Lamar Brown jelentkezése az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Lamar Brown ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 50 nap, 3 óra és 38 perc (72218 perc) , Ha úgy nézzük 2016.-ban regisztráltam a szerverre csak volt multiacc miatt sajnos bannom. Ez miatt ez egy új karakter a többi bannolva lett,de ezen a karakteren van a legtöbb játszottpercem. Ami 72 ezer játszottperc.~

Hányas szintű vagy?
~ 39 ~

Hány éves vagy?
~ 17. életévemet töltöttem be Szeptemberben. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Természetesen voltam elég sok frakciót megjártam. Voltam a TEK-ben, itt 3 hónapot töltöttem el. Utána a TEK mellett voltam az ORFK-ban itt is körülbelül 2 és fél hónapot voltam. Oka amiért kiléptem: Ugye mint leírtam TEKből egyből átmentem ORFK-ba természetesen TEK-be maradtam. Mivel úgy volt,hogy a TEK és az ORFK egy frakció lesz és sajnos volt egy gondom a leaderekkel és egy kis össze tűzésem,ezért kiléptem a két frakcióból. Majd tértem az NNI-hez ott voltam 2 hónapot.Oka amiért kiléptem: Frakció tagok nem nagyon akartak együtt működni,hogy én szeretném az RP színvonalaimat fejleszteni, szerettem volna kipróbálni valami mást is,de mivel itt pedig a tagokkal nem voltam jóban,ezért emiatt kiléptem,hogy ne nézzenek egy szemétládának,hogy én megmerem mondani az őszintét. Ekkor átmentem a NAV-ba itt csak 2 hetet voltam.. Oka amiatt kiléptem: Leader váltás lett és mindenkit kirakta a frakicóból.. Utána pedig SCCS-t próbáltam ki, itt 2 hónapot voltam.. Oka ami miatt kiléptem: Itt sajnos az egészségügyi problémáim akadtak, inaktívitáson voltam sajnos nem tudtam tovább folytatni ez miatt kiléptem. Majd miután vissza tértem Fix&Driveba mentem. Itt is 2 hónapot voltam. Oka ami miatt kiléptem: Sajnos újabb egészségügyi problémáim akadtak és édesapám is a kórházba került. Amikor haza tértem a kórházból akkor pedig a szüleimnek kellett segédkeznem nem volt időm tovább játszani,ezért ott hagytam.. Illetve Október- November környékén enyém lett az OMSZ főleader voltam, pár hetet töltöttem el. Oka ami miatt kiléptem: sajnos a tagok illetve egyéb dolgok miatt kellett leadnom a frakciót. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Voltam már a frakcióban.. Nem is kevés időig,de sajnos ott kellett hagynom.. Úgy gondoltam,hogy mivel több időm lett és szerencsére már nincs egészségügyi problémám és édesapám is erősebb lett az óta,ezért több időt tudok szakítani a frakcióra.. Mivel már nem járok iskolába,ezért mostanában többet aktívkodom. Természetesen attól még itthon elég sokat segédkezem.. Aki ismerem engem az tudja rólam,hogy szeretek az embereken segíteni.. Nem azért voltam én SGH,mert csak az admin miatt,hanem mert imádtam a kezdőket betanítani. Egy elég szorgos srác vagyok.. Ha kell bármiben segíteni,ha persze tudok.. De nekem is vannak negatív oldalaim mint az,hogy elég könnyen feltudom magam húzni egyes dolgokon.. Szerencsére ezt tudom higgadtan is kezelni,ha úgy szólnak hozzám. Nem szeretem az olyan embereket akik mindig csak a káromkodással oldanak meg.. De,hogy ne itt meséljek magamról,hanem a megfelelő kérdésnél.. Szeretném újra kipróbálni magamat szerelőként.. Elég sok barátom elérhető most a frakcióban szeretnék közéjük tartozni. Ott van például Zack Withfield , Wilson Johnny és Phd Williams D Madison.. Legjobban velük vagyok jóba és szoktam is beszélgetni a legtöbbet Wilsonnal szoktam beszélgetni és ő mesélte,hogy most milyen jó a frakció. Ekkor gondoltam,hogy de jó lenne nekem újra megpróbálnom ezt,hogy legalább barátok között vagyok.. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mind a kettővel rendelkezem és használom is. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Mivel már nem járok suliba,ezért 2-3 óránál többet tudok aktívkodni. Mondjuk olyan 3-4 órát v. többet tudnék fordítani a frakcióra. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Természetesen voltam,de ezekre nem vagyok büszke és ha úgy vesszük már megváltoztam. Bizonyíték: https://imgur.com/XcGIAYx ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Természetesen voltam,de ezekre sem vagyok büszke.. De 72 ezer játszottpercem alatt nem ültem folyamatosan ajailban. Szerencsére büszke vagyok magamra,hogy nem 30-40 db adminjailem van mint bárki másnak.. Tízszer voltam adminjailban,de ezeken változtatok és változtattam! Bizonyíték: https://imgur.com/gHHwOb8 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok. Engem Patriknak hívnak. 17 éves vagyok, Győrben születtem és mai napig itt élek. Nem régiben fejeztem be az iskolát,ezért több időm lett a szüleimmel lenni és nekik segíteni illetve gépezni.. Az iskola befejezést az úgy kell érteni,hogy ott hagytam.. Leginkább az osztály közösség és az iskolai dolgok miatt kellett ott hagynom.. Autógyártóként tanultam, ha tovább folytattam volna akkor a GYŐRI AUDIBAN tudtam volna elhelyezkedni.. Csak egyéb okok miatt ami már inkább magánügy ott hagytam az iskolát.. Természetesen nem azt kell figyelni,hogy én most ott hagytam az iskolát és én akkor egy ingyen élő vagyok, és a szüleimen élek, ők vennének meg mindent.. Ez nem így van.. Amikor én ott hagytam az iskolát akkor én megbeszéltem,hogy besegédkeznék a családi válalkozásban.. Jó tudni,hogy édesapáméknak egy LÁNGVÁGÓ cégjük van.. Itt legtöbbként egyéb vasakat darabolnak össze, lehet közöttük Személy autó, Teher autó és egyéb féle finomságok.... Szerencsére most több időm van a gépezéshez.. Édesapám lesérült ez végett most testvérem vette át a céget és mondták nekem,hogy maradjak otthon édesapámmal és segítsek neki.. Hiába van itthon édesanyám neki is segítenem kell. Már nem fiatalok.. Na,de most magamról meséljek.. Egy Győri lakos vagyok.. Szabadidőmben leginkább gépezek vagy épp a szüleimnek segítek.. Általában legtöbbet a haverokkal vagyok [TS, DISCORD stb..].. Természetesen IRL is van olyan amikor lehívnak a haverok akkor elmegyünk egyet bulizni,vagy esetleg csak inni.. Nem vagyok már én se gyerek hamarosan a 18. életévemet fogom tölteni... Általában szeretek segíteni másoknak.. Ahogy már leírtam nekem is vannak negatív tulajdonságaim.. Én is van,hogy könnyen felkapom a vizet.. Természetesen hamar letudok higgadni és megtudom beszélni az adott illetővel. De ha az a dolog érint,hogy egy adott ember nem úgy viselkedik velem akkor azt jelzem valakinek és az a valaki akkor majd elintézi.. De nem vagyok az a köpős fajta,hogy én mindig másikhoz fussak és elmondjam a gondomat,ha nekem valakivel gondom van akkor próbálom megbeszélni vele.. Ha úgy van akkor a véleményemet is elmerem mondani/lemerem írni.. Ennyit lehet rólam tudni.. ~
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Hát... Kb 1 éve ismerlek... Az alatt kb 3 frakciót végig kísértél velem, az alatt nagyon jó barátok lettünk... Nagyon szorgalmas vagy. Simába ellennél itt SCCS-nél. Várlak itten tetyám <3
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Köszi Zack a szép szavakat.. Abba a 3 frakcióba folyamatosan csak beszélgettünk egymással és így lettünk jóba.. Egyik legjobb ember voltál és vagy is akivel az életembe össze ismerkedtem.. Az tény és való,hogy nekem is vannak hibáim,de ezeket már szinte leraktam magamtól és mindig a legjobbat próbálom mutatni mindenki felé.
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Johnny

Újonc
2019. 01. 10.
21
11
V2 karakter
Wilson Johnny
Szia,tény és való hogy ismerlek régóta,egy rövid ideig vezettem veled az omszt.Amiket leírtál őszinte dolgok szerintem,még talán túl őszinték is.Igaz vannak bannok meg jailek,de az aktivitásod meg lenne hozzá de a vezetőség majd eldönti.Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Legjobb volt veled OMSZ-t vezetni. :) Legalább kiálltunk egymásért és mindenkinek elmondtuk az őszintént.. Tudod,hogy én mindig csak is az őszintét mondom.. Ha sok az őszinte,ha kevés.. Szeretem inkább kimondani az őszinteséget.. Ha kell még rendesen a véleményemet leírom.. Köszi azért a szép szavakat.
 

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Szia! A lapod szerintem hibátlan lett. A legtöbb helyen helyt álltál, sok frakcióban voltál és sok tapasztalatod van. És még nagyon jó arc is vagy! Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Köszi boti a szép szavakat. :) Remélem hamarosan együtt nyomjuk az ipart. :D
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Nem,nem vagyok bent. Leadtam a teket.

Edit: A képet hamarosan leváltom. Egyenlőre még egy normális avatárt keresek. :)


Edit2: TEK ből való tavozasom egyéb okok miatt történt meg.. Sccsben természetesen, hogy ha bekerulok egy ideig nem fogok kilepni, remélem erre kapok egy esélyt, hogy ténylegesen bebizonyitsam azt, hogy betartom a szavamat, higy ha bekerulok sccs akkor tovább maradok mint frakció tag. //telo
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.