Lamar Rouse jelentkezési adatlapja a SeeRing Services-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hajosgabor

Újonc
2020. 04. 15.
24
12
V4 karakter
Lamar Rouse
V2 karakter
Lamonts S. Yves
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Hajós Gábor -

Hány éves vagy?
- 20 -

Mennyi játszott perced van?
- ~16354 perc/ 272 óra -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- 2020-ban regisztráltam még V3-ra, viszont hosszú kihagyás után körülbelül november óta játszom újra aktívan. -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Hajós Gábor vagyok, 20-, lassan 21 éves első éves egyetemi hallgató, Managementet tanulok angol nyelven Kolozsváron. Part-time állásként fodrászkodom is, illetve egyetem előtt dolgoztam; több szakmában szereztem tapasztalatot. Megszállotja vagyok autóknak, motoroknak, kiskorom óta mindig is érdekeltek.

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- Reálisan napi másfél, két órát; Nyilvánvalóan sok esetben változó ez, vizsgaidőszakban szűkebb a program, máskor mikor kevés a stressz akár 4-5 órát is leülök MTA előtt egy nap. Néha hétvégente haza utazom Kolozsvárról olyankor 3-4 napig nem vagyok számítógép közelben, amennyiben tudom ezt hétköznap kompenzálom. -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Mindig is tetszett a versenypálya atmoszféra, ahogy az emberek mozognak, az egész szervíz pit-stop ideológiája, többször is gondoltam hogy érdekes lenne a csapat része lenni, főleg egy ilyen munka terén, ami érdekel is mivel említettem, hogy érdekel minden amit motor hajt, illetve egyébként is szerettem volna kezdeni valamit a szürke egymást követő hétköznapokkal, tehát úgy gondoltam, most a tökéletes pillanat erre. Mindezek mellett tudni illik, hogy jól kereső szakma, nyilván ez is motivál, aki azt állítja, hogy őt nem, az szerintem hazudik, viszont nem ez a fő indok jelentkezésemre.-

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Voltam, egyszer. -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem voltam. -

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Nem volt. -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- V4-en első frakció lenne, aminek részese vagyok. -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Lamar Rouse -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Los Santos Medical Center; 1997.06.26. -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Shanaya Gomez -

Jelentkező lakcíme:

- Nincs bejelentett lakcíme. -

Miért pont önt válasszuk?

- Lelkesedésem a szakma iránt, illetve hosszas türelmemnek köszönhetően úgy gondolom, hogy önök közt a helyem! -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Mindig is a SeeRing Services atmoszférája tetszett a legjobban az összes szervíztelephez hasonlítva, ugyanakkor szimpatikusak az alkalmazottak is, valamint amennyire ezt át lehet látni külső szemmel, tetszik ahogy működnek, valamint kezelve vannak a dolgok. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Úgy gondolom, hogy számomra kellemes légkörbe csöppennék, azt csinálnám ami mindig is érdekelt. -
Aláírás
 

Boyka

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
215
95
37
Kisvárda
V4 karakter
Boyka Lorenz
LV karakter
Boyka Lorenz
V2 karakter
Boyka Lorenz
j-projekt.png

A Seering Serviceshez benyújtott jelentkezési lapját, a vezetőség átolvasta és örömmel közli,
SIKERES felvételt nyert.
Várjuk egy személyes elbeszélgetésre a megadott időpontban((TS))
((A meghallgatás időpontját a időpontok topicban találod.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.