Lance Rowan jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Isaaac

Ok
2019. 02. 22.
90
106
V4 karakter
Zareen West
LV karakter
Isaac Clayton


Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány

Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez





1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.





Hány éves vagy?

- Jelenleg 17 éves vagyok.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?

- See Game System szerverén 2020. 10. 16. óta játszok kisebb kihagyásokkal.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)

- Egyszer voltam adminjailbe, illetve kitiltva a szerverről. Kirúgva nem voltam.

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)

-

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)

- A lap megírásakor 64 672 játszott percem van.

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?

- Ezzel együtt kettő NNI jelentkezési lapot írtam meg.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)

- Karakter ID: 243667.





2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.





Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)

- Ezelőtt voltam Honvédségbe, ahol 1 hónapig voltam, Őrmester rendfokozatig jutottam 101-ben. A frakcóban Lloyd Keys, illetve Lloyd Rowan névvel voltam. Kilépésem oka pedig, hogy ki szerettem volna akkor próbálni magam másik frakcióban. Ezután jelentkeztem NNI-be, szintúgy Lloyd Rowan névvel szolgáltam. A kilépésem oka, hogy akkoriban nem volt időm egyéb okok miatt a frakcióval foglalkozni. Itt Próbaidős Őrmesteren léptem ki, másfél hónapig voltam a tagja. Ezek után volt egy kihagyásom és jelentkeztem OMSZ-be. Burke Raeburn névvel voltam a tagja, szintúgy másfél hónapot töltöttem el. Sajnos nem emlékszem rá, hogy meddig jutottam el. Azért léptem ki, mivel számomra egy része monoton munkának tűnt. Theo Malik névvel pedig jelentkeztem Fix & Drive-hoz. Nem emlékszem rá, hogy meddig voltam itt, illetve meddig jutottam el, hisz közel 10 hónapja történt. Ezzel a névvel voltam még APMS-be, ahol másfél hónapot voltam bent.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).

- Nincsenek adminisztrátori, moderátori elért eredményeim.

Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!

- Amikor Lloyd Rowan névvel voltam bent a frakcióban megtetszett. Ahogy írtam egyéb okok miatt nem volt időm foglalkozni a frakcióval, amit bánok is. Szeretnék színes, nagyobb RP-ben részt venni. Amikor bent voltam volt lehetőségem ilyenre, így szeretném ezt többször átélni. Azóta változtam, más szemmel látom a frakciót, így több elképzelésem, tervem van vele. Ide tartozik az is, hogy a jövőmben nem pont ezzel, de ilyesmivel szeretnék foglalkozni, így ez is egy szempont a jelentkezésre.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?

- Naponta 3-4 órát tudnék fent lenni a szerveren, ezt mind a frakcióra fordítanám.

Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)

- Nem játszok a SeeGameSystem többi szerverén, illetve nem töltök be semmiféle pozíciót.

Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).

- Az élményképek amik készültek eltávolításra kerültek, így nem tudok semmit felmutatni.





3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.





Neve?

- Lance Rowan.

Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?

- San Fierro, King's 932, - +38-76-484-3863, - lancerowan@seemail.com

Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?

- Voltam korábban rendvédelmi szerv tagja, ami a See City Honvédség, illetve a Nemzeti Nyomozó Iroda. A Honvédségnél 2 évig szolgáltam a 101. Harcászati Ezrednél Őrmester rangon. A leszerelésem oka, hogy megsérültem, de felépültem belőle. A Nemzeti Nyomozó Irodánál másfél évet szolgáltam, Próbaidős Őrmester rendfokozaton. Távozásom oka magánéleti problémák, ezek tisztázása.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?

- Amikor a Nemzeti Nyomozó Irodánál szolgáltam megtapasztaltam milyen is valójában Nyomozónak lenni. Kellő tapasztalatot szereztem itt, illetve a See City Honvédség során. Ez egy külön életstílus, betekintés a dolgok mögé ami megtetszett. A magánéleti problémáim tisztázása után úgy gondoltam, hogy itt az ideje ezt az életstílust folytatni. Úgy gondolom, hogy akkoriban is tudtam az elvártakat teljesíteni, illetve pluszt hozzátenni a szervezethez, így ezt szeretném továbbra is folytatni.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?

- Elsősorban egy nyomozó bűncselekményeket vizsgál ki, elkövetőket azonosít. Bűncselekmények kivizsgáláshoz tartozik a tanúk kihallgatása, helyszinelés, bizonyíték gyűjtés.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!

- A csapatszellem teljes mértékben megtalálható bennem, a problémamegoldó képességem kifejezetten jó. Magamat ismerve precíz vagyok, mindent a legjobb tudásom szerint csinálok meg. A kezemből hanyag munkát nem szeretek, illetve sose adtam ki. Törekedek a tökéletességre, ez úgy gondolom meglátszik. Negatívum közé sorolnám, hogy mindent nagyon részletesen csinálok meg, ami néha sok időt elvesz és hátráltathatja az eredményt.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?

- Elsősorban értesítem feletteseimet, ők döntenek a továbbiakról. Mindig követem a felettesem parancsát, egyedül nem kezdek bele semmibe. Az elkövetőről minden információt továbbítok, ide tartozik a személyleírás, milyen autóval közlekedett, milyen fegyverekkel áll rendelkezésre és hányan vannak. Miután ezek megvannak megvárom az erősítést és behatolunk, amennyiben nincs túsz. Ha van túsz, akkor neki az élete az első, így a túsz kimentése kezdődik meg.





4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.





- Lance Rowan.
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 362
4 178
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.