Kylian Legrand jelentkezési lapja.

Z3t3ny

Újonc
2023. 07. 10.
2
2
V4 karakter
Rogers Evelyn
LV karakter
Kylian Legrand
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
Kylian Legrand

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
Le Mans.1998.04.09

Bejelentett lakcím:
nincs

Telefonszám:
+38-76-263-8392

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
Jesse car szervíz versenyképes fizetése, szolgáltatásai és barátságos légköre elég csábító egy új embernek a városban. Autókkal foglalkozhatok miközben új embereket ismerek meg ez pedig maga a főnyeremény számomra.

Miért pont önt válasszuk?
Elég elhivatottnak és ambiciózusnak érzem magam az autószerelő szakma iránt. Hazámban Franciaországban elvégeztem egy autószerelői iskolát, ahol megtanultam a autószerelés fortélyait.

Hol talált cégünk hirdetésére?
Egy ismerősöm hívta fel rá a figyelmem.


Korábbi munka helye, feladatköre:
nincs

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Kylian Legrand
Kelt: 2024.08.11

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
Zétény

Betöltött életkorod:
18

Jelenlegi játszott perced:
25 788

Korábbi frakcióid:
Rudaj Organization, Blagoevgrad MOB.

Korábbi frakcióid távozásának oka:
Rudaj Organization: megszűnt. Blagoevgrad MOB ból pedig kiléptem, mivel a frakció nem teljesítette az elvárásaim.

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
Recovery előtt nem játszottam, A szerveren pedig LV V4 indulása óta játszok, kisebb nagyobb kihagyásokkal.

Terveid a frakcióban:
Terveim: Beilleszkedni, sok duty idő, ranglétra végig járása

Miért válasszunk téged?
Könnyen beilleszkedek minden társaságba, frakciónak problémát nem fogok okozni, aktív vagyok.

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
napi 3órát minimum

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")


Account ID-d:
29568

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok! Zétény vagyok, 18 éves. Idén értettségiztem, van még egy évem hátra a Technikumból utána pedig szeretnék tovább tanulni főiskolán. Szabadidőmben haverokkal vagyok, bulizok vagy pedig seemtazok. Tavaly nyáron kezdtem el LV-n játszani. Barátságos és könnyen beilleszkedő alaknak tartom magam. Van két kutyám akikkel túrázni szoktam. Jelenleg a jogosítványomat csinálom, amit szeretnék a lehető leghamarabb letenni. Jogosítvány után a célom egy nyelvvizsga letétele. Szerveren eddig csak illegálban tudtam magam kipróbálni. Emiatt szeretnék végre legális oldalon lenni egy viszonylag nyugodt frakcióban. -
 
  • Tetszik
Reactions: Sajtoskifli04

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sajnos az UCP-d miatt NEM TÁMOGATLAK!