lance richard jelentkezese a fix&drive service hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jouzsiba

Újonc
2020. 04. 09.
7
2
V4 karakter
Richard lance
LV karakter
Richard
V2 karakter
Richard
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]


[/RIGHT]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ ricsi ~








Életkorod:



~ 16 ~








A játékon belüli szinted:



~ 3~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~
Kitiltások (0)
IDAdminIndokIdőpontLejárÁllapot

Admin jailek (0)
IdőpontIndoklásHosszAdmin

Serial váltási kérelmek (0)
IDSerialIndokIdőpontÁllapot

Név váltási kérelmek (0)
IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot


~







Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ igen csak aha nagyon muszai ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ igen ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ ~ ricshard vaine nek hívnak. 200.08.01-jén romaniaban születtem és nagyvaradon élek egyenlőre még a szüleimmel és testvéreimmel. 18 éves vagyok. Most fejeztem be az iskolat a tárgyaimat és júniusban záróvizsgázom majd. autoszerelo lesz a szakmám ha sikerül befejeznem. Szabadidőmben gépezek, focizom, horgászom, mozizom, valamint a hardver piacot nézegetem számítógépekhez és telefonokhoz. Pozitív szerintem, hogy jó hallgatóság vagyok és könnyen kijövök az emberekkel. Negatív, hogy nehezen tűröm a kritikát, de azért elfogadom. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ ricshard lance ~








Anyja, apja neve:



~ Édesanyám zoe shapmen. Édesapám Marcel lance ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ 887691 ~








Büntetlen előítéletű?



~ nem ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ szemelyesen ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ nincs ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?




~ az együttműködés és a csapatmunka egyik fontos alkotóeleme a normális munkavégzésnek és egy jó közösségnek ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ igen ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ ONELETRAJZ ~








Aláírás: RICSHARD LANCE



 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.