Lance D Vercetti - bodo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsabeeR

Barangoló
2019. 01. 10.
126
45
V4 karakter
Lance V Andres
LV karakter
Cristopher Keppler
V2 karakter
Lance D Vercetti
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lance D Vercetti >

Panaszolt fél admin neve:
< bodo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Panaszkönyv jogtalan bírálása >

Bizonyítékok:
< https://forum.see-game.com/threads/...orn-lance-d-vercetti-bodo.127060/#post-640858 >

Megjegyzés:
< A panasz 06.27-én nyílt, amit 07.02-án kezdett el bírálni, így már akkor nem voltak elérhetőek az eseményhez kapcsolatos logok. A bírálást máris egy mondhatni "stílussal" indította, amire bűntetőpontot is kapott fórumon. Amint 2-án elkezdődött a panasz bírálása pár hozzászólást követően már 07.04-e hajnalában zárták is, szóval egy nap maradt a vita feleinek saját védelmüket felépíteni. Eltelt két üres nap, mindkét fél még tárgytalanul várja a bírálást, miközben nem tudunk semmit, sem, hogy egyes bizonyítékokat le kellene menteni, semmit. Majd 6-án újra megnyílt a panasz, amikor az esemény egy olyan részére kértek bizonyítékot, amit csupán loggal tudtunk volna bizonyítani, mivel nem készült róla kép/felvétel. És mivel a vádat emelő fél nem tartózkodik otthon, így esély sem volt, hogy megnézze van-e a kért bizonyítéknak eleget tevő logja. Ha már ilyen hosszúra nyúlt a panasz, miért nem volt még arra idő, hogy a panaszt tevő felet visszavárjuk? Összegzésül: véleményem szerint ez a későn kezdett, stílussal indított, 10 napig húzódó, a bizonyítékokat nem megvárt panaszkönyv nem jól lett elbírálva, ezért kérem felülvizsgálását! UI: A topic szerkesztését fenttartom, még idővel bővítve lehet. >
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok!
A PK-ban én is megnéztem a képeket és szerintem is jogtalanul lőtted le az adott illetőt,mivel a képeken még semmi fegyvert nem vett elő az a játékos aki jogtalanul lett lelőve.
Ahogy látom az a baj,hogy az admin későn kezdte el bírálni a PK-t és te neked ezért nem volt logod + azért mert újra tetted az MTA-t.
Nem kell megvárni míg az adminisztrátor odaírja egy PK alá,hogy ő fogja bírálni,nyugodtan lehet már bizonyítékokat akkor csatolni amikor a panaszt megnyitották és beillesztheted a logokat vagy bármit,amivel a panasz kapcsolatos. Ha bármi kérdésed merülne még fel a panasszal kapcsolatban akkor keress fel TS-en.
Jogtalan,zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.