Ládalopással kapcsolatos ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheKiD

Zöldfülű
2020. 06. 02.
176
40
22
LV karakter
Maxim Floyd
V2 karakter
Joe Carolton.
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Stig Johs >

Ötleted:
< Ugyebár bekerült a fegyverhajó stb. De ezzel egy probléma van nyitott autónál/utánfutónál ki tudja venni más játékos is a ládát. Volt már rá példa,hogy 15 akár 30 percet is vártak páran egy autó kinyitására és ez szerintem már kezd eléggé gyerekesbe átmenni. Folytonos dmek és animba lövések lessz a vége így elrontva az egész játék élményt. Én alra gondoltam ezzel kapcsolatban,hogy az adodt autó vagy utánfutó tulajdonosa ki tudja választani egy parancs vagy panel segítségével ki rakhat fel/vehet le ládát. >


Megjegyzés:
< Szerintem nem csak én vagyok az első áldozat aki így jár és könnyebbé/rövidebbé tenné a ládák szállítását és kinyitását. >

Balage válasza:
Mintát javítottam!

 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Mire gondolsz? Felpakolni zárt autóra is lehet. Nyitásnál meg nem kellene egy nyitásnak tartania 1 percnél tovább.
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

TheKiD

Zöldfülű
2020. 06. 02.
176
40
22
LV karakter
Maxim Floyd
V2 karakter
Joe Carolton.
Mire gondolsz? Felpakolni zárt autóra is lehet. Nyitásnál meg nem kellene egy nyitásnak tartania 1 percnél tovább.
Ezzel egy probléma van 1 kattintással ki lehet lopni a ládát.
 
  • Dühítő
Reactions: Benitoo

TheKiD

Zöldfülű
2020. 06. 02.
176
40
22
LV karakter
Maxim Floyd
V2 karakter
Joe Carolton.
És ha ezután megölöd, az miért DM?
Látom nagyon kötekedős kedvedben vagy csak nem szoktam hagyni eljutni odáig,hogy kivegye. :)

Alax válasza:
4.) A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet!
Büntetés:
80 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Dühítő
Reactions: Benitoo

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Látom nagyon kötekedős kedvedben vagy csak nem szoktam hagyni eljutni odáig,hogy kivegye.
Ha kötekedni szerettem volna, megtettem volna. Csak szeretném megérteni, hogy pontosan mi a probléma.

Ha meg lehet oldani a jármű lezárásával, tegyétek ezt. Hogyha pedig valaki lekapja a ládát előRP nélkül, hívjatok rá admint.
 
  • Tetszik
Reactions: Benitoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.