Laser John ---> North, Marvin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PoolsClosed

Újonc
2019. 09. 04.
5
14
V2 karakter
Nick Gur
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Laser John >

Panaszolt fél admin neve:
< North, Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, jogtalan TS ban >

Bizonyítékok:
< https:confused:/gyazo.com/f8f7bbc256f844cdb8aa5588bd050fda
<21:50:35> You are banned temporarily. Reason: "Adminnal való flegma lekezelő stílus #Marvin,North"
Try again in 29d 23:56:53
>


Megjegyzés:
< Nagykaliberű fegyver volt a hátunkon Marinán, beszálltunk az autónkba, ezután Marvin keresztbe állt előttünk a négysávos úton. Mi a helyszínről elkezdtünk menekülni, Marvin követett folyamatosan feltűnően. Bementem egy sikátorba, majd elkezdtem a kocsija mellé lőni, hogy elijesszem. Haverom is kiszállt, majd elkezdte lőni Marvin autójt, de mivel 0 skilles az AK-ja, véletlen megölte.
Meg lettünk gyanúsítva MG-vel is, mivel én nem RP-ztem, hogy felismerem Marvint. Én 1 hónapon keresztül TEK-ben voltam, többször is találkoztam IC Marvinnal. Nem RP-ztem, hogy '/do felismeri Robert arcát', és ez North szerint MG. Én elmagyaráztam neki, hogy akarva-akaratlanul átnézek abba a kocsiba, ami indokolatlanul bevág elénk egy négysávos gyorsforgalmin. Feleslegesnek éreztem, hogy egy ilyen jelentéktelen /do -t beírjak, mivel menekülni kezdtem előle, ő pedig üldözött.
TS-ről meg teljesen jogtalanul bannoltak ki 30 napra, egyáltalán nem volt flegma stílusom adminnal szemben. Erről tudok bizonyítékot küldeni, mivel egy ügynél jelen lévő játékos (akit most nem nevezek meg) készített felvételt. Ezt a későbbiekben csatolom, ha szükséges. >

thebenjamin válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Hy, a jail nem jogtalan.
200 percet kapál MG-re mert szerinted azaz infó, hogy valaki nevét látod a karakter felett felhasználható IC, valamint szerinted az hogy valakit felismersz az semmilyen RP követelménnyel nem jár, de ezt meg is beszéltük megkaptad a JOGOS jailed érte.

A TS ban-t Marvin adta rád, Vele beszéld meg. Én annyit mondtam még neki, hogy már elengedem ki milyen stílussal beszél,
mert nem veszem magamra.
Így nem értem miért kellett rám PK-t nyitni.

#EDIT: Az egész sztorit nem így adtad elő TS-en. Semmilyen üldözés nem volt, erről TS-en sem esett szó. Ez egy RP szerver ezekszerint tele "jelentéktelen /do"-val... az ügynél jelenlévő játékos pedig szintúgy érintett volt az ügyben, a fórumra a felvétel pedig nem publikálható, maximum a bíráló FA / SA felé küldhető privátban.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.

Viszont a Marvin-t szedjük ki a pk-ból mivel ha jól értelmezem itt a North volt inkább jelen.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha valakinek látom OOC a feje felett a nevét, az az IC karakteremnek segít behatárolni valakit.
Magadat buktatod le attól hogy OOC látod valakinek a karaktere felett a nevét azt nem lehet felhasználni IC, én sem így szaladgálok IRL hogy látom mindenkinek a nevét..

A felvételt küldjétek el privátba és meghallgatom!
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
"Laser John " Téged megkérlek arra, hogy a neved editeld! Profilodon:"Nick Gur" név van.​
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha megvan a link küld át, addig zártam.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.