Larry Buckhart - Pexy [North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
526
3 791
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Larry Buckhart >

Panaszolt fél admin neve:
< Pexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az egész, egy rablással kezdődött. Egy játékost próbáltam kirbaolni. Fegyvert tartottam rá, viszont ő ezek után szintén fegyvert rántott, majd megölt. Ekkor jeleztem Pexy adminisztrátor fele, hogy PG történt. Itt meg szeretnék álni egy percre. Mi is az a PG? A szerver szabályzatában ez szerepel: [B]• PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni.[/B] A jelenlegi helyzetet figyelembe véve ezt a szabálypontot a játékostársunk nem tartotta be, a karatere életét veszélybe sodorta a magánakciójával. Ezt mondtam Pexy-nek aki válaszként azt írta '1v1-ben nincsen PG'. Ez már magában is abszúrd, de nem megyek bele. Ezek után megengedte, hogy az ügyet 3-an beszéljük meg, viszont nem engedett, továbbra is úgy gondolta, hogy 1v1-ben nincsen PG. Azt idézte folyamatosan, hogy a szabálypont mellé csatolva van egy példa ([B]Példa: Többen fegyvert fognak rád és nem teljesíted kérésüket, ellenszegülsz.[/B]) ami azt támasztja alá, hogy 1v1-ben nincsen PG. A véleményem erről az, hogy a [B]PÉLDA [/B]nem magát a szabályt változtatja, hanem segít, hogy az emberek könnyen megértésk azt. Ameddig a szabálypont nem közöl semmi olyant, ami azt támasztaná alá, hogy 1v1-ben nincs PG addig értelmetlen ezt állítani. Ezek mellett példából több tucatot lehetne felsorolni, nem értem minek kell arra az egyre felépíteni egy téveszmét. >

Bizonyítékok:
< [2021-10-05 23:42:05] [Output] : [SegĂtsĂ©g] Admin[1] Pexy: MiĂ©rt lenne irreális? A szerver szabályzat szerint Ăşgy van a PG, hogy ha TĂ–BBEN fognak rád fegyvert Ă©s te annak ellenszegĂĽlsz akkor az már szabálysĂ©rtĂ©s. Jelen esetben csak ketten voltatok. (elnézést a hülye karakterek miatt) >

Megjegyzés:
< Pexy ezek mellet azt is állította, hogy ezt a szabályt minden adminisztrátor így értelmezte. Amennyiben a panaszomat jogosnak ítéli a bíráló adminisztrátor, szeretném ha a szabályponthoz több példa is bekerülne a hasonló félreértések elkerülése végett. Köszönöm. >
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és zxgy

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni, szeretnék kérni egy napi logot vagy valami bizonyítékot arról ( 24 órán belül ), hogy valóban rátartottad a másik játékosra a fegyvert, esetleg ebben Pexy megerősítését amennyiben látta az esetet.

Ezek ismeretében fogom bírálni a panaszt.
 
  • Tetszik
Reactions: Stream

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
526
3 791
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni, szeretnék kérni egy napi logot vagy valami bizonyítékot arról ( 24 órán belül ), hogy valóban rátartottad a másik játékosra a fegyvert, esetleg ebben Pexy megerősítését amennyiben látta az esetet.

Ezek ismeretében fogom bírálni a panaszt.
Amint haza érek küldöm a logot.
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és zxgy

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
játékosra a fegyvert, esetleg ebben Pexy megerősítését amennyiben látta az esetet.
Nem láttam az esetet, videót/klippet sem kaptam.

EDIT:
Az egész, egy rablással kezdődött. Egy játékost próbáltam kirbaolni.
Az adminügy alatt ezt velem mikor akartad közölni, hogy ki akartad rabolni?
PM-ben ezt meg sem említetted.

[2021-10-05 22:36:39] [Output] : [Fogadott PM]: Larry Buckhart (27): szia, egy csávóra tartottam a fegyveremet, ő erre lelőtt engem.

2021-10-05 22:52:05] [Output] : Admin[1] Pexy: (( bármi bizonyíték? ))
[2021-10-05 22:52:08] [Output] : Larry Buckhart: (( küldöm ))
[2021-10-05 22:53:13] [Output] : Larry Buckhart: (( [2021-10-05 23:35:50] [Output] : *** Larry Buckhart kikapja a kocsijából a fegyverét, Thomas-ra tartsa. ))


Ezután nem közölted, hogy egyébként rablás lett volna a szándékod.
 
Utoljára szerkesztve:

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
526
3 791
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
[2021-10-05 23:35:50] [Output] : *** Larry Buckhart kikapja a kocsijábĂłl a fegyverĂ©t, Thomas-ra tartsa. Ez a log, ami igazolja, hogy fegyver lett rá fogva.
[2021-10-05 22:36:39] [Output] : [Fogadott PM]: Larry Buckhart (27): szia, egy csávóra tartottam a fegyveremet, ő erre lelőtt engem.

2021-10-05 22:52:05] [Output] : Admin[1] Pexy: (( bármi bizonyíték? ))
[2021-10-05 22:52:08] [Output] : Larry Buckhart: (( küldöm ))
[2021-10-05 22:53:13] [Output] : Larry Buckhart: (( [2021-10-05 23:35:50] [Output] : *** Larry Buckhart kikapja a kocsijából a fegyverét, Thomas-ra tartsa. ))
Itt kivágtad a PM-ek nagyrészét. Te nem kérdezted, hogy mi lett folna a szándékom, egyszerűen azt mondtad, 1v1-ben nincsen PG.
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és zxgy

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Te nem kérdezted, hogy mi lett folna a szándékom
Ha már rámírtál pmben akkor úgy gondolom, hogy leírhattad volna az előzményeket is. Megkérdeztem amikor odamentem, hogy mi történt és kértem a bizonyítékokat amire te csak egy rp sort küldtél, hogy ráfogod a fegyvert a játékosra én nekem ebből sejtésem nem volt arról hogy neked rablás volt a szándékod. Továbbá gondolom nem volt társad akivel ki akartad volna rabolni a játékost.
 

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
526
3 791
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
Ha már rámírtál pmben akkor úgy gondolom, hogy leírhattad volna az előzményeket is. Megkérdeztem amikor odamentem, hogy mi történt és kértem a bizonyítékokat amire te csak egy rp sort küldtél, hogy ráfogod a fegyvert a játékosra én nekem ebből sejtésem nem volt arról hogy neked rablás volt a szándékod. Továbbá gondolom nem volt társad akivel ki akartad volna rabolni a játékost.
De, ketten voltunk. Nem a játékost raboltuk volna el, hanem a kocsiját.
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és zxgy

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
"Egy játékost próbáltam kirbaolni."
Nekem ebből nem derül ki, hogy ketten voltatok, valamint Pexy felé sem látom hogy jelezted volna ezt a tényt.

Továbbra is szeretnék egy napi logot kérni, ellenkező esetben zárom a panaszt.
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
526
3 791
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
Nekem ebből nem derül ki, hogy ketten voltatok, valamint Pexy felé sem látom hogy jelezted volna ezt a tényt.

Továbbra is szeretnék egy napi logot kérni, ellenkező esetben zárom a panaszt.
Elküldeném, csak sehol nem kapom a console logok között. 5 bejelentkezés után törlődnek?
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.