Kyle R Szega jelentkezése az S.G.H adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerilxrd

Barangoló
Támogató
2019. 06. 20.
76
62
Nyíregyháza
V4 karakter
Xavier R Szega
LV karakter
Kai Hulderich
V2 karakter
Andrew R Szega
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ 2004.09.18. születtem. ( 14 éves vagyok jelenleg. ) Szabolcs-Szatmár-Bereg-Megyében élek Nyíregyházán. Szeretek kocsit vezetni autómatát és eggyaránt kézi váltósat is. Gergőnek hívnak. Szeretek focizni, kosarazni. kb 3-4 éve ismertem meg a seemta v2 szerverét, kb 2 éve focizok, kosarazok. kocsit vezetni kb: fél éve keztem el. Van 1 macskám akivel szoktam nap mint nap foglalkozni. ( Apukámnál is van, anyukámnál is van. ) Szeretek nap mint nap feljárkálni seemta V2-szerverére. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ Körülbelűl 3-4 éve. ]

Eddigi elért dolgok:

[ 50 milliós vagyon. Fullos Hellcat. Fullos BMW750i e38. NAV= Főtörzsőrmester. OMSZ: Al- leader. Sok RP tapasztalat, sok emberrel ismerkedtem meg eddigi seemta-s karierem alatt. Adminokkal/Civilekkel/Frakciós tagokal is. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Azért szeretnék tag lenni, mert alapvetően én egy olyan személyiségnek gondolom magamat, aki korrekt, kedves normális színvonalú ember. Valamint nem tudom, de egyszerűen arra lettem programozva hogy segítsek. Melegséggel tölt el az ha segíthetek valakin, persze bizonyos kereteken belül. Szeretnék megismerkedni új emberekkel, új barátokkal. Valamint, már rég óta ki szerettem volna próbálni magamat egy ilyen posztban. ]

Miért téged válasszunk?

[ Azért lennék jó döntés, mivel tapasztalt vagyok a szerveren, tudom mi hogy működik itt, mivel elég rég óta vagyok már itt. Mindenféle képen példamutató szeretnék lenni, nem akarom hogy rossz embernek ismerjenek meg. Alapvetően kedves, segítőkész, terhelhető vagyok, ami azért nagyon szükséges erre a posztra. Néha voltak konfliktusaim, de alapjáraton nem volt rám soha panasz, éppen ezért ebből kiindulva itt se lesz. Én azt a dolgot követem hogy kedvesnek is kell lenni, de szigorúnak is olykor. Mindennek meg van a maga helye és ideje. Ha van egy dolgom, azt nem szokásom halasztgatni, én inkább az az ember vagyok, aki pontosan és hamar elvégzi az ügyeit. Ha esetleg nem értek valamit valamilyen témakörben, akkor megpróbálok minél hamarabb informálódni, és nem önfejűen tevékenykedni. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Mivel most nyári szünet van, ezért naponta akár 6-7-8 órát. Ez alá biztos nem fog menni. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Ahogy leírtam az előző kérdésben, 6-7-8 órát leszek online. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Leírnám neki hogy Adminsegéd vagyok, nem tudom megjavítani a kocsiját. Valamint azt is, hogy forduljon Adminisztrátor felé ilyen kérdéssel. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Előszőr elmondanám neki hogy a térképen milyen kis ikon jelzi a szerelőtelepet. Majd elmondanám neki hogy két darab szerelőtelep vagy a szerveren, az egyik az SCCS, ami Los Santos-ban található, a másik pedig a Fix&Drive, ami San Fierro-ban. Elmondanám neki hogy az SCCS-nél a jobb oldali sáv a sima sáv, ahol rendes árat kérnek érte, a középső sávot gyorssávnak hívják, ott egy fix, drága összegért szerelik meg a kocsit és hamrabb engedik be mint a sima sávba lévőket, valamint hogy ott álltalában cascos autók szoktak állni, akiknek vagy nem kell, vagy nagyon keveset kell fizetniük. A bal oldali sáv pedig az a sáv, ahol kijönnek a megszerelt autók. Fix&Drive-nál a jobb oldali sáv a sima sáv, a bal oldali sáv a gyorssáv és a kijárati sáv is egy bevéve. Azt is elmondanám hogy amikor beengedi a szerelő, akkor kövesse ahhoz a box-hoz, ahova megy a szerelő, mert ott fogja megkérdezni hogy teljes javítást kér-e vagy nem és ott kellesz odaadnia a szereltetésért kért pénzt. Utolsó sorban elmondanám neki hogy ha lerobbant az autója, akkor 222-222 számon hívhatja az SCCS-t, 444-444 számon hívatja a Fix&Drive-t már amennyiben van elérhető vontatós a szerveren. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Elsősorban a városházát mondanám egyértelműen, mivel ott tudja kiváltani a papírjait, Személyi igazolványt, ADR vizsgát, ha esetleg Benzinszállító munkát venne fel, valamint Horgász Engedélyt, ha horgászni szeretne. Ha pedig a munkáját fel szeretné venni, akkor azt ott meg is teheti néhány méterrel arrébb az NPC-re kattintva. Másodjára az autókereskedést mutatnám meg neki, hiszen ami elengedhetetlen ezen a szerveren, az egy autó, amit egyértelműen itt tud megvenni a sárga kis jelbe sétálva, majd a jobb-ball nyilakkal autót váltva és ha kiválasztotta a megvásárolni kívánt autót, akkor csak egy Entert nyomjon és utána még egyet. Harmadjára nem mást mutatnék be neki, mint a szerelőtelepet, azon belül is az SCCS-t, hiszen az van közelebb az Autókereskedéshez és a városházához, mint a Fix&Drive és valószínűleg még ott fog tevékenykedni. Mivel ott tudja majd megszerelni a kocsiját. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Amennyiben halasztható az RP, vagy elengednek akkor természetesen segítek neki. De ha például fontos RP-ről van szó, akkor is ooc megkérdezem hogy elmehetek-e. Amennyiben igen, segítek, de ha nem akkor nem tudok mit csinálni mert még a végén szankcióban részesíthetnek. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Ráírok a személyre hogy ezt nem így kellett volna csinálnia és hogy ilyen nem kéne legyen többet. Amennyiben megértette, akkor az én intézkedésemnek vége, az már másik dolog hogy Admin jailozza-e vagy nem. Az a fontos az én részemről, hogy informáljam az adott problémával kapcsolatban. Ha nem képes megérte hogy miért NON-os a hírdetése, akkor azesetben szólok egy Adminisztrátornak Adminchaton vagy ts-en hogy lenne egy kis probléma, mert lehet hogy rá jobban hallgat mint rám. Onnantól kezdve, ha az Admin ott tart engem hogy magyarázzam el az emberkének hogy mit csinált rosszul és hogy kéne helyesen, természetesen ott maradok és megteszem. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ 3 Jailem van, abból az egyik azért van mert Nav-ba újra szervezés volt és mindenkit be jaileztek, aki nav-ba volt akkor. A másik jailem meg azért van, mivel valaki egyfolytában le tk-zta a navos autókat és napi logot kértek mindenkitől a frakcióból, ezért betettek mindenkit jailba elvileg. A harmadik jailom meg azért volt, mert ameddig lementem a boltba, addig úgy hagytam a seemta-at és és a kistesóm meg ráált a kocsira, ami mozgott. De nyílván azt nem tudom bizonyítani, így jogosnak találom. + https://kepkuldes.com/image/HFwiKB ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Nincsen bannom, de az az igazság hogy akkoriban én nem voltak tisztában a multyaccountal, ezért azt csináltam és végül mind a két accountot kibannolták. A mások accoutomon sokkal többet játszottam mint ebbe. De egy beszélgetés alapján kiderülhet majd hogy tapasztalt játékos vagyok. + https://kepkuldes.com/image/HFwP6L ]
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév,
valamint a multiaccount miatt keresd fel Shifty-t is egyben.
A másik accountodon lévő Jaileket/Banokat (ha van)
is figyelembe kell venni.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.