Lars kubik panasz

Jamal Cole

Barangoló
2019. 02. 19.
75
317
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-

Nemzeti Nyomozó Iroda - Panaszbeadvány


1. Panasztevő személyes adatai
A panasz benyújtása során fokozottan figyeljen a személyes adatainak helyes megadására. Érvénytelen iratokat, valamint a panasz benyújtásának napján megújított igazolványt nem vagyunk hajlandóak elfogadni, és a panasz elutasítását vonja maga után.




Panasztevő neve
- Jamal Cole.
Panasztevő lakcíme
- Válasz helye.
Panasztevő telefonszáma
- Válasz helye.
Panasztevő személyigazolványának másolata (képet mellékeld)
- Válasz helye.
Panasztevő fegyverengedélyének másolata (amennyiben fegyverhasználattal/fegyverviseléssel érintett ügy)
- Válasz helye.


2. Jogi képviselő adatai
Amennyiben rendelkezik a panasztevő jogi képviselővel, a megbízása alapján küldje be a nyomtatványt a panasztevő nevében. Jogi képviselő hiányában kérjük üresen hagyni a bekezdést!




Neve
- Válasz helye.
Telefonszáma
- Válasz helye.
Ügyvédi iroda neve
- Válasz helye.
Ügyvédi iroda működési engedélye (vállalkozói igazolvány/számlatömb másolata)
- Válasz helye.


3. Panaszra tett fél adatai
A panaszra tett fél neve, vagy jelvényszáma, vagy gépjárművének adatai feltétlen szükségesek a beadvány elbírálásához. Amennyiben egyik sem ismert, a panasz nem indítható meg.




Neve
- Válasz helye.
Jelvényszáma
- Válasz helye.
Szolgálati gépjárművének adatai
- Válasz helye.


3. Panasz kifejtése



Panasz leírása
- Lars Kubik vagy fene tudja mi a rendes neve ok nélkül bevitt, mert állítása szerint menekültem. Az állítás valótlan, 1x szólított fel, miután félreálltam. ezután kiszálltam, többször megkérdeztem intézkedés alatt állok e, erre kb 5. kérdésre kinyögte, hogy igen. kértem, hogy azonosítsa magát, ennek a kérésnek nem tett eleget, így elköszöntem tőle és elindultam a zaci felé. lars lesokkolt, bevitt, 105 ezerre megvágott és 105 percre. óvadékot hagyott, amit kiváltottam. követelem minden károm megtérítését, az elvesztegetett időm megtérítését az okozott stressz és feszkú megtérítését és rúgjátok ki larst, mert nem való rendvédelembe, köszi
Szenvedett el sérülést a panasz okán?
- Válasz helye.
Érte kár a panasz okán?
- Válasz helye.


4. Csatolt mellékletek



Helyszíni bírságról készült másolat

- Válasz helye.

Letartózásról készült jegyzőkönyv

- Válasz helye.

Rögzített videó/hanganyag

- Válasz helye.

Fényképek

- Válasz helye.

Orvosi látlelet/ egyéb bizonyíték

- Válasz helye.




5. Kártérítés esetén kitöltendő

A kitöltés hiányában a hatóság nem fog kártérítést megállapítani.



Elkobzott tárgyak listája [sorozatszám, telefonszám]

- Válasz helye.

Szervíz számla

- Válasz helye.

Egészségügyi számla

- Válasz helye.

OOC melléklet

- Válasz helye.




6. Hitelesítés

A kérelem aláírásával kijelentem, hogy a beadványom során csak is az igazat írtam, és büntetőjogi felelősségem tudatában megerősítem, hogy a leírt adatok csak is a valóságot tartalmazzák, az nem tartalmaz hamis, félrevezető, kétes információkat. Elfogadom, hogy a rosszul/hiánytalanul kitöltött beadványomat indoklás nélkül elutasíthatja a nyomozó hatóság vezetője. .



- Válasz helye.
 

Zozi.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
388
503
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
Tisztelt Jamal Cole!

Panaszbeadványát kérjük, hogy hiánytalanul töltse ki, jelen formátumban nem áll módunkban ezt iktatni.

Üdvözlettel:
Flavio Nieves
r. vezérőrnagy
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee