LacY jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MarciLaci04

Újonc
2023. 11. 27.
6
3
V4 karakter
Robert Jager
LV karakter
Robert Jager
V2 karakter
Robert Jager
teamspeak3.png



In-Game neved (Jelenlegi, korrábiak)
Robert Jager

Mióta használod a TeamSpeaket?
Fél éve kezdtem el rendszeresen használni a TeamSpeak-et.

Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?
Hétköznap 4-5 órát, hétvégente szinte pedig attól függ, hogy milyen programjaim vannak, de akkor is 4-5 óra minimum.

Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-Hétköznap 4-5 órát, hétvégén akár 6-7-8 órát is.-

Miért pont téged válasszunk a csapatba?
Szeretek más embereken segíteni, még akkor is ha ennek én látom a kárát. Elég türelmes vagyok más emberekhez, jó kommunikációs készséggel rendelkezem. Illetve ha valamit nem tudok, hamar eltudom sajátítani más emberektől.

Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?
Szeretném kipróbálni magam egy ilyen feladatkörben is. A jó kommunikációs készségem miatt szerintem jól el tudnám látni ezt a feladatkört. Valamint még amiatt is, hogy szeretek
segíteni az embereknek.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?
Először is elmagyaráznám neki nagyjából a TeamSpeak alapjait, illetve pár szabályt neki. Ha kérdése van, végighallgatom és a legjobb tudásom alapján válaszolok neki.

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül!
Tilos Moderátort / Admint / nagyobb rangú személyt lenémítani, blocked userként berakni TS-en.
Tilos mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása

Ismeretség a csapaton belül, referenciáid.
Nem ismerek senkit a csapaton belül illetve referenciám sincsen.

Szerinted miért fontos a moderátorok jelenléte a TeamSpeak szerveren?
Szerintem azért fontos a moderátorok jeleléte, mert egy kezdő TeamSpeak felhasználónak rengeteg kérdése lehet az alkalmazással kapcsolatban is. Ahogy a moderátor szóban is szerepel, előfordulhat olyan helyzet TS-en, hogy egy személynek szankciót kell kiosztani.

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
Becsületes nevem Marczis László. Hosszúpályiban élek, ez a falu Debrecentől 19 kilóméterre található. Ebben az évben érettségiztem, elég jól sikerült az írásbeli része, remélem a szóbeli része is ilyen jól fog sikerülni. Szabadidőmben szívesen játszok a számítógépemen, általában ez a SeeMTA v4 szerverrén való időtöltés jelent számomra kikapcsolódást ebből a rohanó világból. A másik kedvenc időtöltésem az a horgászat, szívesen töltök órákat a tóparton és hallgatom a természet zajait. Ami számomra lényeges az a nyitottság más emberek felé, ami akár a moderátori szerepben jól is elsülhet.​
 
  • Menő
  • Imádom
Reactions: Nyimoka és Secreet

WC

Nevet és titulust szeretnék
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
584
1 110
Budapest
V4 karakter
William F Brasco
LV karakter
William F Brasco
Szia!

A jelentkezési lapod SIKERES.
Keress fel egy operátort a TS-3 szerveren a meghallgatással kapcsolatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.