Las Venturas Taxi - Fejlesztési kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
N E V E D:

< PReDi >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Las Venturas Taxi >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1. Map
Volt egy kis hiba a mappolásunkban, ezt bugfixeltem. Ki szeretnénk cserélni az újra. Kép felesleges, mert semmi nem változik, amit szemmel lehet látni.

2. Taxióra panel
Kicsit át lehetne dolgozni a panelt. Úgy lenne hogy lenne egy "Start/Stop" gomb, amivel el lehet indítani vagy leállítani, DE ezzel nem nullázódik még az óra. Emellett lenne még egy gomb, a "Számláz", amivel mint most, odaadjuk a számlát az utasnak és ekkor tudja használni a "Fuvardíj fizetése" gombot. Ilyenkor nullázódik az óra. Ha meg véletlenül indítottuk el az órát, lenne egy "Storno" gomb is. Ezt a tavaly augusztusi fejlesztésbe már leírtuk, de semmi nem lett rá mondva.

3. Viteldíj ára
Szeretnénk a viteldíj árát emelni 375$-ra. Mivel sokan rajtunk kívül emeltek az árakon, mi is szeretnénk erre sort keríteni. Vagy ha lehet, akkor esetleg úgy, mint a Szerelő frakcióknál, paranccsal lehetne állítani a viteldíj kilóméterárát. De ha ez nem megoldható, akkor az ár emelést szeretnénk mindenképpen.

4. /paytaxi parancs átdolgozása
Sokszor fordul elő, hogy az utas nem /paytaxi-val fizet, hanem csak odaadja a /pay paranccsal, ami nekünk nem jó, hiszen csak a le "paytaxizott" fuvarokat látjuk UCP-n. Erre azt találtuk ki, hogy a taxis panelon lenne egy gomb "Fuvardíj fizetése" ,aminek a megnyomásával kifizeti a fuvart, ergó ugyanazt a funkciót tölti be mint a /paytaxi.

5. Paintjobok
@vorty -val való egyeztetés után készítettünk pár remapot civil kocsikra, hogy Paintjobozhatóak legyenek. Föként azokra, amiket taxiknak használunk (F3 kocsik). Ezekre készültek Paintjobok, amiket szeretnénk, hogy bekerüljenek.
eNIOm1u.png

ijrkEzI.png

vFe6rcD.png

tSZMxf4.png

6. Taxi blip a térképen
Szeretnénk egy blipet a térképen. Majdnem minden frakciónak van jelölése a térképen, így egy taxi blip is elférhetne. A blip rendes méretű, mint a már meglevők, ezért csak be kell illeszteni.
Koordináta(ha szükséges):{2833.19629, 954.67627, 10.75000}
vagy kép szerint ide:
XLL5Y6Q.png

>

M E G J E G Y Z É S:

< Innen is köszönöm @igenazakörte segítségét, a kocsik remapolásában, illetve Paintjobok elkészítésében. Nagyon odatette magát és rengeteg időt ölt bele.
A letöltő link továbbítva @vorty -nak FB-n.

Köszönjük szépen! :)
>
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 292
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Ien lett: yo ?
Viccet félretéve, a legjobb kérelmek közt van(szubjektív vélemény), remélem mindent megkapunk?
 

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Komoly lett, már várom, hogy így lehessen veretni ezeknek a kocsiknak.
qTMSitw.png

T8iNtfU.png

sry, hogy törött a kocsi, megfixeltem utána, csak arról nincsen kép, elfelejtettem lőni a nagy funolásba, akarom mondani tesztelésben
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Woffi és Predi

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
291
1 910
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Az F11 Blippet nem értem.Ha eddig nem tudták a playerek hova kell menni szétverni a taxis kocsikat,mostmár csak ránéznek az F11-re és tudni fogják?
A paintjobok hangulatosak,bár én pár Polgis hirdetést elviseltem volna rajta,hogy kicsit feelingesebbek legyenek,illetve a watch the road matricákat sem értem,azok rendőrautókon szokott lenni,de lehet én tévedek.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
A blipet azért tartottuk fontosnak, mert heti szinten többször is kapok olyan PMet a szerveren hogy hol a taxitelep, mert jönnének buszt/limót/sprinter/helit bérelni és nem tudták merre van.

A Paintjobokat egyenlöre igy szeretnénk hagyni, nem akarjuk rögtön telebombázni reklámokkal. Idövel akár még FK-k szlogenjeit/reklámait is feltehetjük a kocsira (nyilván IC megállapodás után), mivel igazad van abban, hogy a taxira hirdetéseket lehet feltenni. :D
A "Watch The Road" matrica nem csak rendvédelmi szervek kocsiján található, ugyanis ez egy kampány, ami felhívja közlekedésben résztvevöket a egymásra odafigyelésre.
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 051
6 502
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
Az F11 Blippet nem értem.Ha eddig nem tudták a playerek hova kell menni szétverni a taxis kocsikat,mostmár csak ránéznek az F11-re és tudni fogják?
A paintjobok hangulatosak,bár én pár Polgis hirdetést elviseltem volna rajta,hogy kicsit feelingesebbek legyenek,illetve a watch the road matricákat sem értem,azok rendőrautókon szokott lenni,de lehet én tévedek.

Volt egy félig megvalósított ötlet, ami végül nem olyan lett, mint elképzeltük, ha már a hirdetésről van szó, de nem valósítottuk meg.
EL5M63P.png
3XbehyK.png
 

Tobi

tóbiás
2019. 01. 11.
644
787
V4 karakter
Evon Kirsby
LV karakter
David Harrelson
Nagyon menők a PJ-k, illetve tetszenek nekem is a Polgis hírdető táblák!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Predi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.