Kyra Moretti jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bitox1999

Újonc
2019. 03. 19.
16
3
V4 karakter
Kyra Moretti

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 17.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 6 éve
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 204312


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Rendőrségi frakcióban voltam, Kyra Moretti néven és egy szabályzati félreértés miatt kitiltottak, de a vezetőséggel tisztáztam, és vissza lett vonva a kitiltás, de a frakcióba nem mentem vissza.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- -
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Az NNI szerintem az egyik legizgalmasabb frakció, nagyon változatos RP szituációkba lehet keveredni, sosem unatkoznék. A rendőrséget is nagyon élveztem, de valami újat szeretnék kipróbálni, ezért inkább jelentkezem ide. Amikor a rendőrség tagja voltam, sokat gondolkoztam, hogy milyen jó lehet NNI-snek lenni, és most, hogy lett újra számítógépem és tudok SeeMTA-zni, ez egy tökéletes újrakezdés lenne.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznapokon 3-4 óra, akár több is, ennek a 90%-át biztos, hogy az NNI-re fordítanám, lévén, hogy a szerveren még nincsen olyan IC aktivitásom, hogy mással tölthetném az időt, és egyénként is, ha frakcióba vagyok akkor azt helyezem elsőszámú fókuszba.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Kyra Moretti
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- 159 Fifth Avenue, Los Santos - +38-76-946-1517 - kyramoretti@gmail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- A rendőrség tagja voltam, őrmesteri fokozaton szolgáltam 7 hónapot. A távozásom oka egy főnökséggel történt nézeteltérés volt, ami azóta tisztázva lett.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Az NNI-hez csatlakozás számomra azt jelentené, hogy aktívan részt vehetek a Los Santos városi és annak környékbeli bűnözés elleni harcban, az igazságosság és az áldozatok védelmének érdekében. A küldetéstudat számomra mindig jelen volt, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a rendőrség erőit szolgáltam.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó fő feladata bűncselekmények felderítése és az elkövetők azonosítása. A társaival való együttműködés elengedhetetlen, és így tudja a leghatékonyabban elvégezni kötelességét.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
-Az én erényeim közé sorolandó, hogy rendkívüli módon hatékony tudok lenni a társaimmal való kommunikációt és összedolgozást tekintve. A nyomáshoz életem során hozzászoktam, a rendőrségben pszichológiai tanusítványt is kaptam, ami kiemeli, hogy nyomástűrőképességem kiemelkedő. Negatívumokhoz sorolható, hogy nem kezelem jól, ha valaki a csapatban nem együttműködő és nem hajlandó a közös célt előrébb sorolni, mint a saját sértődöttségét./SIZE]
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- A helyszínt gondosan körbe kell keríteni gördülékeny összedolgozással illetve körültekintően, hogy az elrabló személyeknek ne legyen lehetősége menekülni. Ezt úgy kell végrehajtani, hogy a jelenlétünket ne észleljék. Természetesen minden felettest értesíteni kell minden megszerzett információról. A további intézkedéseket a kijelölt felettes utasítja ki, azokat haladéktalanul végre kell hajtani.




4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


Kyra Moretti
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 361
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.
Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.