Láthatatlan hitbox.

FRGT

Újonc
Támogató
2023. 12. 26.
26
67
United Kingdom
LV karakter
Penelope Anne Smith
DEVv4.png

Neved:
< Penelope Anne Smith >

Az észrevétel időpontja:
< Pár hete történt elöször de ma megint és most fel is vettem. 2024/02/16 11:33-kor (UK idöbe persze) >

Kép, videó, log:
< https://streamable.com/uomvmd >

Részletes leírás:
< Ahogy a videón is látszódik a semminek megyek neki ami megdobja a kocsit és kicsúsztatja. leginkább a hummeremmel fordult ez elö.ha jól emlékszek kb már úgy negyedjére fordult ez elö. és nem nem fékeztem semmilyen módon se föleg nem csúsztattam az autót,többségébe gondosan és oda figyelve vezetek. nem szokásom driftelgetni meg ilyenek. :) >

Egyéb megjegyzés:
< - >
 

FRGT

Újonc
Támogató
2023. 12. 26.
26
67
United Kingdom
LV karakter
Penelope Anne Smith
Ezzel a buggal én is többször találkoztam már, rendkívül idegesítő. Redline Auto Service-nél is hasonló történik, mikor átmegyünk a síneken.
és tényleg! mondjuk ott még azt mondom hogy ehhhh... oké nem nagy kunszt mert az emberek nem nagy sebességgel mennek ott át. (legalábbis én nem lol) de most aki ugyanabba a láthatlan valamibe akad meg amibe én és még gyorsabban is megy nálam az lehet akár mondjuk egy PD-s aki éppen üldöz valakit,na annak nem hinném hogy utána jó napja lenne! :D
 

Mavrek

Barangoló
Támogató
2020. 07. 06.
107
71
V4 karakter
Hashim Schultz
LV karakter
Enzo Hicks
Szerintem ez hasonló dolog lesz, mint még V3-on Palominóban.
 

AronMk2

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 05. 27.
263
229
19
Temerin
V4 karakter
Leo Norman
LV karakter
Rudolf Waltz
Szia! Ellehet kerülni az úthibát két móddal
- Szembesáv
- Lassan mész
Ha lassan mész nem fog megdobni, illetvet hamár tudod hogy ott van akkor figyelmesebb vagy.
 
  • Fájdalmas
Reactions: FRGT

FRGT

Újonc
Támogató
2023. 12. 26.
26
67
United Kingdom
LV karakter
Penelope Anne Smith
Szia! Ellehet kerülni az úthibát két móddal
- Szembesáv
- Lassan mész
Ha lassan mész nem fog megdobni, illetvet hamár tudod hogy ott van akkor figyelmesebb vagy.
persze el lehet kerülni de ezzel csak az a bökkenö hogy sokszor 20méternél tölt be egy autó és megis van a frontális ütközés! másik meg az hogy pl a rendvédelem ha arra üldöz valakit biztos nem arra fog figyelni hogy hul a buggos tábla, mennek durván 200 felett ki pördülnek aztán már be is nézték... mellesleg nem hinném hogy bárki is a szerveren "lassan megy" én relative óvatosan vezetek a hummer 174-nél többet nem cammog mert egy dagadt tank amin az ecu full gyorsulásra van állitva. de ugyebár nem csak cammogó dizel hummerek járnak a szerón. :)
 
  • Imádom
Reactions: Meep17999