Lance Stevens jelentkezése az SCCS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Lance Stevens~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan 4 éve játszom SeeMta szervereken, a legtöbb időt itt, a V2 szerverén töltöttem el. Jelenleg 1014 játszott perccel rendelkezem, ami tudom hogy nevetségesen kevés. Ez azért van, mert 4 év alatt többször is muszáj volt gépet cserélnem/újítanom, mert valami alkatrész mindig elromlott. Semmi nagyképűség nélkül állíthatom, hogy nagyon jól tudok RP-zni, további a régi gépemmel 2x is voltam az SCCS-ben, de számtalan más FK-ban is. ~

Hanyas szintű vagy?
~ Egyelőre 4-es. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok jelenleg. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, csak az előző gépemen.
1.: Rendőrség
2.: TEK
3.: SCCS
4.: Fix&Drive
5.: ARMY
6.: Olasz maffia
7.: Orosz maffia
8.: Los Zetas
Távozásaim oka általában mindig az volt, hogy a közösség nem tetszett, és nem tudtunk csapatként tevékenykedni az adott frakcióban, de volt olyan is hogy egyszerűen ráuntam az egészre, mint az Olasz maffiában. Ott Al-Leader voltam 3 hónapig. ~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ TEK-ből távoztam utoljára, nagyjából 7 hónapja. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából a pénz vonz engemet, mint szerintem mindenkit aki csak ide jelentkezik. Az sem utolsó, ha van egy jó társaság, erről fentebb írtam pár szót... Sok tapasztalatom van a szereléssel kapcsolatban, hisz mindkét szerelőtelepen voltam már minimum 2x. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Mindkettővel rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 Óra fixen menne. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos kezdeném ott, hogy Gergő - nek hívnak, idén decemberben töltöttem be a 15. életévemet. Vas megyében egy közepes méretű Városban élek egy tágas családi házban. Sokat szoktam játszani a SeeMTA szerveken, különösen itt, a V2-n. Sokat szoktam mozogni, nem olyan típus vagyok, aki egész álló nap a számítógép előtt ül, ez a jegyeimen is meglátszik. Viszont ha kell akkor aktív is tudok lenni. Amint megemlítettem, hogy sokat szoktam mozogni, főleg focizni, vagy kosarazni. Vicces vagyok, és mindig megtudok valakit nevettetni ha úgy akarom. Kedves, de olykor komoly vagyok, ha fontosabb dologról van szó. Sok időt szoktam a barátaimmal tölteni, főleg velük biciklizni, focizni. Továbbá sokat is szoktam kirándulni, főleg a jó időben. Mostanában egyre inkább aktív vagyok a szerveren, ez köszönhető annak is, hogy megjött a kedvem játszani, főként amiatt is, hogy sok barátot sikerült megismernem az eddigi pályafutásom során. Ha felvételt nyernék a frakcióba, biztos lennék benne hogy aktív lennék a szerveren, és az esti/hajnali órákban is eltudnám látni a játékosokat szereléssel. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.