Lamborghini Huracan / BMW M3 e46,Backfire! / Backfire tuningról ötlet!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Billykee

Újonc
2019. 02. 13.
74
29
V4 karakter
Billy Carmine
LV karakter
Billy Carmine
V2 karakter
Billy Carmine
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Billy Carmine >

Ötleted:
< Kaphatna Backfire-t a Lamborghini Huracan illetve a BMW M3 e46 , Vagy akár be is kerülhetne külön tuningolóba a backfire tuning, illetve lehetne akár több féle backfire/hang közül választani. >


Megjegyzés:
< Köszi hogy megnézted! >
 
Utoljára szerkesztve:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Egy luxus sport autóra backfire? Ennyi erővel egy Trabanton is lehetne. Subarun illetve több más autón jól né z ki viszont egy lamborghini nem tudom elképzelni.
 

Billykee

Újonc
2019. 02. 13.
74
29
V4 karakter
Billy Carmine
LV karakter
Billy Carmine
V2 karakter
Billy Carmine
Egy luxus sport autóra backfire? Ennyi erővel egy Trabanton is lehetne. Subarun illetve több más autón jól né z ki viszont egy lamborghini nem tudom elképzelni.
Jogos hogy nem minden kocsinak áll ez jól, de viszont IRL is magadra tudod szabni ezt a "tuningot" ,Láttam/hallottam már nem egy durrogós recsegős Lambot / BMW-t.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szia, a Lamborghini-re szívesen látnám, viszont az m3 téma volt már sokszor, arra nem fog kerülni backfire.
Tudtommal jelenleg is különböző backfire hangok vannak, viszont nem lehet közülük válaszani.
A tuningolóba való backfire bekerülést, sajnos nem tudom támogatni mivel akkor durrogós trabantok/ladák járkálnának mindenhol ami nem reális.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada és Billykee

Billykee

Újonc
2019. 02. 13.
74
29
V4 karakter
Billy Carmine
LV karakter
Billy Carmine
V2 karakter
Billy Carmine
Szia, a Lamborghini-re szívesen látnám, viszont az m3 téma volt már sokszor, arra nem fog kerülni backfire.
Tudtommal jelenleg is különböző backfire hangok vannak, viszont nem lehet közülük válaszani.
A tuningolóba való backfire bekerülést, sajnos nem tudom támogatni mivel akkor durrogós trabantok/ladák járkálnának mindenhol ami nem reális.
Igaz, viszont akkor lehetne azt is csinálni hogy csak adott kocsikra lehetne rakni ami már egy bizonyos kategoria felett van, vagy akár PP-vel fizetni érte, akor nem hinném hogy minden kocsin lenne, (egyébként a ladán pont van :D)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Felesleges téma, havonta megírja mindig egy másik játékos :/ és mindig ugyan az a válasz.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nem arra értettem, hanem arra, hogy ugyan azt a választ fogod itt látni mint az előző többi esetben, esetleg még hozzá lesz írva, hogy mit nem sikerült értelmezni az előző ilyen témánál leírtakkal kapcsolatban. De azért hajrá :D Nem mondom, hogy nem kellene ezzel a backfire rendszerrel kezdeni valamit, de ha már 3x-4x leírták, hogy nem akkor úgy gondolom felesleges újra és újra nyitogatni, mint ahogy az állatfarm behozatalát is, hiába írja meg az összes játékos külön-külön ötletben attól még nem biztos, hogy megvalósításra kerül az adott dolog.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ezt már én is megírtam szerintem kétszer biztosan és ahogy akkor én most is támogatom! :)
Már mint , hogy kerüljön be a backfire mint PP-s tuning :)
 
  • Tetszik
Reactions: Billykee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.