Kyo Masaji x Marcii #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Kyo Masaji

Panaszolt fél admin neve:
Marcii

Panasz pontos megfogalmazása:
OOC minősítés

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Adminként nem állja meg a helyét ez a stílus részedről.
 

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
Szia,
  1. [2023-10-04 18:38:31] [Output] : Kyo Masaji: (( Városközel ilyen van a szabályzatban? ))
    Ezek után nem igazán tudtam mást mondani, megpróbáltad teljesen kiforgatni a szavaimat, egyértelmű hogy nevetségesnek tartom.

    Várom a bíráló Főadmin/Szuperadmin válaszát!
Egyébként ez a sor benne van a pastebinben is nem véletlenül-az, hogy leírtad a 4 sávos forgalmas mert közel van a városhoz, ezt nem is értettem, és erre jött mint reakció a fent említett mondat tőlem emelett ha nem megy el a neted 90 perc adminjailt kapott volna a társam 4 sávos pullozásért ami kiderült, hogy igazunk volt és nem városon belül van.
 

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
265
19
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
Egyébként ez a sor benne van a pastebinben is nem véletlenül-az, hogy leírtad a 4 sávos forgalmas mert közel van a városhoz, ezt nem is értettem, és erre jött mint reakció a fent említett mondat tőlem emelett ha nem megy el a neted 90 perc adminjailt kapott volna a társam 4 sávos pullozásért ami kiderült, hogy igazunk volt és nem városon belül van.
PG-ért kapott volna a társad jailt, pullozásért egyáltalán nem adtam, mivel nem volt mindenkinek egyértelmű a lövés.
 

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
PG-ért kapott volna a társad jailt, pullozásért egyáltalán nem adtam. Mivel nem volt mindenkinek egyértelmű a lövés.
Egészen amíg le nem léptél azt állítottad, hogy a pullozás az városon belűl volt és jogos a panasz.
 
  • Tetszik
Reactions: flaash

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni átolvasás után.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Elkértem és elolvastam az egész logot az adminügyről. Azt vettem ki belőle, hogy az ügy kezdete óta pár playernek volt nem odaillő kommentje és sokáig elhúzódott az ügy ezért is feszültebb lehetett mindenki.
Ezen felül megkérném Marcii-t arra, hogy máskor próbálja meg magát finomabban kifejezni az ilyen panaszok elkerülése végett.
A panaszt következmény nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.