Ládázás, NPC-k esetleg droghajó.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Iha Shigenobu >

Ötleted:
< Ládázás vissza hozatala, NPC-k visszarakása vagy droghajó visszahozatala. >

Megjegyzés:
< Mivel már egyik hajó se fut már be és a rákászat is kikerült, ezáltal a ládázás is. Az NPC-k sincsenek még sehol úgymint, a blueprintes és drogos npc-k. Elég nehézkesen lehet hozzá jutni a lőszerhez, droghoz vagy esetleg a fegyverekhez. Ha csak az NPC-k visszajönnének már annyival megelégedne a 3/4 szerver. Jöhet hideg meleg. >
 

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Amikor volt hajó, az volt a baj. Amikor voltak NPC-k, akkor lövöldözték őket fejbe. A ládázás vissza kerülhetne, sokan csinálták.. Volt mikor én is. Remélhetőleg megoldható, hogy kerüljön vissza a rákászat visszatétele nélkül. Legalább addig is amig vissza kerül kicsit felmennek a fegyver/lőszer árak. Úgyhogy támogatom.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Mindent okkal szedtek ki , a fegyver és drog hajó is nem véletlen lett kivéve.
Hatalmas mennyiségű illegál van a szerveren már és így sem ér már semmit.
A fegyvereket , drogokat múltkor is napokon át hírdettük nem kellett senkinek sem.
Mert mindenki betankolt belőlük bőven!

A ládázás is olyan , hogy 5 ember talán , hogy csinálta akár csak a rákászatot szerintem felesleges.
Szerintem ezek felesleges dolgok , ha a vezetőség jónak találja úgy is visszakerül mind mindig.
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

plume

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
314
V4 karakter
Fred Marques
LV karakter
Frank Bubber
A ládázás visszakerülhetne. Én is civilként unalmamban elszoktam menni 1-2 kört. A rendvédelmi frakciókon belül vannak alosztályok, mint például a légi illetve a vizi, akik most már csak arra jók, hogy a légi az üldözést "segitse" Illetve rablásokon nézze a tetőket. A vizi meg ha valaki menekülés közbe gondol egyet és vizbe ugrik. Ezért nem csak a földön lenne élet ha lennének ott ládázó emberek. De a többivel nem értek egyet. Akkor annyi drog lenne hogy már teljesen elértékteledne. Mondjuk most sincs nagy értéke.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
A ládázás vissza jöhetne szerintem is ! illetve legyen benne több található tárgy , étel azok is nagyobb mennyiségbe. több töltényt kevesebb alkatrészt vag esetleg mind2 ből keveset és több egyéb Eu, csákány,balta,golfütőesetleg vagy bármi más ami még nincs ,lendületbe is hozná ha tudnák az emberek , hogy sokkal több féle tárgy van/ található mellesleg nem mind illegális. Esetleg lehetne egy fém bontó ami az ottani alkatrészeket tényleg nagyon minimális összegért bezúzza ezzel is üríteni az alkatrészeket.
ui szerk: aktívak lennének a rendöröknek szánt "hajós" része , ha a ládázás vissza jönne mert lennének biztos "kalózok. most csak annyi szerepe van a rendőrhajóknak , hogy csúnyítsák a santamariat / egy jobb hangulatot is adna a szervernek ha már a tengert is "uralhatjuk" szóval ezért is jó lenne ha vissza kerülne.


Én támogatom a visszahozatalát!
 
Utoljára szerkesztve:

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
az a baj sok mindenki szeretne sok mindent. itt soha nem a hajóval volt a gond vagy a npcével, hanem a rendszerezésel. ha tegyük fel lenne egy idő, hogy mikor jön a hajó. Akkor nem lenne gond vele, mondjuk hetente egyszer vagy két hetente egyszer.
 

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Én ezt már akkor sem értettem amikor kivették, így a fegyver craftolási rendszernek nincs értelme hisz nem lehet fegyver alkatrészt szerezni. A rákászatot is valami lagg miatt vették ki amit én sose tapasztaltam ezáltal a vizi rablás lehetősége el is tűnt, emlékszem régebben Speeder hajókkal raboltuk a rákászokat és a rendvédelem is járőrözött nem is hiába hisz sokan ládáztak.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Igazából a Ládázás ami a legjobban hiányzik szerintem a szerver 80%-nak. Rákászat a kezdőknek volt hasznos, hiszen jól meg is volt csinálni. Lagg viszont tényleg volt de amikor már túl mentél egy azon ponton amin kaptál egy 2 perces laggot ami tűrhető volt. Ez a hely pedig Reptér melletti tengeren volt amíg el nem tűnt a minimapról Los Santos egyetlen része is sokan tudjátok ezt hívtuk úgy hogy Lagg Zóna vagy Lagg Tenger. Igazából máshol nem tapasztaltam vele laggot. Droghajónak értelmét nem látom, viszont ha az NPC-k vissza jönnének mint a magos, mint a blueprintes azzal szerintem beindulna újra a drog gyártás a szerveren. Fegyver hajó pedig csak alkatrészeket dobna viszont egy dobozból max 4-5 alkatrész dobna és ritkán dobná ugyan ahhoz a fegyverhez az adott alkatrészt, így a fegyver gyártás is vissza térne. Szerintem Droghajón kívül mind vissza jöhetne. Támogatom Zsigu bigule!
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Itt nekem 1 dolog volna,amit nagyon is támogatnék.
Ismert a szerveren a Blueprint,de viszont a veteránokon kívül senkinek sincsen,mert NPC-ből lehetett szerezni jó áron,avagy 2000Prémiumpont.
Amit én,mint régi játékos sokallok érte.
Szerintem a magos,blueprintes NPC-k ha vissza jönnének,a drog,fegyverhajó felesleges lenne,így csak azoknak adatik meg a fegyver összerakás akik Illegál FK-ban vannak,illetve akiknek Blueprintje is van.
 

geeri

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
383
134
V4 karakter
Rahill Burnett
LV karakter
Lonnie Wey
Támogatom ezt az ötletet. Jó volt régen kik rákázgatás, láda keresgetés. Kis zsebpénznek is jó volt, meg ha már untad magadat elszórakoztál vele. Vissza jöhetne.
 
  • Imádom
Reactions: Kamii
C

Capy

A ládázás és az NPC-k visszahozatalát támogatom! A hajókat feleslegesnek tartom! A drogtermesztésben és a ládázásban, valamint a drogok és a fegyverek legyártásában van valami RP, a hajókra meg csak felfutunk, kipakoljuk, aztán megyünk a dolgunkra.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
Maximum az NPC-ket hozatnám vissza, azt a részét támogatom a dolognak.
A hajó és a ládázás szerintem nem hiányzik a szerverről, mindenkinek van már mindene szerintem.
Az NPC -t szerintem könnyen kilehetne javítani.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem is egy jó ötlet lenne, mert a lőszerek fogynak, az árak lőnek, meg úgy minden nő a szerveren. Tudom, hogy ez volt a cél, hogy ne minden második embernél legyen Katana meg M4 meg minden szar, de ez így nem gyere be, hogy csak export van a szerveren, import meg sehol. Tudom ez szarul hangzik, hogy import-export, de jelenleg ez található a szerveren. Ládázást nagyon adom, azt sem értem hogy miért lett kivéve... hajók jöhetnének, NPC is egyy jó ötlet, mivel jelenleg a magokat sem lehet beszerezni, hogy termessz, és termelj egy kis ezt-azt. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Zsiga
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.