Laura D Brooks jelentkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Déviid

Barangoló
2019. 01. 11.
80
46
Szatmárnémeti
V4 karakter
David D Brooks
V2 karakter
Laura D Brooks

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Laura D Brooks ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 2 éve, és 44.000 játszott percem van.~

Hányas szintű vagy?
~ 29 es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Rendőrségben voltam kb 1 éve, ott 3 hónapot voltam, csak sajnos elkezdődött a suli és ott kellet hagynom.
Honvédség - 2 hetet voltam, nem tetszett, hogy nem lehet igazoltatni, és kevés volt az üldözés ezért kiléptem.
See City Car Service - Körülbelül 2 éve voltam itt, kb. fél évet voltam a frakcióban, már nem emlékszem miért lett vége.
Taxi - 2 hónapot voltam ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel kb. 2 éve voltam itt, rohadtul tetszett... Aztán most 1-2 hete nagyon vágyom rá, hogy újra szerelő lehessek, és most láttam, hogy van tagfelvétel és egyből elkezdtem írni a lapot. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Mivel most suli idő van, ezért napi 3-4 órát, de hétvégente 6-7 órát is simán megcsinálom.. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=12750955194_7292005374732.png ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=12750955194_7292005374732.png ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Dávidnak hívnak, 13 éves vagyok, Erdélyben élek. Jelenleg 7. osztályos vagyok, és szeretek iskolába járni. Suli után általába beülök a gép elé és SeeMTA-zok egy jót, vagy megyek foci edzésre, ha van. A szüleimnek általába elég sokat kell segítsek kint a kertben, illetve néha anyámnak a konyhába is.. Játszás közben, általába zenét hallgatok, illetve a buszon is zenét hallgatok, mivel az iskola innen 15KM-re van, ezért minden hétköznap reggel 6 órakkor kelek. Minden héten 3 foci edzésem van, imádok focizni. ~

 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Nem rossz lap, UCP se csúnya, bár az a DM jail háth.. Talán egy esélyt megérdemelsz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.