kis túrára. Mostanában elég ritkán biciklizünk, mivel Tél van, hideg van ezért inkább kihagyunk 1-2 hétvégét. Kedvenc időszakom a nyár, a telet azt utálom. Nyáron nagyon sokat fürdünk a haverokkal, nem messze tőlünk van egy folyó illetve egy olyan hely, ahonnan nagyon jó fejeseket tudunk ugrani. A városba jártam edzésre körülbelül 4-5 évet, ott is utáltam az utazást, de most 1 éve itt a faluban is van egy kiscsapat, azóta oda járok és jelenleg készülünk a bajnokságra, ami Március elején fog kezdődni. Próbáltam már a Streamelést, a videózást de rájöttem, hogy az nem az én világom. Jobban szeretek inkább csendben lenni, zenét hallgatni, és úgy játszani. Remélem hogy eleget írtam ide, bár 5 mondat volt a minimum, én ezt jóval meghaladtam. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Laura D Brooks >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1998.01.09. San Fierro Állami Kórház >

[#3] Telefonszáma:
< 641807>

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség olyan állami szerv, melynek fő feladata a közbiztonság és a belső rend védelme, a törvények és bizonyos szabályok betartatása, a szabályszegőkkel szembeni eljárás megindítása . A Rendőrség a közszolgálati ügyek, közbinztonság fenntartásáért felel. A Rendőrség az országon belüli ügyek elvégzéséért felel. Az országon belüli rend fenntartása a feladatuk. Szabálysértési szankcionálása a büntetések végrehajtása . >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Csakis akkor,ha a gyanusított többszöri figyelmeztetést követően nem hajlandő a rendőri kérések teljesítésére. Vagy erőszakot alkalmaz és felszólítást követően sem hajlandó ennek befejezésére. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1. Az igazoltatás menete
Először is felszólítom, hogy Itt a Rendőrség! Húzódjon le az út szélére, majd állítsa le a gépjármű motorját, majd szálljon ki a kocsiból! Miután kiszáll, odamegyek hozzá és ezt mondom: Üdvözlöm! Laura D Brooks Gyakornok vagyok a Rendőrségtől, az iratait szeretném elkérni! Miután ez mind megtörtént és átnéztem a jogosítványát és a személyigazolványát és minden rendben velük, megkérem hogy nyissa ki a gépjárművét, oda megyek a csomagtartóhoz, felnyitom majd átvizsgálom azt. Ha nem találok semmi illegális dolgot, akkor lezárom a csomagtartót és közlöm az urral, hogy minden rendben van. Azután megkérdezem tőle, hogy van-e magánál Szúró, bökő vagy vágó eszköz? Ha azt mondja hogy nincs, akkor megkérem hogy kérem rakja fel a kezét, mivel át fogom vizsgálni a ruházatát, ha nincsen semmi illegális nála, akkor vissza adom neki az iratait és elköszönök tőle!
2. Az igazoltatás félbe szakítása
Hogy ha az egyik járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére akkor megmondom az illetőnek, hogy ne haragudjon de nekem most el kell rohannom, mivel a munkatársamnak erősítés kell. Gyorsan vissza adom neki az iratait, elköszönök tőle és rohanok az erősítésre. >


[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Szerintem az, hogy tanuljon a feletteseitől, illetve hogy odafigyeljen a feletteseire. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< Kb. 1 és fél óra volt. Voltak nehéz kérdések az IC résznél, de kis gondolkodás után sikerült választ adni rájuk. >

Aláírást igénylő terület: (Laura D Brooks)
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Elfogadva, keress fel holnap egy leadert.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Holnapi nap folyamán 2019.02.20 (18:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.
Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában! Ha időben nem lesz ott és nem jelezte akkor nem vagyok hajlandó felvenni magát!
 
Utoljára szerkesztve: