[L]os [B]racos Frakció fejlesztési kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
v2logo.png


Neved:
< Jesus Bolea >

Frakciód neve:
Los Bracos - Szeretnék váltani a következőre: Mexican Syndicate

Map kérelem:
Régi: Amit szeretnénk berakatni: https://postimg.cc/gallery/69RY1w0/9f7de54b

Skin kérelem:
Szeretnénk már meglévő karakter kinézeteinket is frissíteni. Ezért a 58,70, és 122-es skinek kerülnek beáldozásra.
image.png


Jármű kérelem:
< Cseréltetni kivánt: Lincoln TC Limo 84828 Mercedes Sprinter 84830 Mercedes Sprinter 84831 Yankee 84832 Forklift 84834 Bobcat 84859 Reefer 84861 Amiket kérni szeretnénk: 5 darab Ford Raptor 3 darab BMW M5 Touring 1 darab Burrito 1 darab Mercedes Benz E500 1 darab BMW M5 e60 1 darab Mercedes Benz e63 AMG 1 darab Mitsubishi EVO 9 Venom felszereltséggel szeretnénk kérni őket.>

Megjegyzés:
Köszönöm a segítséget @CJ -nek a skinekkel. Ui: Linket privátban @saca -nak továbbítottam a cuccokhoz.
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Nálatok sem igazán értem mi indokolja a 13 autó kérelmeteket.
A mapolásból az első két képen az egy étterem lenne, vagy micsoda? Ha étterem az egy szörnyen lerágott sablonos dolog, ha meg nem akkor fogalmam nincs mi a célja. Kicsit ilyen Sims4 beütés. Bár az sem igazán tiszta minek kb 3 különböző helyre mapolást kérni, de ti tudjátok.

A skinek még egész jók is.
 
Utoljára szerkesztve:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Nálatok sem igazán értem mi indokolja a 13 autó kérelmeteket.
A mapolásból az első két képen az egy étterem lenne, vagy micsoda? Ha étterem az egy szörnyen lerágott sablonos dolog, ha meg nem akkor fogalmam nincs mi a célja. Kicsit ilyen Sims4 beütés. Bár az sem igazán tiszta minek kb 3 különböző helyre mapolást kérni, de ti tudjátok.

A skinek még egész jók is.
Szia PENTA már hiányoltalak.
A te hozzászólásaid színezik be a napom, és ezt köszönöm szépen.
Az autókat a tagok kérései illetve a jelenlegi park hiányai okozzák a frakcióban. Mappolásnál azzal tudok csak érvelni, hogy kell egy legál meg egy illegális rész, és csak két helyre mappoltunk.
Én ezt ezzel a nyitott résszel tervezem kivitelezni a határnál, megértésed előre is köszönöm.
UI: A határnál a horgászoknak egy stéggel is kedveskedtünk, remélem nem okoz gondot.
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
375
1 597
V4 karakter
gabriel cantu
LV karakter
erik melero
Szia PENTA már hiányoltalak.
A te hozzászólásaid színezik be a napom, és ezt köszönöm szépen.
Az autókat a tagok kérései illetve a jelenlegi park hiányai okozzák a frakcióban. Mappolásnál azzal tudok csak érvelni, hogy kell egy legál meg egy illegális rész, és csak két helyre mappoltunk.
Én ezt ezzel a nyitott résszel tervezem kivitelezni a határnál, megértésed előre is köszönöm.
UI: A határnál a horgászoknak egy stéggel is kedveskedtünk, remélem nem okoz gondot.
Szia RUSSO.
Egyrészt bocs, de…hát. A tagok kérték az autókat? Vannak tagok? Mert sajna a topic működéséből nem ezt látom….😞
Ha már lett legális rész mapolva a Los Bracos frakciónak, akkor minden bizonnyal mostmár lesznek is rpk és pörögni fog a topic is. Nemde?
Másrészt meg penta normálisan megfogalmazta mondandóját, nem értem akkor neked mire áll feljebb, minek kell bicskanyitogató😁 stílussal belekötni.
UI: Mielőtt valaki(k) szívére venné ezt a hszt, mindenek előtt leszögezem a Globális Moderátorok felé is, hogy nem..nem beef célú hsz..
Sok-sok sikert a projekthez!!!
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Szia RUSSO.
Egyrészt bocs, de…hát. A tagok kérték az autókat? Vannak tagok? Mert sajna a topic működéséből nem ezt látom….😞
Ha már lett legális rész mapolva a Los Bracos frakciónak, akkor minden bizonnyal mostmár lesznek is rpk és pörögni fog a topic is. Nemde?
Másrészt meg penta normálisan megfogalmazta mondandóját, nem értem akkor neked mire áll feljebb, minek kell bicskanyitogató😁 stílussal belekötni.
UI: Mielőtt valaki(k) szívére venné ezt a hszt, mindenek előtt leszögezem a Globális Moderátorok felé is, hogy nem..nem beef célú hsz..
Sok-sok sikert a projekthez!!!
Szia Ádi, már hiányoltalak.
Nem sértegetni szerettem volna öreg PENTA urat, őszintén írtam amit olvastál. Az ő munkássága, hogy figyeli és építően ír a frakcióknak vitt engem is előre. Rengeteg hasznos tippet kaptam tőle. Mivel nem fórum frakció vagyunk így inkább a szerveren próbálunk érvényesülni, csak ugye munkás emberekből áll javarészt a frakció így nem vagyunk mindig. Az autókra kitérve, én nyitott vagyok a tagok felé, és javarészt adtam az igényeiknek.
UI: Tudom, hogy nem szereted amit csinálok, de attól még köszönöm a bejelentkezésed hiába, hogy értelmetlen.
Szép estét!
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Szia Ádi, már hiányoltalak.
Nem sértegetni szerettem volna öreg PENTA urat, őszintén írtam amit olvastál. Az ő munkássága, hogy figyeli és építően ír a frakcióknak vitt engem is előre. Rengeteg hasznos tippet kaptam tőle. Mivel nem fórum frakció vagyunk így inkább a szerveren próbálunk érvényesülni, csak ugye munkás emberekből áll javarészt a frakció így nem vagyunk mindig. Az autókra kitérve, én nyitott vagyok a tagok felé, és javarészt adtam az igényeiknek.
UI: Tudom, hogy nem szereted amit csinálok, de attól még köszönöm a bejelentkezésed hiába, hogy értelmetlen.
Szép estét!
Tekintettel arra, hogy nem offenzívan reagáltál ezekre, én is kicsit megfontoltabban fogok fogalmazni. Ezzel viszont lezártnak is tekinteném a témát, mert kicsit ilyen Mónika shows lesz egy fejlesztés topic.

Alapvetően itt azzal van a baj, hogy bár valóban figyelembe kell venni a tagok kérését, attól függetlenül te vagy a leader, és az autók számát a frakció létszám alapján lenne érdemes belőni, nem mellesleg olyan autókat kérni, ami az rp-t is viszi előre. (Nekem pl. a Ford Raptor, Evo 9 kuka máris.)

A mapolásnál ugyan ez a helyzet. Hogyha egy kormány frakit vinnél, akkor azt mondom építess oda egy stéget, meg minden, de így az egésznek nekem nincs értelme.
Illetve mivel említetted, hogy főleg IG érvényesül a dolog, bár itt is hozzátenném, hogy attól, hogy foglalkozol az élményképekkel még nem lesz "fórum frakció", inkább igényes frakció, illetve tudtommal vinni is kell a topicot minden frakció számára.

Visszakanyarodva ha akkora hangsúlyt fektetsz az IG-nek, akkor érdemes lenne valamivel egyedivel is előrukkolni ilyen téren. Ez a felhúzunk egy public helyet, de mellette meg kokót csempészünk, és M4 van az ágy alatt otthon, ez minden csak nem egyedi, szerintem már klisé is. Hogyha pedig abba az irányban mentek el, hogy hirdetésben kerestek majd pultost, akkor meg nem is kell tovább folytatnom.

Minden esetre gl nektek, és várom a fejleményeket a frakció életéről.
 
  • Tetszik
Reactions: utcaneger

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Tekintettel arra, hogy nem offenzívan reagáltál ezekre, én is kicsit megfontoltabban fogok fogalmazni. Ezzel viszont lezártnak is tekinteném a témát, mert kicsit ilyen Mónika shows lesz egy fejlesztés topic.

Alapvetően itt azzal van a baj, hogy bár valóban figyelembe kell venni a tagok kérését, attól függetlenül te vagy a leader, és az autók számát a frakció létszám alapján lenne érdemes belőni, nem mellesleg olyan autókat kérni, ami az rp-t is viszi előre. (Nekem pl. a Ford Raptor, Evo 9 kuka máris.)

A mapolásnál ugyan ez a helyzet. Hogyha egy kormány frakit vinnél, akkor azt mondom építess oda egy stéget, meg minden, de így az egésznek nekem nincs értelme.
Illetve mivel említetted, hogy főleg IG érvényesül a dolog, bár itt is hozzátenném, hogy attól, hogy foglalkozol az élményképekkel még nem lesz "fórum frakció", inkább igényes frakció, illetve tudtommal vinni is kell a topicot minden frakció számára.

Visszakanyarodva ha akkora hangsúlyt fektetsz az IG-nek, akkor érdemes lenne valamivel egyedivel is előrukkolni ilyen téren. Ez a felhúzunk egy public helyet, de mellette meg kokót csempészünk, és M4 van az ágy alatt otthon, ez minden csak nem egyedi, szerintem már klisé is. Hogyha pedig abba az irányban mentek el, hogy hirdetésben kerestek majd pultost, akkor meg nem is kell tovább folytatnom.

Minden esetre gl nektek, és várom a fejleményeket a frakció életéről.
Tagok számával egyeztetve lett az egész járműkérelem, skineket én kerestem saját szakállra.
A mappolás legál része egy autós pihenő az egyediség a hátsó kiülős rész lenne. A stég meg a playerek felé egy kedvesség, szimpla extra.
Az a baj megint csak én kapom, hogy nincs kép pedig sehol sem kötelező valamint nem feltétlen tükrözik a szerveren történő frakció rp-t ezáltal lehet megtévesztő is.
Utolsó részből azt vettem le, hogy te egy banda rp-re asszociálsz amiből a szerveren már utánatok senki se folyatott.
A publikus részünk egy szimpla hely amin rpzünk legálisan. A temetőben dugdosom a drogot na meg a hotelban, otthon meg főzöm.
Tagot sosem kerestem, és nem is fogok hírdetésből az felrugná az elveim.
Azért köszi.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
UI: Mielőtt valaki(k) szívére venné ezt a hszt, mindenek előtt leszögezem a Globális Moderátorok felé is, hogy nem..nem beef célú hsz..
Attól még, hogy odaírod, hogy nem beef célú hsz, attól még nem mentesülsz minden alól, ha ilyen kisugárzást áraszt minden HSZ-ed.

Kicsit kezd elegem lenni abból, hogy nem tudtok egy normális stílusú véleménykifejtő HSZ-t írni, mindig csak a negatív hozzáállás pörög. (pár kivétel van persze, ilyen PENTA utolsó üzenete is.)
Nem szeretnék egyik féltől sem több ilyet meglátni, mert a következőnél szankciót osztok, hisz ilyen hozzáállásra nincs szükség itt fórumon. Mindhármatoknak szól.
Felmerülő problémával nyugodtan lehet engem keresni itt fórumon, ha normális stílusban írjátok...
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.