La Cosa Nostra Fejlesztési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
v2logo.png


Neved:
< Riccardo Giovanni >

Frakciód neve:
< La Cosa Nostra >

Map kérelem:
< nincs >

Skin kérelem:
<​
>

Jármű kérelem:
< -Minden BMW M5 F10 lecserélésre BMW M5 E60-ra való lecserélése. (Kivéve ezeket: 81945 , 81946, 81947) -Plusz járművek: 1 Ford Raptor 2 Mercedes Benz E63 AMG 2 Mitsubishi Lancer EVO 9 1 Burrito >

Megjegyzés:
< nincs >
 
Utoljára szerkesztve:

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
595
897
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
< -Védett rádiófrekvencia
Cső. Már megbocsáss kedves Phoenix, de ezt a pontot egyáltalán nem tartom reálisnak. Ezzel elvennél egy olyan lehetőséget, amivel akár frakció ellen lehet nyomozni. A mellett pedig nem nagyon lehet elmenni, hogy IRL sincsen minden második illegális szerveződésnek olyan rádiója, amit ne lehetne feltörni és mivel itt a szerveren a feltörés nem játszik, így ez ebben a formában nem lenne jó.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Én így is szurkolok, tuti minden jó.
 
  • Imádom
Reactions: Bhrgur

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Nyugodtan lehet írni a negatívumokat nem veszem fel őket.
Az a baj, hogy láthatóan nem bírod a kritikát. Az előző fk fejlesztésre (amit a kritikák érkezése után töröltél is egyből) megírtuk neked hogy mi a baj a kérelmeddel, ennek ellenére te fontolóra sem veszed, hogy lehet van abban valami amit mondanak neked (itt is és az előző alatt is, arról nem is beszélve hogy 1/1 ugyanazt raktad ki). Ha megfogadsz egy jó tanácsot, (ha már kritikát nem) szerintem kicsit értelmezd át a leírtakat hogy sikeres legyél a frakció vezetésében. Bízok benne, hogy nem süket fülekre talál a kommentem.
 

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Hali.
A kérelem át olvasása után, felmerült bennem pár dolog.

< -Védett rádiófrekvencia
Ezt a pontját a fejlesztésnek igazából remélem nem gondoltad komolyan.
Rendvédelembe még oké, na de egy illegális szervezetbe...

-Nem várunk kommenteket>
Ez is egy olyan pont, hogy ha valaki nem úgy gondolja ahogy te/ti akkor inkább ki se fejtse a véleményét, pedig lehet ha meghallgatnád sokat tanulhatnál tőle.

Ezeken kívűl remélem át gondolod amit írtak az előttem lévők, sokat fejlődhetsz ha meghallgatod az embereket.
Sok sikert a fejlesztéshez.
 

lorant1337

Újonc
2019. 10. 27.
13
25
20
Bekes Country
xyl.lol
V4 karakter
Juan David Arboleda
LV karakter
Rolando Saelices
V2 karakter
Izaak Prifti
Szia!
Az elmúlt pár hétben/napban, volt lehetőségem a frakció belső világába becsatlakozni.

Amiket észrevettem az eléggé borzasztó volt, ezt azért is ide írom hisz a fejlesztéshez kapcsolatosan számít is ez az egész.
Első sorban az lenne hogy egy frakció fejlesztés eredetileg azért van hogy a frakció tagoknak legyen a legjobb, viszont ez a kérelem első sorban nem a tagok számára fontos, hanem csak neked.
Szerintem először a teljesítményen kellene valamit változtatni, mivel főként azt vettem észre hogy a csapat elhanyagolva lett és a tipikus a "leszarom" tabletta volt abban az időszakban míg én bent voltam. Reménykedem abban, hogy az elkövetkező hetekben vissza áll a frakció arra a kerékvágásba ami a frakció elején volt.
-Nem várunk kommenteket>
Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, hisz ennél a topicnál szólás szabadság van és néha az igazság fáj, de egyszerűbb néha elfogadni őket mint sem bedurcázva ignorálni.
Maffiának teljesen felesleges.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Vontató? A maffia akik vonattóval járnak, óriási... FK topic lezárva persze ebben semmi meglepő nincs mivel szemmel látható hogy élményképek sehol sincsenek ergo senki nem lát semmit ti mit produkáltok a szerveren. Név változatatás nem kéne röpke 3-4 év után? Továbbra is egy 6000 éves "Maffiát" akartok vinni hozzá nem értéssel. Remélem hogy elutasítják az egészet.
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó. Huh, hát nem is tudom mit mondjak. Előre leszögezem, hogy nem beef hsz, de szerintem pont a frakció fejlesztéseknél van az az idő, ahol ki lehet fejteni a véleményt, tanácsot adni.

Ahogy elnézem itt a hozzáállást Phoenix részéről, nem is tudom felfogni hogy lehetett jelölni egyáltalán az 'Év legjobb illegális frakció leadere' pozícióra. Ilyen hozzáállással? Egy dolog az, hogy mennyi ideje tölti be a frakció leader pozíciót, egy másik az, hogy kivel van jóban és rá szavaznak, meg megint más, hogy mit tett le az asztalra. Elég kemény problémákba ütköznénk, ha egy belső vizsgálat jellegű tevékenység folyna le az OOC oldalon az LCN kereteiben. A tanácsot nem fogadjátok meg semmilyen téren. Se az élményképeknél anno, se itt FK fejlesztés alatt. A kritikát meg egyenesen gyűlölitek, benyögtök ilyeneket egy nyílt FK fejlesztés alá, hogy nem vártok kommenteket, meg jöhetünk negatív véleménnyel, nem érdekel. Tényleg? Akkor tessék leadni a leadert és egy olyan kezébe adni, akit érdekel a frakció jövője és, hogy milyen a közvélemény róla. Mert ami most megy az szerintem senki fejében nem a jó hírnév, talán csak a baráti körnek, meg ugye a best of szavazókra, akik szintén haverok. Személyes meglátásom, hogy nem igazán van foglalkozva a frakcióval és úgy látom másik is hasonlóan láthatják. Vontató egy illegális frakciónak? Ne vicceljünk már... Fél napig nevettünk ezen, hogy majd az LCN-TOW rendszám fogja végighúzni a Blueberry ATM-et maga mögött egészen SF gyárig. Viccet félretéve, ezt Ti sem gondolhatjátok komolyan. Meg a másik szívfájdalmam. Mi is akar lenni ez a mapolás? Az az érzésem ez ilyen mindenes frakció akar lenni. Egy vontatós, kosárlabdázós, putriban élő maffia, aki bandaként viselkedik. Másra sincs szükségünk szerintem... (irónia) Védett rádiófrekvencia? Igaz, régen én is megírtam, de többiek hatására, mert ugye engem érdekelt a frakció tagjaim véleménye. Ez az amire pláne nem mondok semmit, mert végén még bant kapok.

Javaslatom annyi volna (bár tudom, hogy kutyát nem érdekel, meg el sem lesz olvasva): gondoljátok át ezt a kérelmet, mert amit itt most látok az minősíthetetlen.
Jó játékot kívánok és sikerekben gazdag kérelem összerakást!
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
kenneth burks
Ugy erzem ide kell irnom. Nem bantasbol, de mik ezek a skinek sry? Plusz ha jol tudom kb. egy eroditmeny a hqtok....miert nem cserelitek le? 2k23 van, mar nem a gate kapus hqk a menok, de meg reggebben sem voltak azok.
Szemely szerint en ilyen hozzaallassal nem engednem meg hogy fkt vezessetek..
Megegyszer, nem beef hsz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.