Las Venturas Metropolitan Police Department

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Walsh James

Újonc
2020. 07. 07.
2
9
LV karakter
Walsh James










Személyes információ

A.1-1. Vezetéknév: James
A.1-2. Középső név: -
A.1-3. Keresztnév név: Walsh

A.2-1. Neme: Férfi
A.2-2. Állampolgársága: USA

A.3-1. Születési idő: 06/29/1998
A.3-2. Születési hely: Tokyo - Japán - 53240

A.4. Bejelentett lakcím: Las Venturas

A.5-1. E-mail: Walsh.James0102@seemail.com
A.5-2. Telefon: 387611999295
A.5-3. Postázási cím: Las Venturas


Végzettség

B.1. Végzettsége:
[—] U.S. High School diploma.
[—] GED teszt
[x] Egyetemi diploma

B.2 Egyetemi szaktantárgy:
[—] Egészségügy
[x] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Mérnök
[—] Pszichológia
[—] Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egyéb
Kifejtés, ha az egyebet választotta: -

B.3-1. Intézmény neve: Las Venturas University
B.3-2. Intézmény címe: Las Venturas
B.3-3. Képzési időszak: 01/02/2016 — 02/02/2020

C.4. Részletezze ha volt oktatási próbaidő alatt felfüggesztve: -


Munkatapasztalatok

C.1-1. Cég/ügynökség: Las Venturas Post Office
C.1-2. Betöltött pozíció: postman
C.1-3. Feladatköre: Csomagok és levelek kihordása Las Venturasba
C.1-4. Alkalmazás intervalluma: 02/03/2020-24/04/2020
C.1-5. Szerződésbontás indoka: Egyetemi tanulmányok befejezése, és a képzettségemnek megfelelő elhelyezkedés végett

C.2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -


Engedélyek

D.1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel:
[x] Igen
[—] Nem

D.2. Rendelkezik érvényes fegyvertartási és viselési engedéllyel:
[-] Igen
[x] Nem


D.2. Részletezze ha volt valaha bevonva bármelyik engedélye: -


Kérdések

E.2. Állapítottak meg önnél fizikai betegséget?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját. -

E.2. Állapítottak meg önnél pszichés betegséget?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját. -

E.3. Volt már letartóztatásban?
[-] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.4. Nyújtottak már be ön ellen hivatalos feljelentési kérelmet?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.5. Volt már elítélve?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -

E.6. Használt valaha illegális kábítószert vagy tudatmódosítószert?
[—] Igen
[x] Nem

E.6-1. Ha a kérdésre igennel válaszolt kérem jelölje be a következő jelölőnégyzeteket.
[—] THC
[—] PCP
[—] GHB
[—] Kokain
[—] Amfetamin
[—] Metamfetamin
[—] Szteroid vagy dopping szerek
[—] Ecstasy
[—] Hasis
[—] Morfium
[—] Egyéb
Részletezze ha az "Egyéb" lehetőséget választotta. -

E.6-2. Alakult ki önnél függőség?
[—] Igen
[—] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt. -
Hogyan kezelték dependenciáját? -

E.7. Rendelkezik tetoválásokkal?
[—] Igen
[x] Nem
Részletezze hogy mit ábrázolnak, hol találhatóak. -

E.8. Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről? Végzettségem végett interneten kerestem


Nyilatkozat
Én Walsh James jelentkező beleegyezek, hogy a Las Venturas Metropolitian Police Department az adataimat bizalmasan kezelje és tárolja. A jelentkezési feltételeket elolvastam és tudomásul vettem, hogy jelentkezésem a Las Venturas Metropolitian Police Department Recruit Training Academy munkatársai egyéb indoklás nélkül elutasíthatják.
Aláírás:Walsh James
Kelt: 07/07/2020


OOC

F.1-1. Beceneved: Márton
F.1-2. Életkorod: 16
F.1-3. Bemutatkozás(Min. 200 szó):Mészáros Márton vagyok, 16 éves srác. Siófokon élek a családommal. Szeretek tanulni dolgokat érdekelnek a természet tudományok valamint egészségügyben tanulok jelenleg, további szeretek játszani nagyon számítógépes játékokkal, azon belül szereptjátékokkal mint pl. az MTA, régebben játszottam Gta V Rp-vel. Nem rég kezdtem Las Venturason. Vizonylag rövid idő alatt nagy vagyonra tettem szert itt gondolok a BMW M5 E39-emre, Audi Rs7-emre,Audi RS4-emre. keményen megdolgoztam érte a Nagykerben. Jelentleg több mint 2500 percem van LV-be,régi gépemröl V3-on meg több mint 16ezer. ami nem rossz szerintem viszont sajnos frakció nélkül unalmas a játék, nincs túl sok lehetőség azon kívül. Aktívan játszok ezek ellenére is a szerveren, aktívan használom a ts-t. Szeretnék rendvédelmi frakcióba rp-zni és eltölteni a játék időmet, sok videót néztem róla és nagyon megtetszett az rp közege, valamint sok vadbarom van az utakon nem csak a világban hanem a játékba is és sokszor törték össze a kocsimat gondatlan vezetés miatt és szeretném úgymond a moderálni az utakat. Szerintem ennyit tudtam írni magamról, a késöbbiek folyamán úgy gondolom megismerem a csapatot és ők is engem.

F.2-1. Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Nem, még nem töltöttem ilyesféle szerepkört
F.2-2. Fejtsd ki, hogy miben is különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest. Sok mindenbe különböznek egymástól a két állam rendvédelmi szervezete, elsősorban egy óceán amit azt is jelenti hogy az emberek mind2 oldalon teljesen más gondolkodásúak. Itt az Európai Unión belül valamint magyarországon belül nagyjából egységesek az intézkedések, hazánkban a rendőrök keze jóval jobban megvan kötve a törvény könyvek, jogok és az intézkedéseik által. Ez érthető mivel hazánk kicsi, kevesebb a bűnözés és nem minden második ember hord fegyvert mint U.S-ba. Magyarországon nagyon szigorú követelmények között lehet fegyver engedélyhez jutni, U.S-ba pedig minden embernek van majdnem és az ottani rendvédelmi szervek így is állnak ehhez nincs megkötve ennyire a kezük mint itt. Egyértelmű különbség a két állam között hogy a felszereltségük és fegyverzetük valamint az eljárások módjai nagyon eltérnek egymástól, gondolok itt pl. arra, hogy hazánkban csinálhatnak random ellenőrzéseket, U.s-ba pedig csak akkor igazoltathatnak vagy ellenőrizhetnek ha valamilyen bűcselekményt vagy adott rá okot, továbbá a U.S-i rendvédelmi szervek az esetleges fegyvertámadásokra számíthatnak mivel sok embernek van fegyvere így ők is így vannak erre felkészülve, felszereltebbek mint a hazai szervek itt nyomós indokkal sött parancsra lehet meglőniük embert. Száz szónak is egy a vége mivel U.S- nagyobb államokból áll mint magyarország, más az emberek gondolkodása így a rendvédelmi szervek is eltérnek egymástól ennek függvényébe a felszereltségük és az eljárás móndjaik is különböznek
F.2-3. Milyen karaktert szeretnél alakítani? Egy 21 éves ifjút aki most végzett az egyetemen és szeretne rendvédelemben elhelyezkedni. Amerikai származású, de a városban nevelkedett fel, családja meghalt balesetben és szeretne megtenni mindent a város védelme és biztonsága érdekébe. Kedves, kommunikatív, nagyon kitartó, barátságos és jó erőbe lévő fiatal ember.

F.3-2. Csatolj UCP képeket a következőkről: névváltás, adminjailek, bannok.:https://imgur.com/a/L4e36bx
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.