Lakó Kocsi Rework

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dusty

Újonc
Támogató
2019. 01. 13.
59
24
21
V2 karakter
Patrick Grayson
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Taylor Aaquil >

Ötleted:
< V2-re is kerüljön be egy frissítés a lakókocsira olyan mint V3-on és Lv-n mivel sokkal több rp-re lehetne használni és sokkal színesebbé tenné az egész szervert hogyha lenne egy kemping is és ott lehetne a lakókocsikkal kisebb-nagyobb grillezős/chillezős rp-ket tartani.És sokkal jobban néz ki mint a mostani. >

Megjegyzés:
< Nincs >
 
  • Tetszik
Reactions: forog a fold

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Minek kerüljön be? Ha RP-zni akartok menyjetek oda a vadász házakhoz / sátrakhoz leraktok egy hifit .. vadászhattok , RP-zhettek , sütögethettek és ehhez nem kell lakókocsi.
Most azért mert van 3-4 embernek azért felesleges lenne berakni.
Senki sem használná csak az első 1-2 hétben ugyan úgy mint a kamionos munkát. Nem támogatom!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha a limit picivel lenne emelve akkor szerintem lenne értelme ennek , viszont az is igaz , hogy annyi rp lehetőség van ahol lehetne ilyet , de sajnos nem sokat látni... sajnos még az alapvető rp helyzetekre se szánnak időt a playerek és akkor is minél gyorsabban legyen vége , gondolok itt az OMSZ rp-re , ahol sokan sebtapaszért és hasonlókért hívnak mentőt. Ha nap mint nap látnánk nagyobb rp szituációkat bármivel kapcsolatba ( nem bankrablás és hasonlóra gondolok) akkor jobban megérteném és támogatnám ezt a plusz rp lehetőséget.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Kamii és Dusty

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
"Ez nem v3, és nem LV."
Szerintem felesleges az egész.
 
Utoljára szerkesztve:

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Szerintem fölösleges lenne, akinek rengeteg pénze van megvenné, állna a háza előtt 25 másik kocsi mellett hogy lássa mindenki.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
A fejlesztőknek van elég dolga, szerintem nem ez a legfontosabb.Illetve ha ilyen téren szeretnétek mozogni, akkor kis kreativitás és olyan rpket lehet tolni, nem kell ehhez script.Mellesleg nem lenne kihasználva a script.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.