Lada 2107 új paintjobok.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raffai

Zöldfülű
2019. 02. 24.
171
108
Jászberény császára.
www.galishop.hu
V4 karakter
Eduardo Castellanos 🇭🇺
LV karakter
Raffai Lola 🇭🇺
V2 karakter
Raffai Mario Jimmy 🇭🇺
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dr. Raffai Mario Jimmy >

Ötleted:
< Lada 2107 új paintjobok bekerülése. >


Megjegyzés:
< Kicsit unalmasnak érzem már a mostani lada paintjobokat, kis vérfrissítés jól jönne. Sokaknak tetszett a munkám. Fontos hogy megtudom oldani hogy a paintjobokból 2 legyen (amin van lökös, és amin nincsen) Illetve bodykkal passzol. Én ezzel foglalkozom, természetesen nem kérek irl anyagi juttatást ha tetszik, és berakjátok. De az anyagiakat majd megbeszélhetjük pü-ben.[/SIZE] Itt megtekinthető, illetve ez a topic alatt berakom a képeket. https://forum.see-game.com/threads/raffai-showroom.229496/#post-1113949 >
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Szervusz! A kaptár paintjob nekem személy szerint tetszik.
Örülnék ha bekerülne!
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szép és igényesen elkészített matricák, kerülhetnének be, illetve szerintem olyan járművekre kellene matricát készíteni amelyekre jelenleg nem lehet rakni.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Nos igen , pár kocsira nincs matrica sajnos. Viszont szerintem ezek a munkák , illetve ami a link en található RS4 matricák is nagyon szépek és igényesek.
Érdemes lenne pár új matrica meglévő járművekre is és azokra is amikre nincs is alapból. És esetleg body-kat is lehetne még mellé csapatni , meg a kocsiknak a tuning elemeit átpozícionálni mert a Spoilereknél sok a levegőben van meg a csomagtartótól vagy 10cm-re van.
Hátha lesz idő ezekre is mert sokat dobna pár autón külsőre.
 

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Érdekes ötlet, támogatom, de ha már itt járunk, akkor nem csak a Ladára jöhetnének új paintjob-ok. Akár Nissan Skyline-ra, vagy bármi másra is jöhetnének. Vannak olyan kocsik, amiknek vagy egyáltalán nincs, vagy csak rondák vannak (személyes vélemény).
 
  • Tetszik
Reactions: krsztn

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Szép és igényesen elkészített matricák, kerülhetnének be, illetve szerintem olyan járművekre kellene matricát készíteni amelyekre jelenleg nem lehet rakni.
Csinaltam parat S15-re, de ezek a kozossegi paintjobok nem kerulnek be.
Nem latom ugy hogy a sracoknak sok szabadideje lenne igy mindenfelekeppen el lehetne fogandi vagy egy Designert felvenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Rá lesz nézve, egyenlőre azokra fog készülni pj amikre egyáltalán nincs. Továbbra is van lehetőség pj témában ötletnyitáshoz mindenképp nézve lesz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.