Last Shinobi - deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Minato Capella >

Pozitív admin neve:
< deemoN >

Ügy pontos megfogalmazása:
< Előre leszögezném, hogy ez !!NEM!! egy panasz. Hanem inkább nagyon pozitív feedback lenne részemről. Tegnap több mint egy hónap után felléptem a szerverre és leültem ganéságom miatt kapott büntetésemet [150 perc jail] Ez idő alatt az autómat lefoglalták az NNI-sek (tévedésből valószínűleg) Órákat áldoztam arra, hogy visszakapjam az autómat amiben nem találtam partnert aki segítene. Legvégsőelkeseredésemben megkerestem deemoN-t. Aki türelmesen végighallgatott majd azonnal próbált segíteni nekem. Vadászott NNI-s kollégákat, mint a szerveren mint TS-en, hátha kiderül miért is vitték el az autómat. Aztán innentől jönne a lényeg... Az úr több mint fél órát áldozott rám és megoldotta a nem kissé problémás helyzetet. Mindeközben: - Emberséges maradt végig - Nem dobta el az ügyet és hajtott el a "keress meg egy leadert" szöveggel. - Higgadtan kézben tartotta az ügyet [A teljes story-t nem írtam le. Mert nem azon van a hangsúly] >

Bizonyítékok:
< Az autó azóta visszakerült hozzám. >

Megjegyzés:
< Még egyszer itt is szeretném megköszönni a munkádat és a befektetett idődet! Tudom, hogy ez a topic nem erre való. De úgy éreztem ezt le kell írjam és elmesélni másoknak. Ugyanis a szerveren eltöltött időm alatt kevés ilyen pozitív dolog ért. (pedig nem egy mai csirke lennék) Remélem akik ezt elolvassák kicsit gondolkodnak is majd rajta. Nem benyalómódból írtam ezt. Még mielőtt valaki elkezdene köpködni. Szimplán jólesett, hogy nem egy név és szint alapján jár el az úr. Hanem a karakter mögé tekint ahol egy ugyanolyan érző ember aki segítségreszorul. További szép napot neked/nektek! ? >
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Szia! Örülök, hogy elégedett voltál a segítségnyújtással, viszont ahogyan magad is mondtad, ennek valóban nem itt kellene szerepelnie.
Igazából azzal, hogy felkerestél és a segítségem kérted, én csak a rám kiszabott feladatomat végeztem, amit szerintem minden admintársam hasonló képpen kezelt volna.​

Részemről a panaszkönyv FőAdmin jóváhagyásával zárható!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.