Elfogadva Larry D Hiddleston - Matekaa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Larry

Újonc
2019. 01. 10.
14
3
21
Bács-Kiskun
V4 karakter
Larry Hiddleston
LV karakter
Larry Hiddleston
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< ???Larry D Hiddleston??? >

UID-d:
< s77D8LXnyq5qKzY/tNLwrz2a9NI= >

Bann pontos időpontja:
< Vágleges >

Bann pontos indoka:
< Trollkodás , ddos-al való fenyegetőzés @ Matekaa [hosszabítva] >

AKi bannolt:
< Matekaa >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Tegnap este felakartam volna jönni hosszú idő után, kipróbálni az új kamionos melót de abba a problémába ütköztem hogy nem tudom a felhasználónevemet és a jelszavamat. Azonnal fel akartam jönni ts-re serial alapján egy adminnal visszakeresni az accountom dolgait de hát ez a kis szerencsecsomag fogadott engem amit még elég rég okoztam magamnak. Röviden tömören azért kellene nékem egy unban mivel még szeretnék játszani a szerveren ha már TS-ről tiltva vagyok. De ha nem kapnék unbant azért jó lenne ha valaki megadná nekem az accountom adatait. >

Megjegyzés:
< Fogalmam sincs milyen nevet használtam akkor a ban időpontjában, illetve azt sem tudom mikor bannoltak és hogy tulajdonképp hogy jöttem én ahoz, hogy dossal fenyegessek meg funolgassak a v2 TS szerverén, mivel nem tennék ilyen soha See szerveren. Egyszóval baromi régen történt igy semmit sem tudok az esetről, mint ahogy eddig sem tudtam hogy van nekem egy tiltásom v2 TS-ről. >
 
Utoljára szerkesztve:

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Az UID jó volt.

Itt azt mondod,hogy magadnak okoztad.

"de hát ez a kis szerencsecsomag fogadott engem amit még elég rég okoztam magamnak "


Itt már azt állítod,hogy nem is tudtál,hogy van bannod.

"Egyszóval baromi régen történt igy semmit sem tudok az esetről, mint ahogy eddig sem tudtam hogy van nekem egy tiltásom v2 TS-ről "


Most akkor kérdezem, mi ebből az igaz és mi nem.
 

Larry

Újonc
2019. 01. 10.
14
3
21
Bács-Kiskun
V4 karakter
Larry Hiddleston
LV karakter
Larry Hiddleston
Látom kicsit félreérthető voltam, kifejtem érthetőbben
-Azt hogy magamnak okoztam azzal csak annyit akartam elmondani kb. hogy teljesen az én hibám, bár kimásé lenne.
-Azzal, hogy azt mondtam elég rég okoztam magamnak az alatt én azt értettem, hogy régen volt, mielőtt én bármit is kezdtem volna a szerverrel, tehát múlthét szerda előtt, halvány lila fingom nem volt róla mi a franc van itt a karakteremmel és egyéb dolgaimmal V2-n, tehát nem tudtam róla hogy én ki vagyok tiltva, pláne arról nem, hogy az egy eredetileg temporary ban volt és csak utólag lett hosszabitva. Tudom, hogy baromi kuszán és félreérthetőre irtam a dolgokat, bárki bármit mondthat én akkor sem tudtam semmit. Az utolsó mondatban amit kiemeltél ott van, már a piros részben, hogy eddig, tehát már rég tisztában voltam a lap irásakor avval, hogy ez egy régi eset EDDIG nem tudtam róla, hogy én ki vagyok tiltva véglegesen a V2 TS szerveréről. Tehát, sok mindent olyan szemszögből irtam amiben már a jelen, tudatosúlt, állapőotomban irok de azokmellett egyből ott van, hogy én addig nem tudtam semmit, ott a kulcsszó, ts szerverre való fellépési próbálkozásom előtt nem tudtam, semmit.

-Végszónak: Semmi ámitás nincs a dologban, egyszerűen örülnék ha végre tiszta lennék az SGS szervereken. Kicsit túl is toltam a megmagyarázást de én ilyen vagyok. És bocs a késői válaszért, nem nézegetem a see fórumot nap mint nap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.