Laura D Brooks jelentkezése a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Déviid

Barangoló
2019. 01. 11.
80
46
Szatmárnémeti
V4 karakter
David D Brooks
V2 karakter
Laura D Brooks
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Laura D Brooks ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 2,5 éve játszok a SeeMTA v2 szerverén, és 61000+ játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 35. szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ 2017-ben voltam az ORFK tagja, körülbelül 2,5 hónapot. Meguntuk a frakciót a barátommal, aztán pedig felvettek SCCS-hez 2017 végén. Itt körülbelül 2 hónapot voltunk, de iskola miatt kikellet lépném, de nagyon élveztem az egész frakciót. Ezután 2018-ban, miután visszajöttem a szerverre játszani aktívan, bekerültem Taxihoz, itt 1 hónapot voltam, és leader váltás miatt kirúgtak. 2018 közepén bekerültem az Orosz Maffiába, itt 1-2 hónapot voltam, de valamiért kirúgtak, nem nagyon emlékszem már rá. Azután volt egy kis Civil életem, és most 2019 elején bekerültem ORFK-ba, ahol 2 hónapot voltam, de IRL dolog miatt, kiléptem mert csak szenvedés volt az egész. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel alapból a frakció is nagyon tetszik, és van 1-2 barátom a frakcióbol, akikkel jókat szoktunk hülyéskedni és úgy gondolom, hogy a közösség is jó, szóval megállnám a helyem a frakcióban. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Mivel most nekem nincs iskola a szünet miatt, ezért a következő 3 hétben napi 6-7-8 órákat is fent tudnék lenni, de suli időbe 3-4 órát biztosan tudnék lenni. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/d8cACWS ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/d8cACWS ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Dávidnak hívnak, Erdélyben születtem, és jelenleg itt is élek. 13 éves vagyok, imádom a focit. Hetente 2-3 edzésem van és alig várom, hogy jöjjön a következő. Nem szoktam tanulni, de ahhoz képest jók a jegyeim az iskolába, és szeretek is járni a haverok miatt. Az iskola tőlem 15 kilómeterre van, faluból járok városba és rohadtul nem szeretek buszozni, és reggel 6 kor felkelni. Kedvenc órám a Torna óra mivel nagyon sokat focizunk, és a Torna tanárunk is játszik velünk. Ha hazaérek a suliból, általában beülök a gép elé, és MTA-zok vagy, ha edzésem van akkor oda készülök. A szüleimnek is nagyon sokat kell segítenem, a kertben illetve anyám néha megkér 1-2 apróságra, hogy segítsek neki a konyhában, amit nem igazán szeretek. MTA-zás közben, mindig zenét hallgatok így jobban élvezem a játékot. MTA-zás után általában felnézek youtubera és megnézem, hogy kik vannak élő adásban és, ha esetleg úgy van akkor bele is nézek egy kettőbe és van amikor 1-2 óra is eltellik a nézéssel. Nagyon sokat biciklizek, minden hétvégén elmegyünk egy jó kis túrára. Kedvenc időszakom a nyár, a telet azt utálom. Nyáron nagyon sokat fürdünk a haverokkal, nem messze tőlünk van egy folyó illetve egy olyan hely, ahonnan nagyon jó fejeseket tudunk ugrani. A városba jártam edzésre körülbelül 4-5 évet, ott is utáltam az utazást, de most 1 éve itt a faluban is van egy kiscsapat, és küzdünk a bajnokságban jobbnál jobb helyezésért. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Szia.
Nekem tetszik a lapod.
Adok neked egy támogatást!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.