Lance D Vercetti jelentkezése a SGH köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Csaba vagyok, 16. életévemet betöltött gimnazista. Családommal együtt Erdélyben élek, hol a természethez közel, mégis tömbházlakásban töltöm napjaimat. Hobbi szinten focizok, illetve barkácsolok, jegyeim alapján jó tanuló vagyok a suli 10. évfolyami biológia-kémia profilján.

Mióta játszol a szerveren?

A szerveren 2017 óta játszom, első RP szerverként az életemben, sajnos ezt tükrözi UCP-m is, mivel sokmindent magam bőrén kellett megtapasztalnom.

Eddigi elért dolgok:

Mindeddig elért "mérföldköveim" közül szerintem a legkiemelkedőbb, hogy rengeteg új barátot találtam, kik közül egyeseket szemtől-szemben is lehetőségem adódott látni. Sosem a pénz volt a fő célom, ezt tükrözte folyamatosan a vagyonom, én mindig a szórakozási, RP-zési lehetőséget kerestem, így volt a banda az a frakció, ahol legvirágzóbb volt a játék számomra. Ezek mellett magam mögött tudhatok egy crips főleadert, illetve egy kis kihagyás után most egy jelenlegi army leadert is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Elgondolásom szerint van elég tudásom és tapasztalatom a játszott időm alatt, amire büszke vagyok, és szeretném ezeket a javakat mások számára is felajánlani segítségnyujtás révén. Pár alkalmi IDG-ként szívesen vállaltam betanításokat, és törekedtem a lehető legpontosabb válaszokat adni.

Miért téged válasszunk?

Mint feljebb említettem, magamat egy aránylag tapasztalt játékosnak vallom, aki tudatában van egynek, s másnak. Ezek mellett aktívnak, megértőnek, türelmes és segítőkésznek vallanak barátaim többnyire.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren való online időm 100%-át tudnám szánni, mivel szerintem tudok egyszerre játszani és válaszolni. Betanítások alkalmai pedig prioritást élveznének a játékkal szemben.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Mivel erős osztályban tanulok, így a jelenlegi feladatokhoz mérten lehet olyan nap, amelyiken 3-4-5 órát is tudok erre a feladatra fordítani, viszont lehetnek olyan hétköznapok is, amelyeken nincs alkalmam géphez jutni. Hétvégék szemszögéből viszont a maximálisat tudom kihozni, ami péntek-szombat-vasárnap keretein belül akár napi 5-9 órát is jelenthet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Nyugodt körülmények között elmagyarázom egy, vagy ha igény van rá több pm formájában, hogy én csupán adminsegéd vagyok, és nincs meg az a készségem, amit ő igényel. Ha viszont többszöri magyarázásra sem érti meg, akár floodol, nem megfelelő hangnemben ír, jelentem adminisztrátorok felé, avagy panaszkönyvet nyitok az illetőre.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Első sorban tájékoztatnám a szerelők hollétéről, nevéről, illetve telefonszámaikról. Ezek után feldolgoznám az oda való bejutás módját, avagy a sávokat, amit két kategóriába osztunk. Mindkét sáv maga tulajdonságai elmondása után elmesélném, hogy működik egy átlagos szerelés: az épp soron következő szerelő beenged. Ha a lassú sávon jutottál be, először felméri a károkat, majd azok összegét kiszámolva közli veled, te meg kifizeted, majd megvárod a szerelés menetét. Ha viszont a gyorssávot veszed igénybe egy nem cascoval rendelkező autóval, akkor a fixen kért összeget kifizetve javítják autódat, ami lehet paneles, avagy sem, ami az alkatrészek helyben való javítását jelenti, vagy leszerelését.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Legelsőre a városházát, szerintem mindenképpen innen indul egy kezdő "életútja", ahol első iratait válthatja ki, munkahelyét kezdheti meg. A munka kiválasztása után a térkép segítségével megtalálná a munkahelyeket, ha mégsem, azt is elmagyaráznám. A második a pláza lenne, ahol telefont tud vásárolni, így belátást nyerve a hírdetésekbe is. A harmadik hely pedig a binco lenne, amit a térkép nem jelzése sok kezdő játékos "átöltözését" nehezíti meg.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha a segítség PM-en keresztül történik, szerintem képes vagyok RP közben válaszolni egy tömör, pontos üzenet formájában, mivel írok olyan gyorsan, hogy ez az RP-t nem hátráltatná, vagy szüneteltetné. Ha betanításról lenne szó, akkor az RP-ben résztvevő társaimra való tekintet miatt befejezem az RP-t majd jelentkeznék betanításra.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha nagyon pörög a chat hírdetés részlege, lefényképezem, hogy legyen rá bizonyítékom, ne kelljen az admin görgessen, vagy akár logot visszanézzen miatta, majd közlöm a pontos játékos nevét, és hogy NONRP-s hírdetést adott fel, az AS chaten keresztül az épp aktív adminisztrátorok felé.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Mint mondtam, első RP szerverem volt, így sok mindent magamon tapasztaltam, viszont átlagban rég nem voltam szankcionálva, 1 kivételével, ami végülis megbeszélésre került. (https://ibb.co/5KS4NX4)

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Igen, sajnos ebben is részem volt, viszont ez kereken egy éve történt (https://ibb.co/z4jS9Wq)
 
Utoljára szerkesztve:
2019. 02. 24.
18
5
V4 karakter
Nincsen
LV karakter
Nincsen
V2 karakter
Lucy McCharty
Első sorban is, voltam már veled egy frakcióban, élmény volt veled dolgozni és segítőkész vagy.
Szerintem a kezdő játékosok is számíthatnak rád!
Ja és szép is összeszedett lap lett!

TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Smexy és CsabeeR

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Halihó. A lap szép és jó lett. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: CsabeeR

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TS3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.