Lacey O'Ryan jelentkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

briaNV3

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
177
22
Hatvan
V4 karakter
Brian D Burnett
LV karakter
Brian D Burnett
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Lacey O'Ryan ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nem olyan rég játszom a szerveren 1896 játszott percem van, azért rendelkezem ennyivel mert eddig a V3-om szerverén játszottam ahol több mint 40.000 percem van és több frakcióba is voltam már! ~

Hányas szintű vagy?
~ 6-os szintű vagyok! ~

Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok! ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem, nem voltam még más frakcióban! ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék ide csatlakozni mert közel áll hozzám ez a szakma és más frakció szóba se jöhetett a szerveren! A frakcióban komoly terveim vannak nem átjárónak használnám a frakciót ha nem egy nagyobb időtartamig bent maradni a frakcióban és fejlődni! ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta 2-3 órát tudok eltölteni a szerveren, ez növekedhet hétvégén 5-6 órát! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még! https://imgur.com/m19g1d6 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos egy adminjailem volt már a szerveren amit nagyon bánok! https://imgur.com/m19g1d6~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Engem Bencének hivnak és 16 éves vagyok, jelenleg informatikát tanulok! A hobbim általában a programozás, autóversenyzés, autó modellek épitése! Általában egy nap 2-3 órát ülök a számitógép előtt, ez hétvégén 5-6 órára gyarapodik! Az MTA világával körülbelül 5 éve ismerkedtem meg és azóta folyamatosan játszok, mint Roleplay mint fun szervereken! A frakcióban előnyőmre vállhat a hozzáértésem és probléma megoldó kézségem! Ennyit szerettem volna mondani magamról remélem a lapom meggyőzte a vezetőségét és kapok egy esélyt a frakcióban!~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Kapsz egy esélyt, keress fel egy leadert IG/TS-en.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.