Laura Bernstein jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 754
LV karakter
tomo vomo

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Laura
Középső név: -
Keresztnév: Bernstein
Születési hely és idő: 1998.06.29.
Anyja leánykori neve: Alicia Corstham

Elérhetőség:
Telefonszám: 3876-120-11-279
E-mail cím: laura.b@see-mail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
A városban rengeteg időt töltök autóvezetéssel és úgy gondoltam, hogy ezt szeretném a hivatalos állásomnak. Ennek a lehető legjobb módja, hogy taxis cégbe jelentkezem. Számomra rendkívűl fontos a társaság és a jó hangulat, illetve eddig minden taxisofőr nagyon kedves és aranyos volt velem egy- egy út során, ezért úgy döntöttem, hogy tagja szeretnék lenni ennek a szuper cégnek. Szeretném bebizonyítani, hogy nőként is helyt fogok állni és alkalmas leszek a taxisodőr pozicióra.


Miért pont önt vegyük fel?
Könnyen barátkozok, ez úgy gondolom, hogy a bekerülésnél is kimondottan fontos, hogy be tudjak illeszkedni a csapatba. Másik részről nézve az utasokkal szívesen fogok beszélgetni és könnyedén közös témát fogunk találni az út során. Úgy gondolom ezzel a tulajdonságommal boldoggá tudom tenni, fel tudom dobni az utasok napját. Alázatom és tisztelettudóságom véleményem szerint kiemelkedő. Több, mint 100.000 balesetmentes kilómétert vezettem már le, így a főnökeim is nyugodtan rámbízhatják a céges autókat. Ápoltságom, igényességem is látszódni fog a szolgálati járművemen, sajátomat hetente 2-3x porszívózom, takarítom. Szorgalmasan fogok dolgozni és a munkámat a lehető legjobb tudomásom szerint fogom elvégezni.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka véleményem szerint elengedhetetlen egy olyan cégnél, ahol egy embernél több dolgozik. Ennek köszönhetően lesz rendezett, jól elvégzett a munka, a dolgozók hangulatát is feldobja, ha tudja, hogy társaira számíthat és közös megbeszélés alapján bármiről meg tudnak egyezni. Ha a csapatmunka nem működik megfelelően egy cégnél ott rövid időn belűl problémák és gondok fognak jelentkezni.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dominik a nevem, viszont jobban szeretem ha a Doma becenevemen szólítanak.


Hány éves vagy?
Jelenleg 19 éves vagyok, nyár elején töltöm be a 20. életévemet.

Hány játszott perced van?
21.551 percem van jelenleg a szerveren.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még frakcióban ezen a szerveren.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam még frakcióban ezen a szerveren.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A legbüszkébb arra vagyok, hogy számos barátot tudtam szerezni, akikkel szinte minden nap beszélgetünk és közösen játszunk. Szeretem, hogy mindig egymás segítségére vagyunk és számíthatunk egymásra. 2 hónapig 4 farmot üzemeltettem 1-2 segédet leszámítva egyedül. Amikor bejöttek a műhelyek akkor hagytam abba és belevágtam az autók helyreállításába, egy barátommal csináltunk közösen egy műhelyt. Valamilyen sziten büszke vagyok a pármilliós vagyonomra is, mivel minden egyes dollárját a játékban megtalálható munkákkal szereztem meg.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznap 2-3 órát, hétvégen 4-5-6 órát szoktam fent lenni. Néha kicsit változhat de átlagosan az előbb említett idő a szokott beleférni egy napomba.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom, hogy tisztelettudó vagyok, elfogadom ha hibázok és próbálom jóvá tenni. Amit elvállalok azt a legjobb tudomásom szerint végzem el. Érettnek és komolynak tartom magam. Ha fiatalabb játékossal találkozom nem nézem le, hanem úgy tekintek rá, mint bárki másra. V3-mon voltam taxis és más számos frakcióban is voltam, bőven rendelkezem tapasztalattal.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Dominik a nevem, 20 éves leszek júniusban. Nyár végén költöztem fel a barátnőmmel Budapestre, ugyanis mindketten elvégeztük a gimnáziumot és sikeresen felvettek minket az egyetemre. Kereskedelem és marketinget tanulok a Budapesti Gazdasági Egyetemen. A tanulás mellett egy irodában dolgozok, marketing feladatok elvégzése a dolgom. Hétvégén szívesen találkozok a barátaimmal, akikkel szeretünk eljárni szórakozni, iszogatni. Az autók megszállotja vagyok, nyáron sikerült megvennem első autómat, ami egy VW Bora, természetesen 1.9pd motorral. Általában teljesen magamnak szervízelem, amit nagyon szeretek csinálni, mert tudom, hogy csak bővítem vele a tudásomat. Havonta kb. 1000-1500 km-t vezetek Budapest és Nagykanizsa között, A családom az utóbb említett kisvárosban lakik és ha látogatni megyünk mindig le kell vezetnem ezt a távolságot.




Aláírás: Laura Bernstein

Kelt.: 2022.01.29.]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: joccó

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Átolvastam a lapodat. Egész szépen kidolgoztad, szinte mindenhol, a motivációs levelet egy kicsit még lehetne bővíteni. Ezt leszámítva amúgy teljesen rendben van minden.

Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: doms

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 754
LV karakter
tomo vomo
Szia, köszönöm szépen a tanácsot!
Írtam egy teljesen új motivációs levelet, amit csatoltam is a jelentkezési lapomhoz.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.02.01. 18:30
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Jó lapot írtál, arra viszont kíváncsiak vagyunk, hogy egyetem mellett tuti belefér e az életedbe a frakció. Várunk TS-en a meghallgatásra!
 
  • Imádom
Reactions: doms
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.