Las Venturas Medical Services kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
N E V E D:

< @Edward >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Las Venturas Medical Services >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

<
- A bincoból a doktor skin (ID:xy) hozzácsatolása a frakcióhoz. Ezzel együtt lenne öt skinünk.
- Skinek teljes cseréje.
- Hordágy és stabilizálás script.
- /cancelmedic parancs.
>

1997_b.jpg


Hamarosan újak érkeznek...



M E G J E G Y Z É S:

<

- /cancelmedic [hívászszám] parancs az interior hívások miatt szükséges, melyek a tengerre szólnak. Jelenleg csak egy reconnet oldja meg a gondunkat. Hamár a taxinak, szerelőnek és a pd-nek is bent van, szeretnénk mi is.

Stabilizálás script: Elképzelésünk nem más, mint hogy a jelenlegi rendszert egy kicsit átalakítani. Jelenleg úgy állunk, hogyha rákattintunk egy sérült személyre akiben golyók vannak, vagy vágások vannak rajta, netán animban van akkor kiírja a sérüléseit ( 1 golyó itt, 2 golyó ott, 1 vágás itt stb. ). Nos ez mellé szeretnénk, KIZÁRÓLAG A MENTŐSŐK SZÁMÁRA, egy stabilizálás gombot, mely vagy megszünteti a jelenlegi vérzést vagy meghosszabbítja az anim időt kissé és csillapítja a vérzést. Mellesleg ez összefüggene terveink szerint a hordágy scriptel is. Természetesen a stabilizálást megelőzné egy 'rp' mellyel valóban stabilizáljuk a sérültet.
Hordágy script: A hordágy script röviden leírva nagyon egyszerű, lényege hogy tudjuk mozgatni a sérültet akkor is ha ő sérült és nem feltétlen lenne rá képes. Mellesleg nagyon jól nézne ki, és végre nem csak rpvel tolnánk az a hordágyat a fene. Mi ezt az egészet úgy gondoltuk el, hogy kizárólag csak akkor lehessen valakit felrakni a hordágyra ha már a fentebb említett módon stabilizálva lett. Ekkora egy parancs beírásával felhelyezhetnénk őt a hordágyra és berakhatnánk a kocsiba, és ugyan úgy fordítva is. A hordágyat paranccsal el lehessen engedni, megfogni.



( példa.: )

- /hordagykivesz [ Kizárólag a mentő közelében használható, evidens kivesszük vele a mentőből a hordágyat. ]

- /hordagyberak [ Kizárólag a mentő közelében használható, evidens berakjuk vele a hordágyat. ]

- /hordagyelenged [ Akármikor elengedhetjük a hordágyat ezzel. ] ( Amennyiben nincs közelben hordágy, kiírja hogy nincs közelben )

- /hordagymegfog [ Akármikor megfoghatjuk a hordágyat ezzel. ] ( Amennyiben nincs közelben hordágy, kiírja hogy nincs közelben )

- /felrakhordagy [ Egy ID beírásával felrakhatnánk stabilizált személyeket a hordágyra. ] ( Amennyiben nincs stabilizálva a sérült írja ki hogy nincs még stabilizálva az illető. )

- /berakbeteg [ Ha másképp nem megvalósítható ezzel a paranccsal rakhatnánk be a beteget, hordággyal együtt a mentőbe. ]

 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 727
5 424
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
A mappolás igen igényes lett, tetszik! A legjobban ez a "stabilizálás gomb" tetszik. Nem lenne az ha kiérsz egy beteghez és az elös dolog amit megkérdez a mentös az animba estett tagtól: OOC Chat ((Mennyi van még hátra??)) Ez mindig elrontja az RP élményét hogy akkor gyorsan felszed és RP-zzük. Hanem ezzelö a funkcióval vagy megáll a vérzés vagy csak lelassul (Anim idö). Így lenne elég ideje a mentösnek normálisan elvégezni a rábízott feladatkört.
Támogatlak benneteket skacok. Beno szavait tudom osztani ezen kívül. :)
 
  • Imádom
Reactions: Vmatev és Krisztof

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 157
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto
Nem hangzik rosszul, a skinekre leszek még kíváncsi. Glhf
 
  • Imádom
Reactions: Krisztof

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
Kösz srácok, jó hallani ezeket a kedves szavak így hogy újra az ms élén vagyok. Megpróbálom a legjobbakat kihozni belőle, de ehhez nem csak egy fejlesztési kérelem kell majd. :D

Skinek még a hétvégére ki lesznek rakva reményeim szerint. A mentő paintjobot meg majd amikor... :ROFLMAO:


EDIT.: /cancelmedic parancsot hozzá írtam, mert nagyon égető.
 
Utoljára szerkesztve:

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
Minden jót kívánok, pozitív csalódás lesz. A helyedben, ha lenne rá esély Fire Department script kiegészítéssel próbálkoznék, ami hozzásegítene a realitáshoz.
 
  • Tetszik
Reactions: Krisztof és Tranes

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
Előző leaderek ezt szerették volna, de tudtommal egyelőre nem lesz az ilyesmi megvalósítva. Addig pedig jó magam se fogom ezt a témát feszegetni, van most jobb dolgom is.
 
  • Tetszik
Reactions: Tranes

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
@Kávéfőző Köszi, de én már elkezdtem őket megcsinálni.

Edit.: Mi is ilyesmit akartunk, mint a második amit küldtél. Csak más fejekkel. Elgondolkodtató.


Update, a skineket amiket kávéfőző küldött a második pontban kicsit átalakítottam. Fejet cseréltem, optimalizáltam és egy két dolgot át textúráztam. Köszönöm neki.

274.jpg
275.jpg
276.jpg

81.jpg
155.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

ervo

gituár
2019. 04. 28.
692
8 906
21
LV karakter
Leo_Velazquez
Gyönyörű fejlesztés, Ch(i)ef! ;) A skinekben ismét nem kellett csalódnom, a mappolás nagyon feelinges, a script remek és iszonyúan szükséges. A paintjobra még kíváncsi leszek, nem hiszem, hogy ezek után az gondot fog okozni. Keep up the good work! :D
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 053
6 521
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
avery campbell
V2 karakter
bruce iacocca
Kifejezetten tetszik a fejlesztés, remélhetőleg megkapjátok, sok sikert hozzá!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.