Lamar Haggerty jelentkezési lapja az OMSZ-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 05. 05.
8
1
V4 karakter
Lamar Haggerty
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Ákos vagyok -

Hány éves vagy?
- 17 éves -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságnál töltöttem el pár hónapot, ilteve a Boxter Mechanis Shop-nál dolgoztam szerelőként. OKF-ből azért távoztam mert akkor jött be a v4-s akkor nemjátszottam annyit, BMS-ből viszont azért jöttem el, mert nem fogott meg. -

Voltál-e már adminjailben?
- Igen, sajnos -

Voltál-e már bannolva?
- Igen ,sajnos -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Már máshol is töltöttem időmet az OMSZ-ben, elég magas szinten, és szeretném magam kipróbálni itt is. Illetve szabadidőmből kiindulva, ez lenne számomra a megfelelő frakció. Szeretnék egy remek csapat tagja lenni, illetve RP tudásom is megfelelő lenne a frakcióba. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Ákosnak hívnak, 17éves vagyok. Miskolcon születtem, s itt is élek családommal. Jelenleg szakácsként dolgozom Lillafüreden. Munkám miatt nem egészen van sok szabadidőm, de ha van akkor általában a barátaimmal töltöm vagy a szerveren játszok. Már nagyon rég belecsöppentem az RP életbe, eleinte barátaimmal kezdtem játszani, de mára már egyedül szoktam. Könnyen beilleszkedek új társaságba, szeretek csapatban dolgozni, viszont önállóan is elvégzem feladataim. Rengeteget szoktam biciklizni, sportolni mivel fontosnak tartom az egészséges életmódot. Sajnos egyik testvéremet elvesztettem, azóta próbálok mindig segíteni mindenkinek, amiben csak tudok. Egy őszinte, segítőkész embernek tartom magam, és ismerőseim is így látnak. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Vendéglátósként dolgozom, IRL beosztástól függ. De a minimumot tudom teljesíteni biztosan. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen, van mind a kettő. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Lamar Haggerty-

Születési helye, ideje:
- Los Santos, 2001.04.03-

Állandó bejelentett lakcíme:
- Jefferson str. 86 -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Érettségi bizonyítvány -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Egy fiatal 13 éves srác voltam, amikor elvesztettem mind két szülőmet autóbalesetben. Egy család befogadott engem, s testvéremet Thomast, aki akkoriban 16 éves volt. Thomas ahogy betöltötte a 18 életévét, elköltözött See City-ből és Taxisként dolgozott másik városban. Szép lassacskán felnőttem, de akik befogadtak bántalmazni kezdtek, ahogy betöltöttem a 18.életévemet, elköltöztem tőlük. Eleinte ingatlanokat béreltem 1-2éjszakára, napközben pedig munkákat vállaltam műhelyekben. Szereztem egy kevés pénzt abból vettem egy saját lakókocsit. Idővel felnőttem, jelentkeztem az OKF-hez ahol eltöltöttem pár hónapot, aztán pedig Los Santosban voltam szerelő. Jelenleg 23éves vagyok, egyedülálló és munkanélküli. Rengeteg időt töltök horgászással, illetve a kocsim tuningolásával. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légút vizsgálat B: Légzés C: Keringés D: Pupillák vizsgálata E: Teljes test vizsgálata -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Esetkocsi, Mentőmotor, Mentőhajó, Mentőhelikopter, Rohammentő -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- esettáska, defibrillátor, hordágy, infúzió, EKG, gumikesztyű, nyakrőgzítő, oxigénpalack, fertőtlenítő, vércukorszint mérő -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Átrohanok a szomszédhoz, közben értesítem a 112-t. Ahogy átérek, biztosítom a helyszínt, hogy ne essen nagyobb baja és más se szerezzen semmi sérülést. Megvizsgálom a sérültet, szorító nyomást helyezek a sérülésre, ha átvérzik az anyag, akkor újat teszek rá a mentők kiérkezéséig. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Odasietek hozzá, majd megszólítóm. Ha nem válaszol, óvatosan megráznám a vállát. Ha továbbra sem kapok választ, értesítem a mentőket s ha van a közelben ember segítsééget kérek. Biztosítom a területet, hogy ne legyen nagyobb baj. Megvizsgálom az életjeleit, hogyha van akkor stabil oldalfekvésbe helyezem. Ha nem észlelek életjelet a személytől, akkor a telefonban lévő mentőssel megkezdem az újraélesztést, s addig csinálom még a mentők ki nem érnek. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd válni, mit tesz?
- Első sorban biztonságba helyezem, majd biztosítom a helyszínt hogy ne okozzon sem magában ,sem másnak károkat. Tünetei Stroek-ra utal, azonnal értesítem a mentőket. Kiérkezésükig magánál tartom a személyt. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Értesítem a segélyhívót, közben átrohanok az édesanyukához. Megvizsgálom a légzését és pulzusát. Légzését gátolja egy idegen anyag, amit Heimlich fogással megpróbálok eltávolítani. Hogyha ez nem sikerül, pulzusa leáll elkezdem az újraélesztést a mentők kiérkezéséig. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
660
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Lamar Haggerty!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Összességében a lapod nem lett rossz, viszont az UCP-d miatt ezt most nem tudom elfogadni.))

Üdvözlettel:
Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.