Elutasítva Latrell Simmons, Ladorians Rodgers - Kroos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

2CchanelCoCo

Újonc
2024. 06. 26.
37
392
KILLOWFIELD
V4 karakter
latrell simmons
LV karakter
percy harrell
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Latrell Simmons, Ladorian Rodgers

A ban időpontja:
2024. 09. 28. 23:56

A ban időtartama:
Perm

Admin neve, aki bannolt:
Kroos

A ban oka:
loghamisitas

Amiért szeretnéd az unbant:
szerepjáték

Megjegyzés:
Nyílvánvalóan elsősorban elnézést szeretnék kérni tőled, szimplán azért gondoltuk ezt jobbnak mert azelőtt volt egy kisebb nézeteltérésünk amit még annak sem lehet nevezni IG aztán gondoltuk hogy ez miatt szeretnél velünk kiszúrni. Nyílvanvalóan közel sem állunk azokhoz a playerekhez akik az örököst kitiltást érdemlik a szerveren. Egy friss scriptelt bandára várunk hogy elfogadják és betegyék a szerverre ami valószínűleg a közeljövőben fog megtörténni. Kis betekintést a fórumposztjaim tud nyújtani. Gyakorlatilag mi semmi másért nem játszunk a szerveren csak hogy roleplayezhessünk. Nem vagyunk már kisgyerekek valószínűleg ezt kitiltás nélkül is képesek vagyunk felfogni hogy mit nem szabad és hogy abban a pillanatban nyílván nyomorékok voltunk. Szeretnélék megkérni téged hogy egy terjedelmes adminjail fejében engedj vissza a szerverre, hadd folytassuk azt amibe belekezdtünk. Neked is biztos robbant már el a fejed bro, remélem megtudjuk dumázni.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: delwyn.

Kroos.

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 30.
149
315
V4 karakter
Dean West
Nem szeretem, ha hülyének néznek az emberek. Nem is értem, hogy ez mire volt jó. Elárulom, egyikőtök se lett volna kirakva a szerverről. Ennek ellenére mégis megpróbáltatok mindketten átverni.

Hidd el, jobban szeretem ha valaki őszinte és belátja hibázott. Ezt ott kellett volna átgondolni, hogy vajon megéri ez?
Ne haragudjatok, de a kitiltás nem fog feloldásra kerülni. Sajnálom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.