Las Venturas Medical Services frakció fejlesztési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
N E V E D:

< Zakhar Vasilievich >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Las Venturas Medical Services >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1. Cancelmedic parancs


Szeretnénk ha a hívásokat le lehetne mondani, ha esetleg bemegy interiorba, vagy vízbe hívja az illető.


2. Hívások


- Szeretnénk ha hívásnál kijelezné a kezdeményező személy nevét, mivel RL is elmondják a teljes nevüket a hívók.
- Trollkodások elkerülése végett szeretnénk ha 2 percet várni kellene híváslemondás után.
- A hívás hangjelzésének változtatása a rádió sziszegésétől.



3. Animidő grafikai megjelenése


Szeretnénk hogyha V3-hoz hasonlóan, mi is láthatnánk mennyi ideje van a sérültnek, ezzel segítve minket, hogy fel tudjuk szedni az adott személyt időben.


4. Kórháznál lévő NPC

Minden nap találkozunk azzal, hogy próbálgatják az NPC-t, hátha felszed, ami ha nem történik meg, minden probléma nélkül továbbmennek, még ha van mentős a sorban is. Szeretnénk hogyha az NPC 50$ helyett, 500$-ért látná el a játékost, ha kevesebb mint 4 online *DUTY-ban lévő* mentős van.
*Edit*

5. Új paintjobok, és mentő

A mostani mentőautót átalakítottuk, és lehetőség van mostmár belemenni, azaz exterioros lett. Szeretnénk hogyha a hátuljába bele lehetne glue-zni, illetve a két hátsó ajtónak a jobbklikkel való nyithatóságát kérni.
Készült egy Dodge Charger SRT 8 és egy Ford Explorer paintjob, ennek behelyezését szeretnénk kérni.


6. Autók cserélése


A paintjobok bekerülésével a következő autóknak a cseréjét szeretnénk kérni :
#3763 Ford Crown Victoria --> Dodge Charger SRT 8
#3764 Ford Crown Victoria --> Dodge Charger SRT 8
#39880 Ford Crown Victoria --> Ford Explorer
#39881 Cadillac Escalade --> Ford Explorer
#33260 Towtruck --> Ford Explorer


7. Mapolás csere

A jelenlegi mappolás teljes kiszedését szeretnék kérni, és az újat behelyezni.


8. Ticketelés

Szeretnénk a rendvédelem álltal használt ticket rendszert használni. Emellett szeretnénk hogy a ticket 100%-át kapjuk meg, ahogyan eddig. A ticket összeg limitje maradhat 5000$-on.


9. Áthelyezések

A legtöbb gate, marker, NPC-t a letöltésben mellékeltem, a többit (ATM, kuka, tuningok) személyesen. >

M E G J E G Y Z É S:

<
Letöltési linket privátban küldöm a vezetőségnek kérésre.

rDt2xQB.png

uujaqwY.png
m9tb2xF.png
IUs8yMf.png

iuVo5Op.png
1cTMpdp.png
G47K9PD.png
7Mq5F0M.png
qOZkKex.png
QnENOwQ.png
QoVgNDX.png
BOsL84K.png
Llui6WI.png
Köszönjük szépen mindenkinek aki segített a fejlesztésben!Hatalmas pacsi nekik! @Fridi @aKörte @TerryKe @Lajozs @Dzoli @TuTu @Doc >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Milus

?????? ??
2019. 01. 10.
314
679
Nyíregy
V4 karakter
roy_canali
LV karakter
kash_olson
Ez mind szép és jó, de.
1. Két perc, felesleges, akár akadhat egy admin ügy, ami miatt le kell mondani, ez hátráltatna titeket is. (Tudom most jön, hogy a trollok is hátráltatnak.) Ha ezzel éli ki magát, úgy sem tudtok mit tenni.
2. Ugyebár az npc, horribilisan nagy árat kérnétek érte, azt is meg kell értenetek, hogy a szerveren nem csak pénzben úszkáló játékosok vannak, maximum 500$-ra emelném.
3. Teljesen feleslegesek ezek a kocsik az LVMS számára, véleményem szerint.
4. A pj nekem kissé hanyagnak, ilyen "nem érdekelt, csak legyen valami." nak tűnik, teljesen fantáziátlan, több pj ötletből össze rakott valami, amivel nem is lenne baj, de a kinézet, nem nyerte személy szerinti tetszésemet.
5. A mappolás tetszik, de ha egy kisebb számítógépes playerre gondolunk (Itt most lehet hozni, hogy miért nem vesz jobbat.") de eléggé meg érzi az a 2-3 fps-t amit elvesz.
 
  • Tetszik
Reactions: Kale

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
2. Ugyebár az npc, horribilisan nagy árat kérnétek érte, azt is meg kell értenetek, hogy a szerveren nem csak pénzben úszkáló játékosok vannak, maximum 500$-ra emelném.

A játékosoknak nem az NPC-t kéne használni,hanem szépen RP-zni.
Szinte nincs olyan időpont amibe ne lenne mentős fent,így nem is nagyon szükséges használni.
Viszont elég idegesítő,hogy páran hajnalig fent vagyunk a szerveren,erre behajtanak korhazhoz és futnak az npc-hez,mi meg csak várunk,hogy legyen valami ?
Azt is meg kell érteni,hogy nem a befolyó összeg a fontos,hanem hogy ne mindenki azt használja
 
  • Tetszik
Reactions: Azure és Doc

Cruso

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
266
773
Bayern, Deutschland
V4 karakter
OrvisZeitz
Szerintem írjátok bele, hogy az NPC csak a dutyban lévő "mentősöket" nézze, sok esetben csak a leaderek vannak fent akik nincsenek dutyban, sok adminisztrátor van a frakcióban is. Nem egyszer fordult már elő, hogy elérhetetlenek vagytok még úgy is, hogy vagytok fent páran az FK-ból. Ezek melett kettő aktívan dutyban lévő "mentőst" nézzen a rendszer, tőletek se vegyük el ezzel a lehetőséget az RP-re.

Jelenlegi kéréseitek sokkal reálisabbnak tűnnek mint a Béjemwéj meg Ódi FRU egységek. Ezekből mindent szivesen látnék.
 
Utoljára szerkesztve:

Methie

Újonc
2019. 05. 16.
67
97
22
V4 karakter
Matt Atkinson
LV karakter
Roger Spiers
V2 karakter
George Luz
A koncepció jó.
@Lucio
-Az FR Unit egységre az időnyerés indoka a pontos fogalom. Sokszor érkezek úgy ki hívásokra hogy a játékos ad nekem sacc 2 percet :)
- Az NPC árát azért emelnék fel, mert volt mikor egy éjszaka alatt éjfél és 1 között bejött 6 játékos és mindegyik futott az NPC-hez majd el onnan. Én meg persze, sorban állva végig néztem az egészet mentősként..De hát ilyen ez a popszakma,szokták mondani.
- 2-3 FPS Minusz nekem is van mikor elmegyek Taxi HQ mellett(no offense) vagy bármi olyan forgalmas hely mellett, ahol nagy gépkocsi park található. Olyan helyen van a mentőállomás, amely relatív egy alacsony sebességű övezet.
- Egy további érv az FR Unithoz,hogy sokkal de sokkal gyorsabban ki lehet érni vele sürgősségi hívásra is, ezzel sok időt lehet nyerni, s lehet nem hal meg senki sem. :)

- Matt
 
Utoljára szerkesztve:

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 003
6 157
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
Ha még annyi ötletet elfogadtok ; szerintem ha másnem egy divizióként Fort Carson-ba is ki lehetne települni 2-3 kocsival.
 
  • Tetszik
Reactions: Azure és Doc

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 194
2 036
LV karakter
Bianca Corsetti
Nagyon adnám ha bekerülne és végre lehetne úgy RP-zni hogy közben nem állnak mellettem és üvöltöznek velem random emberkék hogy én miért a Sheriffet műtöm akit lövöldözésen eltaláltak és nem az ő fájó kisujjával foglalkozom. Valamint egy lövöldözésre nem kéne egy nagy mentővel kicammogni hanem a fele idő alatt kiérek egy FR unital. Nem az elavult régi /ticket-et kellene használni hanem egy rendvédelmi frakciók által régóta használt és működő rendszert. Letudnám mondani a hívást és nem kéne reconnectelnem ha az adott hívó befut interiorba és utána istenért sem hajlandó kijönni.
 
Utoljára szerkesztve:

Paxyyy

Zöldfülű
2019. 01. 16.
222
631
V4 karakter
Alex Quill
LV karakter
Sheldon Keiner
A szöveg szép, korrekt, minden le van írva ami kell. Kicsit a 'személyautók' paintjob-jával nem vagyok kibékülve, mert lehetett volna szerinem kicsit több kreativitást bele vinni, de üsse kő. Kórház területe az nagyon tetszik.
Szóval kapjátok a nagy támogatást.
 

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
Jelenlegi kéréseitek sokkal reálisabbnak tűnnek mint a Béjemwéj meg Ódi FRU egységek. Ezekből mindent szivesen látnék.
Egyik se /reális/. És nincsenek is rákényszerítve, hogy az legyen, mivel az EMS a Fire Department alá tartozik, ha a realitást nézzük, és ők se egy 6.4-es HEMI-t hajtanak, hanem egy tűzoltó autó testben elhelyezett medikus felszerelésekkel ellátott truckot.
 

Kecsii

Aktív fórumozó
2019. 02. 27.
228
148
Debrecen
LV karakter
Bernard Hammond
Szépet.
1. pont : Jó lenne ha bejönne a szerverre a Parancs, én is voltam LVMS es nem is egyszer, és volt nagyon sok Interioros hívás, vagy kihívtak az utcára és bementek interiorba, igen ez elég idegesítő.
2. Pont : Csak a Névkijelzéses ötletet tudom csak támogatni, mivel a többinek nincs sok értelme, mivel a sziszegésnek az a lényege, hogy ha netán letálcáz akkor is hallja hogy van valami a rádióba, így sokkal jobban tud rá reagálni mint ha egy hétköznapi hanggal lenne helyettesítve. A híváslemondás az meg mivel ha lett egy admin ügy akkor nem tudja lemondani a hívást, persze megértem, hogy vannak trollkodók, de ezzel nem lehet mit kezdeni.

3. pont : Nincsen túl sok értelme mivel azt RP zi amit akar, ha nem tudod ellátni esetleg stabilizálni időben akkor meghal. Ez így van a valóságba is.
4. pont : Alapvetően jó ötlet, csak nyilván nem kell horribilis 2000$ árat megadni neki... így hogy 500$ ra lett csökkentve így még valamivel elfogadhatóbbnak tűnik.
5. pont : Nem hiszem hogy a Fire Departmen megengedheti magának az STR még talán az Explorert Talán... a Paintjobok nagyon szörnyűek, nagyon LowPoly-s látszik hogy nincs nagyon kidolgozva főleg az Ambulance amit a legtöbbet lehet látni, legalább arra lehetett fordítani egy kis időt.
6. pont : Semmi értelme nincs jó ahogy volt.
7. pont : Nincs túlsok értelme Exteriorosra csinálni, csak zabálná az FPS t elég egy interior editelés.
8. pont : A tiket jó ahogy volt mivel nem érzem azt hogy minden alkalommal újra meg újra bekell írni a nevet összeget stb... jó a régi megszokott hagyományos rendszer én nem kell az új rendszerrel kínlódni.
9. pont : Mint fentebb is leírtam nincs túl sok értelme mivel csak a laggot okozza.

Összegezve: Nem tudom támogatni a Topicot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.