Lacos Davidson Moderátornak Jelentkezik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 07. 10.
11
0
LV karakter
Lacos Davidson

x3zePcK.png


IG neved:
- Lacos Davidson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 1 éve lassan 2 éve de folyamatosan napi szinten aktív vagyok rajta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem,még nem -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem,Még nem -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Nagyon sokat,szinte naponta 7-8 órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- szinte 5-6 órát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mert már van tapasztalatom páran ismernek is úgygondoltam a barátaim is ide jelentkeznek és így én is ide jövök . -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért mert már van tapasztalatom mint mondtam és már beszélgettem pár moderátorral is és rendesnek tűnek és így azt gondoltam egy próbát megér meg megtetszett ez az egész team plussz azt hiszem ez könnyen elvégezhető dolog. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is Látom hogy nem regisztrált behúzom be regisztrálom a leírtak alapján megkérdezem hogy játszik e a szerveren és ha igen akkor kérdezek tőle 3 RP=Roleplay Szabályt És 3 TS3=Teamspeak3 Szabályt,Ha pedig más ügyben keresnek akkor segítek nekik és elmagyarázom nekik ha valamit nem értenek vagy Ha nem játszik a szerveren akkor csak 3 Teamspeak Szabályt kérdezek tőle, ha ügy van akkor mivel PMOD nem tud bannolni így hívok magam mellé egy moderátor 1-et vagy Ha vége lett az ügynek akkor szólok egy Nagyobb MOD-nak és osztja a Szankciót. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Többet lennék szolgálatba,akár hajnalban is bent lennék,Minden erőmet belefektetném a Feladatomba. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Hát Van egy ismerősöm a Totyi de nem tudom hogy bír e csak ismerem és bent van a teambe. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Az én célom hogy valaki felnézzen rám és én Operátor-ig Szeretnék eljutni de hisz nem is a rangra vágyom a leginkább hanem arra hogy a teamben jófejek legyenek a moderátorok. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves vagyok,Gyorsan tanulok -
- Szeretek csapatban dolgozni -
- Becsületes vagyok -

Negatív:
- Szókimondó vagyok -
- Hamar el tudják vonni a figyelmemet -
- Könnyen felidegesíthető vagyok -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-
Sziasztok!Kőrizs Dávid vagyok 14 éves Sarkadon lakom.
Hobbim leginkább a Motorozás[,és a gépezés,ezen kívül szoktam gördeszkázni haverokkal hülyéskedni.
Rendőrnek Szeretnék menni,Leginkább Szabadidőmben motorozok vagy gépezek,illetve nézem a sorozatomat.
Régen sokat jártam foci edzésekre de nem volt jó az edző így abbahagytam.
Van egy ikertesóm,a szüleink elváltak így apukánkkal vagyunk de anyához is járunk. -
 
Utoljára szerkesztve:

András

"24 beers in case"
2019. 01. 11.
134
68
LV karakter
Todd Keller
Elsőnek is nem minden ügy végződik szankcióosztással de látom téged ez hajt.
Nálunk nem célunk hogy a játékosok felnézzenek ránk, egyenrangú személyek vagyunk.Tisztelet adunk egymásnak kölcsönösen visszavárva.
("teamben jófejek legyenek a moderátorok. ") Hidd el jófej itt mindenki, megnyugtatlak.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Jóni

Újonc
2019. 01. 10.
28
11
V4 karakter
Domenico el Santiago
LV karakter
Dwayne L Broose
Szia! Elsőnek is igazat adok Andrásnak itt ebben a csapatban mindenki jófej és összetartó, nekem sajnos nem jön be 100%-osan a lapod NEM TÁMOGATOM!
 
2019. 07. 10.
11
0
LV karakter
Lacos Davidson
Nem arra mondtam hogy nem jó fej a csapat hanem hogy nekem az számít hogy jó fejek legyenek
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Előttem már leírtak pár fontosabb dolgot és az én véleményem is az hogy összecsapott lap lett így Nem támogatom!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Gyenge lap lett. Abszolút nem nyerte el a tetszésünket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.