Elutasítva Lamar Presco- Taco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TrBEnce

Újonc
2022. 08. 21.
3
0
V4 karakter
Lamar Presco
LV karakter
Lamar Ryen
V2 karakter
Lamar Presco
Rich (BB code):
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
InGame neved: Lamar Presco A ban időpontja: 2024.03.16 18:42 A ban időtartama: Örök Admin neve, aki bannolt: Taco A ban oka: Account megosztás Amiért szeretnéd az unbant: A ban szerintem félreértés miatt történt meg mivel az öcsém régebben odaírta az FK-jelentkezéséhez, hogy a "másik gépen" is volt már játszott perce az a "másik gép" az én gépemen volt, mivel régen neki nem volt sajátja és ezért az én gépemen játszott és úgy gondolta, hogy azt a játszott percet is megemlíti amit az én gépemen játszot ami nem volt a legjobb döntéshozatal tőle. Aznap az öcsémet Taco felkereste IG és rákérdezett, hogy miért van multi accountja és ügye választást adot Taco, vagy ezt az accountott választja vagy azt ami az én gépemen van. És így kaptam meg a bant ami szerintem jogtalan volt mivel semmilyen multiaccount nincs a háttérbe és már neki is van gépe. És szeretném leszögezni, hogy már az én gépemen nem játszik. Megjegyzés: Ha valamit nem lehet érteni akkor szívesen felmegyek TS-re az öcsémmel és ott pontosabb válaszokat tudunk adni a megválaszoltalan kérdésekre
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 564
22 049
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Erre nem tudok unbant adni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.