Launcher háttérkép választás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
337
595
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
Sziasztok!

A jelenlegi Launchernek a háttérképe nagyon jól néz ki, szép az átmenet és a színek, viszont (számomra legalábbis) kezd unalmassá válni. Szerintem jó lenne, ha lenne lehetőség a személyreszabásra.

Ez az egész úgy működne, hogy lenne a beállításokban egy gomb, amivel akár előre elkészített SGS tematikájú képeket, akár SAJÁT képeket lehetne beállítani. Készítettem nektek pár képet Photoshoppal (valamennyire próbáltam megtalálni a Launcherben használt betűtípusokat, többé-kevésbé sikerült is), hogy lássátok hogyan is képzeltem el.




Először is egy SGS tematikájú kép: (ezek bele lennének építve a Launcherbe, csak rá kell klikkelni és be is állítja)

launcher-bgchange-1.png


Saját képek:

launcher-bgchange-2.png


launcher-bgchange-3.png




Tudom, hogy ez nem egy olyan funkció, ami nélkül nem lehet élni, és egyáltalán nem élvez magas prioritást, a fejlesztőknek jobb dolguk is van ennél jelenleg, viszont úgy gondolom, hogy a jövőre tekintve jól nézne ki egy ilyen funkció.
Remélem nektek is elnyerte a tetszéseteket az ötlet.

 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Ez egy értelmetlen ötlet, őszintén kit érdekel, milyen a háttérkép a launcheren? Pár másodpercig látod, ha fellépsz a szerverre, a fejlesztőknek van ezer más dolga, mint ezzel vacakolni, egyébként könnyen kivitelezhető lenne, de nem támogatom! Hanyagoljuk az ilyen ötleteket.
 

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
337
595
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
én inkább a szervert nézem és nem a launchert.

a fejlesztőknek van ezer más dolga

Így van srácok, ahogy a topicban is megjegyeztem, nem egy olyan kis dolog ez, ami nélkül nincs SeeMTA. Ugyan akkor nem érzem úgy hogy amiatt mert jelenleg magas prioritást élvez egy nagyobb projekt, ezt az egészet el kell vetni.
Látszik az, hogy a Launcher most félre van téve (még V2-re se lehet csatlakozni), gőzerővel nyomják a V4-et, viszont ha valaha visszatérnek a Launcherre (már pedig biztos vissza fognak mert jelenleg egy csontváz egy-két szervvel) akkor nagyon szívesen látnék ilyen funkciót és remélem vannak még akik így éreznek.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Tamaas. és zadyke

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
@zadyke Áruld már el mi vicces a hozzászólásomban?
Te a launchert nézegeted egésznap, vagy mi?
A launcher azt szolgálja, hogy lásd a changelogot, fontos híreket, illetve felbírj csatlakozni a SeeMTA-ra.
 
  • Fire
Reactions: zadyke

Trevon

karcok a felhőkön
2019. 04. 02.
501
2 107
V4 karakter
Donnie Montagne
LV karakter
Yasam Zorlu
Ez egy értelmetlen ötlet, őszintén kit érdekel, milyen a háttérkép a launcheren?
Ez mérhetetlenül kifinomult érvelés, köszi szépen, Popszi! Ha te csak keveset látsz egy GUI-t, akkor teljesen felesleges a közösségi igények szerint alakítani a kinézetét.

a fejlesztőknek van ezer más dolga, mint ezzel vacakolni
Ez is logikus; nyilván a fejlesztőknek jelentősen csökken az idejük, ha olyan igényekről kapnak tájékoztatást, amik esetleg fejlesztik a már létrehozott szoftver kinézetét. Akár még az is lehet, hogy nem egy, hanem két képet kéne beilleszteniük egy könyvtárba. Ha már vannak magas prioritású feladatok, akkor nem is lehetnek alacsony prioritásúak, amiket későbbre hagynak, logikus, kösz. Ha valakinek ötlete van valamivel kapcsolatban, akkor tartsa magában, mert te távolról megmondod, hogy nem érnek rá a fejlesztők? És izé, ha később ráérnek? Ez a fajta viselkedés elveszi a motivációt a közösségi azon tagjai felől, akik jelentenek bugokat, ötleteket adnak, és általánosságban igyekeznek hozzájárulni szeretett játékuk fejlődéséhez.

Hanyagoljuk az ilyen ötleteket.
Ezt ritka kellemetlennek tartom, szerintem ezért kérjél bocsánatot. Nem vagy te abban a szerepben, hogy megmond, hogy ki milyen ötletet írjon egy fórumra, függetlenül attól, hogy ez az ötlet éppen időszerű vagy hasznos-e.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Személy szerint sok értelmét nem látom, hisz úgyis csak rányomunk a belépésre de végülis támogatom, miért ne lehetne.
 
  • Tetszik
Reactions: TNMTRoli

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Ez mérhetetlenül kifinomult érvelés, köszi szépen, Popszi! Ha te csak keveset látsz egy GUI-t, akkor teljesen felesleges a közösségi igények szerint alakítani a kinézetét.


Ez is logikus; nyilván a fejlesztőknek jelentősen csökken az idejük, ha olyan igényekről kapnak tájékoztatást, amik esetleg fejlesztik a már létrehozott szoftver kinézetét. Akár még az is lehet, hogy nem egy, hanem két képet kéne beilleszteniük egy könyvtárba. Ha már vannak magas prioritású feladatok, akkor nem is lehetnek alacsony prioritásúak, amiket későbbre hagynak, logikus, kösz. Ha valakinek ötlete van valamivel kapcsolatban, akkor tartsa magában, mert te távolról megmondod, hogy nem érnek rá a fejlesztők? És izé, ha később ráérnek? Ez a fajta viselkedés elveszi a motivációt a közösségi azon tagjai felől, akik jelentenek bugokat, ötleteket adnak, és általánosságban igyekeznek hozzájárulni szeretett játékuk fejlődéséhez.


Ezt ritka kellemetlennek tartom, szerintem ezért kérjél bocsánatot. Nem vagy te abban a szerepben, hogy megmond, hogy ki milyen ötletet írjon egy fórumra, függetlenül attól, hogy ez az ötlet éppen időszerű vagy hasznos-e.



Azért van a fórum, hogy kommunikáljunk egymással, és ne egymásba kössünk bele, te belém kötöttél mert nem tetszik nekem ez az ötlet, ennyi erővel fejtsd vissza a forráskódot, majd írd hozzá te magad.

Egyébként igen priorítások vannak én ezt gondoltam, tehát az ilyen féle fejlesztési ötletek várhatnak magukra, a fiúk elsőnek a V4-et szeretnék elhozni nekünk, biztos lesz még fejlesztés a launcheren ha oda jutnak, akkor majd lehet megvalósítsák, de addig is légyszives moderáld magad, és ne burkolt módon küldj el a francba.
 

Trevon

karcok a felhőkön
2019. 04. 02.
501
2 107
V4 karakter
Donnie Montagne
LV karakter
Yasam Zorlu
Azért van a fórum, hogy kommunikáljunk egymással, és ne egymásba kössünk bele, te belém kötöttél mert nem tetszik nekem ez az ötlet
Vicces vagy: nem kötöttem beléd, azt argumentum ad hominemnak hívjuk, és egy súlyos érvelési hiba – azt nehezményeztem, hogy itt utasítgatod a téves elképzeléseid szerint az embereket, hogy milyen ötleteket írjanak, meg milyeneket ne. Ne is erőltesd ezt, hogy én beléd kötöttem, mert gyenge próbálkozás, ráadásul aki elmúlt 12 éves az nagyon könnyen átlát rajta, harmatgyenge. Nem beléd kötöttem, felhívtam a figyelmet arra, hogy a közösségi morált bontó, arrogáns, téves feltételezésen alapuló hozzászólást írtál.
biztos lesz még fejlesztés a launcheren ha oda jutnak
Akkor miért zavar téged, hogy van egy nyitott task a launcher fejlesztésével kapcsolatban?
de addig is légyszives moderáld magad, és ne burkolt módon küldj el a francba.
Mégegyszer: soha nem küldtelek el se a francba, se sehova – nincs véleményem rólad, nem tudom és nem is érdekel, hogy ki vagy, a hozzászólásodról és hozzáállásodról van erős álláspontom.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
9.) A hozzászólásodnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! Büntetés: 50 pont - Dijego

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Inkább akkor látnám több értelmét, ha launcheren belül elérhető lenne pl. az UCP, vagy valami ilyesmi, mert ott több időt töltesz.
 
  • Tetszik
Reactions: .Hunor

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Szerintem a legtöbb játékos csak megnyitja a launchert, és rányom hogy indítás. Ritkább esetben megnézi a híreket, de nem azt fogja nézni, hogy milyen kép van egy olyan alkalmazásban ami játékot indít el. Fölösleges ezzel foglalkozni, megmondom őszintén, mert aki ezt megcsinálja annak legalább 20-30 képet kellene készítenie, megvágnia, esetleg a színekkel játszania. Ebbe bele fektet nagyon maximum 3 órát. Meglátnánk, hogy van ez a feature és 70%-a a játékosoknak csak ugyanúgy az indításra klikkelne, a maradék 30% beállítana egyet, de különösebben nem foglalkozna vele.
 

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
337
595
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
aki ezt megcsinálja annak legalább 20-30 képet kellene készítenie, megvágnia, esetleg a színekkel játszania.
Igazából a képek már megvannak. A háttér, amit az első képen láthatsz, az a see-game.com oldalról lett letöltve. Ahogy láttam, van 21 darab kép készen, és nagyjából oda is illenek.

Ami miatt ez az ötlet eszembe jutott másfél hónappal ezelőtt, az valószínűleg az, hogy a launcherrel kapsz egy viszonylag nagy méretű ablakot, mindezt egy logóért és egy gombért. Nekem ez nagyon üresnek tűnik, ezért gondoltam úgy, hogy jó lenne azt az ürességet valami személyre szabhatóval kitölteni.

A másik pedig, hogy mindenki tisztában van vele, hogy a fejlesztőknek 1001 jobbnál jobb dolguk van, mint a launcherbe ilyet berakni. Ezért nem is értem az olyan hozzászólásokat (amikből aztán veszekedések születnek), amik arról szólnak, hogy a fejlesztők éppen elfoglaltak. Ez nem egy zero day, hogy most azonnal meg kellene csinálni, és ezt bele is írtam a topikba.

Köszi az eddigi válaszokat!
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
355
925
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szerintem az ilyen profi munkák jól tükrözik azt amit a szerver mondani akar
Csak gondoljatok bele mekkora a kontraszt ha valaki más szerverre vagy a SeeMTA-ra szeretne csatlakozni ezekkel a pro laucher képekkel
Nekem aki 2015 óta jár fel a szerverre se ide se oda egy kép de gondoljatok csak bele mennyivel más a feeling ha valaki életében először jön fel a szerverre és ez fogadja

Nem mellesleg egy szerepjátéknál mindenki (remélem) szeretne egyedi lenne, a saját ízlését formálni és ha ezt még a játék megjelenésére is ki tudja terjeszteni azt negatívum nem lehet
Aki pedig nem szeret ilyeneken variálni az eltekinthet tőle
 
  • Tetszik
Reactions: TNMTRoli

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 053
5 786
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.