Kyze Taezo SGH-nak jelentkezik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roni

Barangoló
2019. 01. 15.
93
21
Simontornya
LV karakter
Ron Mendez
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


Néhány fontos dolog magadról:
Kővári Roninak hívnak, 15 éves és Simontornyai lakos.Versenyszeszerüen kézilabdázok, és hobbiként motorozok. Nagyon jó tanuló vagyok, 2017.03.19-én regisztráltam be a szerverre, és kisebb-nagyobb kihagyásokkal folyamatosan játszok a szerveren, minn ma közel 60 ezer játszottpercem van.
Mióta játszol a szerveren?
Mint ahogy fentebb is említettem 2017 Márciusa óta játszok a szerveren
Eddigi elért dolgok:
Eddigiekben elért dolgaimból a legfontosabb a barátok, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot, de emelett Országos Mentőszolgálat Alleadere illetve a Taxitársaság Leadere lehettem, de ezek mellet volt szerencsém az egész legális frakció részleget végigjárni, hol rengeteg tapasztalatot szereztem.
Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Azért szeretnék tagja lenni a közösségnek, hiszen vágyok már egy érett közösségbe, amit megtalálhatok nálatok, nem egy 11 évesekből összeált csapat van, hanem egy éretebb társaság.De emellett nagyon szeretnék a játékosokon segíteni, megpersze ezzel az Adminisztrátorok dolgait megkönnyebbíteni.
Miért téged válasszunk?
Úgy gondolom,hogy elég érett vagyok már ehhez a feladathoz. Az RP-vel tisztába vagyok és ezekben a körökben mozgok lassan már 5 éve persze kisebb kihagyásokkal. A kommunikációs készségem szerintem elég fejlett és bárkivel megértetem magam. Jó vagyok a probléma megoldásban és a célravezető párbeszédekben (kommunikációban). Szeretek új barátokra szert tenni és szinte minden közösségben azt teljesítem amit tőlem elvárnak. Nem vagyok bunkó nem szoktam keresni a rossz útra vezető konfliktusokat. Szerintem a csapat munka elengedhetetlen egy ilyen kaliberű szervernél és mindenkinek együtt kell működnie. Szeretek az emberekkel foglalkozni és szeretek magyarázni és a helyes álláspontot a tudtukra adni itt a playerekre gondolok. Emelett alázatos vagyok és a feleteseimnek mindig hűségesen szót is fogadok.
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Hétköznaponta, mint írtam versenyszerűen kézilabdázok, ezért van egy 2 órás edzésem, de emellett nagyon sok időt tudnék fordítani rá, ami meghalathatja a napi 12 órát is, hétvégén persze az egész napot rá tudnám fordítabu.
Naponta hány órát tudsz online lenni?
Mint ahogy fentebb írtam simán napi 12-órát, de ha azt nem is napi 9 óra az minimum biztosra meglenne.
Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?
Végig nyugodtnak kell maradni, és ha ez megamarad, akkor elmagyarázom neki hogy Adminsegédként nem tudok fixelni még, de ha ez után se tudja ezt megérteni akkor a /as parancs segítségével szólok egy Adminisztrátornak hogy menjen oda hozzá, vagy éppen egy Kicket adjon neki.
Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
A Szerveren kettő darab szerelőtelep található, Los Santosban a See City Car Service[Rövidítése:SCCS] San Fieroba pedig a Fix and Drive.Ha lerobbant a járműve, akkor elmondom hogy az SCCS vontatóit a /call 222-222 parancsal tudja hívni, illetve a Fix and Drive vontatósait a /call 444-444 tudja értesíteni.Elmagyaráznám neki hogy minden szerelőtelepen kettő darab sáv található, a Gyors sáv, hol fix árért szerelnek a szerelők a sétülést nem nézve, és van a lassú sáv, hol az autókat kategóriába sorolják, és a károsodást nézve adják meg a bizonyos kifizetendő összeget.A szerelő ha kifizette neki amit kért összeget, utánna leszereli a leszerelendő alkatrészt, majd egy cpbe viszi, hol felveszi a jó(nem rongált) alkatrészt, majd felszereli a kocsira.Ha a szerelő megjavította a járművünket,érdemes megnézni a HOME gomb vagyoni résznél az autó százalékát, hogy valójába annyi szerelést adott-e a járművünknek amit mi kértünk, ha mindent rendben találtunk távozunk, de ha mégse, érdemes reklamálni.
Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
Számomra az első legfontosabb hely a városháza, hol az irataim felvételén kívűl, munkát is tudok felvenni, illetve a Forgalmi engedélyt is itt tudja kiválltani.
A számomra második legfontosabb hely az Autósiskola, hol a járművezetés előtt érdemes lerakni a vizsgát, hogy ha egy közuti ellenőrzésbe esünk, véletlenül se tudjanak minket megbírságolni.
A számomra haramadik és egyben utolsó legfontosabb hely a pláza, hol az elektronikai eszközökön kívűl ruhát, és élelmet is tudunk vásárolni.
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?
Szollnák elsősorban az adminsegéd chaten, hogy valaki esetleg ráérne-e egy betanításra, ha viszont egyik társam se tud jönni, kénytelenleszek az rp-t befejezni és segíteni a kezdő játékosnak.
Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
Elsőként rögtön lefényképezem/kimásolom, majd utánna aki hírdette ráírok hogy ilyet nem szabad,mert ezt tiltja a szerverszabályzat, de ha ez után se hatja meg, szólok egy online lévő adminisztrátornak, vagy ha nem érnek rá a fórumon panaszkönyvet nyitok rá.
Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
Igen, voltam. Az első RP folytatás, az egy elrontott jail volt, nem rám akarták adni. [ https://imgur.com/a/LnLqWii ]
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
Igen, sajnos voltam már bannolva, de remélem ez nem gátol semmibe.[ https://imgur.com/a/isYca2j ]
 
Utoljára szerkesztve:

sinaps

Barangoló
2019. 03. 15.
123
39
Miskolc
V4 karakter
Troylen Ward
LV karakter
Kelly Caldwell
V2 karakter
Barto Santos Lopez
Szia, van egy pár jailed, de szerintem ettől el lehet tekinteni, mert viszonylag rég voltak. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Roni

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Szerintem jó kis lap lett! TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Roni

Roni

Barangoló
2019. 01. 15.
93
21
Simontornya
LV karakter
Ron Mendez
Nagyon szépen köszönöm!
Soyer, ígérem javítani fogom, és bővítem is még a mai nap folyamán!
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Voltál már SGH..
Egy két múltadról én is tudok..
Valamint szerintem tudod is,hogy ki vagyok..
Amiket régebben leműveltél egyéb dolgok miatt sajnos nem tudlak támogatni.

ui.: Lapoddal nincs gond.
 
  • Tetszik
Reactions: bale és Roni

csibszi

505
2019. 01. 12.
451
1 360
V4 karakter
Mona Gasca
Szeretsz funolni, a lap maga szerintem formázásilag nincs túl rendben, ha ezt kijavítod és tudsz rendesen viselkedni akkor megérdemelsz egy esélyt, viszont az előzőkhöz vissza tekintve ha voltál SGH Nem fűznék sok esélyt a dolgokhoz, gl.
 
  • Tetszik
Reactions: Roni és apatrik

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szia, a lap nem lett rossz, nem ismerlek viszont az előző hozzászólásokból nem tudok nagyon sok jót következtetni de ettől függetlenül sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Roni és apatrik

Roni

Barangoló
2019. 01. 15.
93
21
Simontornya
LV karakter
Ron Mendez
Köszönöm szépen, a FUN hoz vissza térve, csak szarul dolgoztam fel hogy az egyik hozzámtartozóm elhunyt, de mostmár tisztalappal megy minden.
AZ Ic nevem editelve lett!
 
  • Tetszik
Reactions: North

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Ezt az UCP-t nem tudom elfogadni.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.