Lanzo Keitel jelentései [08.12-18]

apolitikus

Újonc
2023. 06. 14.
41
257
V4 karakter
Lanzo Keitel

*Név:
~ Lanzo Keitel ~

*Rendfokozat:
~ prób. őrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Daniel Bellucci, Jasper Maklouf ~

*Előállított személy neve:
~ Marco Conti~

*Vádak:
~ IFBKF, ITBK, REMJ, RUM, IKBK ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Dodge Demon ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Készenléti nyomozati feladatokat láttunk el a fent említett nyomozókkal közösen a Delta-60-as egység alatt. Farmellenőrzést követően csatlakoztunk a társszervek és az NNI kollégák erősítés kérésére. Hamar át is vettük a szóbanforgó üldözés irányítását, amely nagyjából 6-7 percen át tartott a város különböző pontjain. A célos látva, hogy nincsen sok esélye, a félreállás helyett a los santosi gyárat jelölte meg menekülése céljából. Ekkor egy jól kivitelezett és begyakorolt eszközhasználattal neutralizáltuk, személyi sérülést elkerülve, annak ellenére, hogy az elkövető felfegyverkezve szállt ki az autójából. Ezek után a kollégák kihallgatták és a megfelelő vádpontok ismertetése után feljelentették és előzetes letartóztatásba helyezték.~

*Képi bizonyíték:
~ https://streamable.com/hcty7p ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 
  • Imádom
Reactions: ePY

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 755
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Tisztelt Keitel próbaidős rendőr őrmester!

A jelentését alaposan átolvastam, a mellékelt képfelvételt is megtekintettem, áttanulmányoztam. Nagyon precízen és jól időzítve használta az elektromos sokkolóját, azzal egyből földre tudta kényszeríteni az elkövetőt. A kényszerítő eszköz használata jog- és szakszerű volt. Hasonló teljesítményt várunk öntől a továbbiakban is.

A jelentését ellenjegyzem.

Maximilian Leitner
rendőr főhadnagy