Las Venturas Medical Services Jelenkezési Lap!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
L

LukacsKristof08

w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Roy>
Középső név:<>
Keresztnév:<Okonel>
Születési hely és idő:<Las venturas Medical Service 2008.05.24>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Jelenleg Haverommal Élek>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:Férfi

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas Public Colleges>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.05.15-2021.06.01>
Munkaköri leírás:
<NagykerFutár:Árut berakni a jármube és elszállitani a megadott helyre!>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Rossz munkahelyi kozosség miatt!>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Kristóf>
Életkorod:<13 nemsokára 14!>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Pár hónapja kezdtem kb 3-4>

Mesélj magadról:
<Szép estét kristóf vagyok 13 éves erdélyben lakok egy kicsi faluban van egy 3 éves kutyám cukimancsnak hivják, 3-4 hónapja kezdtem el a Las Venturas szerverén játszani volt kb fél honap kihagyásom de nem tudtam kibirni hogy ne játsszak, Van Rp tapasztalatom,szinte minden érdekel az egészség ügyi dolgok még jobban ,Ha valaki bajban van mindig segítek neki, ez lehet testi de akár lelki sérülés is. Nagyon remélem, hogy bekerülök, mivel ez gyakorlatilag egy nagyon jó RP lehetőség nekem!>
Mesélj a karakteredről:
<Roy Okonel 12 éves ( persze nemtudtam jobb életkort adni) Mikor még pici voltam mentős szerettem volna lenni,jelenleg van egy farmom 3 tehénnel és egy mitsubisi galantom, sose voltak anyagi gondjaim és jelenleg a tesommal élek!>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Sajnos nem voltam még frakcióban a LV-szerverén mert még ugy voltam vele nem volt elég RP tapasztalatom!>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Még nem voltam mentős mert még szerettem volna RP tapasztalatott szerezni és ha valamit elrontok gyorsan tanulok a hibámból!>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Ugy halottam szuper csapat és nagyon szeretem az ilyen RP frakciókat mert ebből sokat lehet tanulni is,és még emlitettem érdekel az egészség ügyi dolgok!>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Algoflex, Ibuprofen, Rubophen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Sulyós vérzés ,nyilt törés, mérgezés,sziv , tudo problémák!>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Oda sietek a sérult kollégához és megnyugtattom utánna szép lassan lesegitem a motorrol ,megvizsgálom hol látható sérülések ezután a beteget felültettem a hordágyra majd beszállitom a korházba és a korházba megállapitjuk a sérülését majd szép lassan elvégzem a beteg sérüléseit!>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Felesleges volt, véleményem nem változott..
Mostmár mégannyira sem támogatom..
 
  • Tetszik
Reactions: LukacsKristof08

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tomeszLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.