Lamarcus McKenzie panasza---> Mettyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TitiHUN

Újonc
2019. 01. 15.
74
34
V2 karakter
Connor O Ruah
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lamarcus McKenzie >

Panaszolt fél admin neve:
< Mennyu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Igazából 2 panasz is lenne, volt egy ügy aminek a végén megnéztem a TS-t és a másik fél a szobájában volt, míg én nem voltam ott ez álltal egy oldalú ügy intézése. Képet csatolom is! A képen majd a pirus illetőt kell nézni.
Ezen kívül videó készült az egész üygről aminek úgyszint a végén csak úgy a másik fél fejbelőtt... Míg nekem semmi bírálat nem lett hozva, gondolom a TS3 beszélgetés közben született meg a bírálat... Amin ugye nem voltam ott. Videót csatolom.
>


Bizonyítékok:
< Kép az egyoldalú bírálatról:https://imgur.com/a/z0FG6yq.
Az adminügyet csatolom! (végét kell nézni):
>


Megjegyzés:
< Ehhez nem tudok mit hozzászólni... >
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Cső-cső.
Akkor gyorsan felvázolom neked hogy mi a helyzet.

1.
Történt egy lövöldözés a két banda között, amiből mi jöttünk ki győztesként, és lelőttük a Peaky-seket.
Te állításod szerint, kifagytál ott ahol meghaltál, de nem igaz mert 2 sarokra, majdnem a Sefarad placcán álltál egy helyben amikor mi Bankossal (Quandell Mobley-al) futottunk el a helyszínről. TS-en mondtam is Bankosnak hogy lelőjjem-e, mondta hogy ne mert nem ott voltál a placcon.
Te futottál be Peaky "placc"-ra ahol bár merről bementél, volt legalább egy hulla, plusz még ott voltunk kb. 4-en lövöldözni ugyan is még Mark Jimenez még élt.
Ettől eltekintve hogy láttad a hullákat, illetve minket hogy lövöldözünk, te bementél a garázsba csak úgy, majd kijöttél és lelettél lőve amit nem értettél.
El mondtuk neked OOC is hogy egy Banda háború közepette befutottál csak úgy, és mi IC nem tudhatjuk hogy neked van-e bármi kapcsolatod a helyi "bandával". Rosszkor voltál rossz helyen. Ezt Mettyu is megmondta.

2.
Attól független hogy van hozzá csatlakozásim, nem hozzá mentem, illetve nem is velem volt az ügy hanem Kivonnal (Efrem Holmes-al), aki nem volt bent nála TS-en. Hanem én mentem be Aiden-hez megkérdezni egy-két dolgot de ha szükséges leírom azt is hogy mit.

3.
Te nem értetted meg amit mondtunk, és mindenre kitértél azért mert nem tudtad elfogadni azt hogy lelettél lőve, indokkal.
Mettyu mondta hogy mehetünk, és vissza rakhatunk halálba, amit meg is tettünk és elmentünk a helyszínről.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: dzsoi és ARoy

TheMettyu

Veteran ?
2019. 02. 24.
122
101
23
Germany
V4 karakter
Matthew Kydd
LV karakter
Matthew Kydd
V2 karakter
Matthew Kydd
Halihó!

1. Egyoldalú ügyintézés:
Az ügyben részt vevő személyek, avagy playerek neve : - Lamarcus_McKenzie illetve Efrem_Holmes.
Ezt az alábbi kill loggal alá is tudom támasztani: [2020-04-15 22:33:59] [Output] : [2020.04.15 22:25:31] Efrem Holmes megölte Lamarcus McKenzie-t. [Silenced] (Headshot)
Az hogy ügyintézés közben ki jön oda vagy éppenséggel ki jön be a szobámba, ahhoz nekem semmi közöm.
Az illető aki bejött a szobámba nem vett részt az ügyben, és nem is volt jelentősége a kimenetelére.


2. "Ezen kívül videó készült az egész üygről aminek úgyszint a végén csak úgy a másik fél fejbelőtt... Míg nekem semmi bírálat nem lett hozva, gondolom a TS3 beszélgetés közben született meg a bírálat.."
Leírtam akkor is, szerintem egy elég korrekt választ kaptál a srácoktól, és én is igyekeztem felhozni az érveimet, erre különösebb figyelmet nem kaptam.
[2020-04-15 22:52:47] [Output] : [Segítség] Efrem Holmes: Máskor ne lődd le, mondtam, hogy nem kell, intéztem volna.
Mint látható a logból, figyelmeztettem, a lényegen viszont nem változtat, így is ez lett volna a vége az ügynek, csak egy paranccsal.


Ezt azért itt hagyom a bíráló adminnak:
[2020-04-15 22:40:24] [Output] : Lamarcus McKenzie: (( DE MIT TEGYEK???? MOST LÉPTEM FEL ))
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: ARoy és Unu

TheMettyu

Veteran ?
2019. 02. 24.
122
101
23
Germany
V4 karakter
Matthew Kydd
LV karakter
Matthew Kydd
V2 karakter
Matthew Kydd
Én ezt ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
Az ügy arról szólt, hogy téged "le dmeltek", így egyből két főre szűkült az ügyben résztvevő személyek száma, rád és arra aki lelőtt.
Unu időközben jött oda, nem én getteltem, nem én hívtam, ez vonatkozik a ts-re is, mivel ismerem, van hozzám szoba csatija is, ergó magától jött be.
Ismételten hangsúlyozom számodra, hogy akkor valósult volna meg az egyoldalú ügyintézés, ha Efrem Holmes lett volna nálam ts-en, vagy éppenséggel csak te :)
Nem kívánok tovább magyarázkodni, szerintem érthetően leírtam már az ügynél a dolgokat, illetve itt is :)
Várom a bírálatot. //Telo
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
De nem velem volt az ügyed, és nem Mettyu-hoz mentem, hanem Aiden-hez.
Miért olyan nehéz ezt megérteni?
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.


Nem történt egyoldalú ügyintézés mivel nem az a 2 illető volt fent ts-en az adminisztrátorokkal akivel az ügy volt a szerveren.
Mint ahogy logból is látszik,hogy Mettyu figyelmeztette azt illetőt aki le lőtt az ügy végén:
[2020-04-15 22:52:47] [Output] : [Segítség] Efrem Holmes: Máskor ne lődd le, mondtam, hogy nem kell, intéztem volna.
Annak szerintem semmi értelme nem lett volna,ha újból újraéleszt és utána megöl Mettyu.

PK jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin és Unu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.